Volvo_Auto_Boss_Bielsko_Biala_glowne_Najlepszy_SUV_na_rynku

Jaki jest najlepszy SUV na rynku?

Przekonaj się, że Volvo nie ma konkurencji.

Jak jest najlepszy SUV na rynku? Zgodnie z tym, co pokazują wyniki sprzedaży i opinie klientów samochody szwedzkiego producenta Volvo zdobywają dziesiątki nagród i są cenione przez kierowców z całego świata. Obecnie oferujemy pięć SUV-ów, kompaktowe Volvo EX40 oraz XC40, średniej wielkości Volvo XC60 oraz duże 7-osobowe Volvo EX90 oraz XC90. W tym artykule przedstawimy argumenty świadczące o tym, że najlepszy SUV produkowany jest przez Volvo.

Volvo najlepszym SUV-em klasy premium

Od dziesiątek lat samochody marki Volvo zyskiwały na rozpoznawalności, o czym najlepiej świadczą dane sprzedażowe i opinie zadowolonych kierowców.

Statystyki sprzedażowe pokazują, że Volvo XC60 to SUV, który w 100% spełnia wymagania klientów. Gdy spojrzymy na dane z ostatnich lat, Volvo XC60 utrzymuje pozycję najlepiej sprzedającego się SUV-a kategorii premium, zauważalnie wyprzedając konkurencję.

Wśród polskich kierowców Volvo XC60 cieszy się dużą popularnością, stając się najczęściej wybieranym modelem w segmencie premium. Jego sprzedaż w ostatnim okresie utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, co świadczy o silnej pozycji na rynku.

Dlaczego Volvo XC60 to najlepszy SUV na rynku?

Volvo XC60 to średniej wielkości SUV więc dla wielu osób jest on najlepszym rozwiązaniem pod względem komfortu, funkcjonalności i ceny. Model ten osiągnął sukces za sprawą przemyślanego i popartego precyzyjną myślą specjalistów Volvo procesu projektowania i produkcji.

Sylwetka samochodu jest minimalistyczna podobnie jak jego wnętrze, spełniając kryteria spójności i nowoczesnej estetyki. Elegancka stylistyka sprawia, że samochód jest pod tym względem niezwykle ponadczasowy.

Najlepszy SUV musi być bezpieczny

Najwyższy czas poznać luksusową ofertę SUV-ów marki Volvo utożsamiających nowoczesne myślenie o motoryzacji klasy premium. To, co czyni Volvo XC60 i inne nasze auta najbezpieczniejszymi na świecie. Za nim Volvo XC60 zostało dopuszczone do sprzedaży przeszło wiele testów zderzeniowych w specjalnym ośrodku stworzonym tylko w celu podnoszenia bezpieczeństwa naszych aut.

W najnowszej generacji aut Volvo duży nakład sił został skierowany na zaprojektowanie technologii faktycznie poprawiających bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Volvo XC60 to:

  • system BLIS
  • system unikania kolizji
  • układ ostrzegania o ruchu poprzecznym z funkcją automatycznego hamowania
  • system korygujący tor jazdy
  • kamery oferujące widok 360 stopni

Volvo XC60 to najlepszy SUV, bo jest komfortowy?

Od Volvo jako klasy premium kierowcy oczekują spełniania najwyższych standardów w zakresie projektowania. W związku z tym wnętrze kabiny Volvo XC60 wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, które zaspokajają wizualne i funkcjonalne potrzeby kierowców. Z kolei wygodne fotele sprawiają, że nawet najdłuższa podróż przestaje być problemem.

Kokpit Volvo XC60 jest niezwykle przejrzysty, a sterowanie niemal wszystkimi funkcjami samochodu odbywa się przez duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i intuicyjnym interfejsie.

Na komfort wpływa również jakość wdychanego powietrza. Volvo XC60 korzysta z zaawansowanych filtrów powietrza, które wyłapują 95% cząstek PM 2.5.

Najlepszy SUV musi być funkcjonalny

W kwestii funkcjonalności dużą rolę odgrywają schowki oraz ergonomia zastosowanych wewnątrz pojazdu rozwiązań. Volvo XC60 posiada wbudowane funkcje Google, które umożliwiają korzystanie z Map Google i Asystenta Google, który pozwala utrzymywać kontakt z rodziną, znajomymi czy współpracownikami za pomocą komend głosowych.

Warto wspomnieć również o sklepie Google Play, który pozwala stworzyć z Volvo XC60 samochód niezwykle multimedialny. Volvo oddaje w ręce kierowców możliwość instalowania ulubionych aplikacji takich jak Spotify czy YouTube.

Volvo EX40 najlepszy kompaktowy SUV

Wśród najchętniej kupowanych SUV-ów znajduje się również Volvo EX40, czyli kompaktowy SUV idealny do jazdy w mieście. Samochód wyróżnia się wyrazistym nadwoziem, obok którego trudno przejść obojętnie. Model ten podobnie jak większe SUV-y z oferty Auto-Boss został wyposażony w liczne systemy usprawniające jazdę, zwiększające bezpieczeństwo i poprawiające komfort.

To, na co warto zwrócić uwagę, to fakt, że Volvo EX40 jest pierwszym elektrycznym seryjnie produkowanym Volvo. Samochód dostępny jest w dwóch wariantach napędów: XC40 Mild Hybrid oraz jako auto całkowicie elektryczne EX40. To, co dodatkowo wyróżnia elektryczne Volvo EX40 to przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w 7,3 sekundy.

Volvo XC40 to jeden najtańszy z modeli dostępnych w naszej ofercie. Finalna cena samochodu zależy od wyboru rodzaju napędu i wersji wyposażenia, dlatego zachęcamy do sprawdzenia możliwości, jakie daje konfigurator Volvo.

Volvo EX90 najlepszy duży rodzinny SUV na rynku

Czy Volvo EX90 to najlepszy SUV w historii? Tak może sugerować liczba prestiżowych nagród, jakie otrzymał ten model zaraz tuż po swojej premierze. Volvo EX90 to duże 7-osobowe auto, które gwarantuje maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Zachęcamy szczególnie do zainteresowania się hybrydą Plug-in, która umożliwia przejechanie do 73 km wyłącznie na napędzie elektrycznym. Samochód pomimo swoich rozmiarów jest dynamiczny i ekologiczny, więc również pod tym względem spełni oczekiwania wielu klientów.

Jaki SUV jest najlepszy dla Ciebie?

W pierwszej kolejności kierowca powinien określić swój budżet. SUV jako auto rodzinne musi być bardzo bezpieczne, więc warto zajrzeć w dane techniczne auta, żeby sprawdzić jakimi systemami dysponuje.

Obecnie produkowanych jest wiele modeli SUV-ów i warto na podstawie wyposażenia wytypować kilka modeli, które będą nas ostatecznie interesować.

Kolejnym niezmiernie ważnym krokiem jest jazda testowa, to wtedy sprawdzamy, czy dobrze czujemy się w samochodzie, czy auto jest komfortowe i oceniamy jak mu blisko lub daleko do miana najlepszego SUV-a.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Volvo zachęcamy do umawiania się na jazdy testowe naszymi SUV-ami w dogodnych dla siebie terminach.

Najlepsze SUV-y Volvo w Auto-Boss

Volvo XC60 to pod wieloma obiektywnymi względami najlepszy SUV na rynku. Jednak nie jedyny, którym warto się zainteresować, gdyż Volvo EX40, XC40 czy Volvo EX90 oraz XC90 to również doskonałe auta, ale trafiające w nieco mniejszy segment rynku.

Cieszymy się, że wybierają Państwo SUV-y Volvo w Auto-Boss. Zachęcamy do odwiedzenia naszych Salonów w Chorzowie i Bielsku-Białej – doradzimy najlepsze rozwiązania, ustalimy datę jazdy testowej oraz zaproponujemy korzystne opcje finansowania.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.