Lifestyle Collection

Lifestyle Collection
Lifestyle Collection Portfel

Skórzany pokrowiec na laptop

Zaprojektowany przez Volvo Cars i wyprodukowany przez szwedzką markę Sandqvist – pokrowiec na laptopa wykonany jest ze skóry garbowanej roślinnie. Pasuje do większości 13-calowych laptopów i ma jedną zewnętrzną kieszeń na zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajdują się cztery kieszonki poślizgowe i jedno miejsce na długopis. Podszewka jest w 100% z bawełny organicznej. Dostępny w kolorze czarnym. Rękaw na laptop ma wymiary 35 x 25 x 1,5 cm.

Lifestyle Collection skórzana torba Volvo

Skórzana aktówka

Zaprojektowana przez Volvo Cars i wyprodukowana przez szwedzką markę Sandqvist – teczka wykonana jest ze skóry garbowanej roślinnie. Posiada jedną zewnętrzną kieszeń na zamek, regulowany pasek na ramię i pasek na kółkach. Wewnątrz znajduje się przegroda na laptopa, która pasuje do większości 13-calowych laptopów, jedna kieszeń na suwak, trzy kieszenie poślizgowe i dwa miejsca na długopisy. Podszewka jest w 100% z bawełny organicznej. Skórzane aktówki są dostępne w kolorze czarnym. Teczka ma wymiary 37 x 28 x 7 cm.

etui iphone by Volvo

Skórzane etui na IPhone

Skórzane etui na IPhone 6,7, 8 oraz XR z wbudowanym uchwytem na kartę i wytłoczonym logo Volvo. Dostępne w kolorze brązowym oraz jasno szarym.

Skórzany kabel do telefonów by Volvo

Skórzany kabel do telefonów Apple oraz Android

Zamień standardowy kabel ładowarki urządzenia Android oraz typ-C na kabel marki Volvo, który rozświetla się na kablu USB pokrytym skórą, która doskonale pasuje do wszystkich elementów, zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalności. Długość kabla: 1 metr.

Lifestyle Collection

Skórzany brelok do kluczy

Skórzany brelok Volvo z zapięciem na zatrzask i matowym metalowym wykończeniem. Długość 9 cm. Dostępne 3 kolory: czarny, brązowy oraz szary.

Lifestyle Collection zdalnie sterowane Volvo

Zdalnie sterowany model XC90

Samochodzik ma niezależne zawieszenie oraz podświetlane światła przednie i tylne. Model ma wymiary 34,4 cm x 14,8 cm x 12,2 cm i jest dostępny w kolorze czarnym lub białym. Prędkość: 9 km / h. Zdalnie sterowany model XC90 wymaga pięciu baterii AA i jednej baterii 9V (brak w zestawie). Zalecane dla dzieci 3 + rok.

kubek volvo

Kubek termiczny

Kubek termiczny jest wykonany ze stali nierdzewnej, jest idealny do delektowania się gorącymi lub zimnymi napojami w drodze. Kubek ma pojemność 200 ml lub 400 ml i jest wyposażony w najnowocześniejszą funkcję „inteligentnego kliknięcia” ułatwiającą otwieranie i zamykanie. Kubek termiczny jest dostępny w 3 kolorach: czerwony, biały oraz chrom.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin