Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Blacharnia i Lakiernia Bielsko-Biała

Centrum Likwidacji Szkód w Bielsku-Białej

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy Volvo Auto Boss

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy Volvo Auto Boss w Bielsku-Białej to zespół profesjonalnych Doradców, którzy mają Ci zapewnić pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z naprawą pojazdu oraz kontaktem z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. W przypadku szkód komunikacyjnych z OC sprawcy udostępniamy bezpłatnie samochód zastępczy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie pojazdów i wiemy, że Volvo wymaga nowoczesnych technologii i narzędzi, aby po kolizji przywrócić go do stanu, w jakim był wcześniej. Dlatego do naprawy pojazdów wykorzystujemy tylko i wyłącznie oryginale części Volvo, bo tylko one po naprawie spowodują, że nie zauważysz różnicy. Sposób widzenia kolorów to indywidualna interpretacja… jednak kolor Twojego Volvo nie może budzić wątpliwości po naprawie.

Dlaczego prace blacharko – lakiernicze trzeba powierzyć specjalistom z ASBL VOLVO?

Samochody Volvo produkowane są przy użyciu najwyższej jakości materiałów i zaawansowanej technologii, a ich naprawa jest skomplikowana! Aby usunąć uszkodzenia nadwozia Autoryzowany Serwis Blacharsko Lakierniczy jest na to przygotowany – doświadczeni pracownicy i profesjonale wyposażenie warsztatu to zapewniają

Wykonujemy wszelkie naprawy blacharskie wielomateriałowych nadwozi Volvo usuwając uszkodzenia na elementach wykonanych ze stali o podwyższonej wytrzymałości, panelach aluminiowych czy elementach z tworzyw sztucznych. Stosujemy innowacyjne metody klejenia blach, cynowania, zgrzewania przy pomocy profesjonalnych zgrzewarek czy prostowania na ramach naprawczych. Wykonujemy również naprawy bezinwazyjne SMART oraz miejscowe SPOT. Stosujemy tylko oryginalne części zamienne.

Naprawy lakiernicze wykonują nasi utalentowani lakiernicy z wieloletnim doświadczeniem, stosując materiały lakiernicze firmy Standox. W perfekcyjnym doborze odpowiedniej barwy lakieru z szerokiej palety kolorystycznej nadwozi samochodów Volvo, pomaga nam spektrofotometr Genius. Wieloetapowe przygotowanie do lakierowania odbywa się strefach przygotowawczych a lakierowanie w nowoczesnych kabinach lakierniczych Usi Italia i Blowtherm. W trosce o środowisko naturalne stosujemy lakiery wodorozcieńczalne.

CERTYFIKAT

Wszelkie naprawy przeprowadzane są przez nas zgodnie z najnowszymi, rygorystycznymi standardami Volvo, korzystając z oryginalnych części i nowatorskich metod. Nasza wiedza i doświadczenie są podparte certyfikatami Volvo Car Poland, co potwierdza naszą wysoką jakość usług. Jesteśmy jednym z niewielu serwisów w Polsce posiadających ten prestiżowy certyfikat, dlatego możesz nam zaufać i skorzystać z naszych usług z pełnym przekonaniem. Zapewniamy kompleksową opiekę nad Twoim samochodem, dbając o każdy szczegół. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu, Twój Volvo będzie w najlepszych rękach. Niezależnie od rodzaju naprawy czy konserwacji, gwarantujemy najwyższą jakość i zadowolenie z efektów naszej pracy.

Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Znamy Twoje Volvo jak nikt inny

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem samochodów marki Volvo, co pozwoliło nam zgromadzić bogate doświadczenie w pracy z tymi pojazdami. W naszej działalności kładziemy duży nacisk na jakość usług i zadowolenie Klientów, co odzwierciedla się w pozytywnych opinii, jakie otrzymujemy od naszych zadowolonych odbiorców. W ramach naszych działań ściśle współpracujemy z Volvo Polska, co pozwala nam realizować sprzedaż i serwisowanie samochodów zgodnie z restrykcyjnymi wymaganiami Programu Rozwoju Autoryzowanych Zakładów Napraw Nadwozi Volvo Polska. Dzięki temu możemy zapewnić Klientom najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, na podstawie najnowsze technologie i najlepsze praktyki branżowe.

Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Naszym Klientom oferujemy:

  • kompleksową likwidację szkody z minimum formalności
  • holowanie pojazdów wszystkich marek 24h/7 (pod warunkiem zlecenia nam naprawy)
  • naprawy z użyciem wyłącznie oryginalnych części
  • szybkie naprawy wgnieceń metodą SMART
  • samochód zastępczy na czas naprawy (dysponujemy rozbudowaną flotą Volvo)
  • rozliczenia bezgotówkowe z towarzystwami ubezpieczeniowymi

Zespół ASBL AUTO-BOSS Bielsko-Biała

Zatrudniamy doskonale przeszkolonych doradców serwisowych oraz certyfikowanych blacharzy i lakierników. Posiadają oni nieograniczony dostęp do najnowszych technologii napraw oraz najwyższej jakości materiałów i narzędzi. Zadaniem naszych pracowników jest nie tylko doprowadzenie pojazdu do stanu sprzed zdarzenia drogowego, ale również towarzyszenie Klientowi i wspieranie go w trakcie całego procesu likwidacji szkody.

Warto zwrócić uwagę, że nasz zespół kompleksowo zajmuje się likwidacją szkody – pomagamy w zgłoszeniu szkody, wykonujemy wycenę, oferujemy samochód zastępczy oraz przeprowadzamy naprawę. Dzięki temu Klient nie musi się martwić o żaden etap procesu i może z pełnym spokojem oddać swój pojazd w nasze ręce.

Naprawy wgnieceń w technologii SMART

Jeśli Twój samochód doznał uszkodzeń w postaci wgnieceń, ale powierzchnia lakieru pozostała nietknięta, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy profesjonalne naprawy wgnieceń przy użyciu technologii SMART.

Dzięki zastosowaniu specjalnych narzędzi nasza metoda umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie wgnieceń, bez konieczności malowania powierzchni. W rezultacie naprawa jest ekonomiczna i znacznie szybsza niż tradycyjne metody naprawy blacharsko-lakierniczej.

Technologia SMART to także idealne rozwiązanie dla niewielkich uszkodzeń spowodowanych gradobiciem, drzwiami innych samochodów czy wózkami sklepowymi. Dzięki naszym umiejętnościom i doświadczeniu przywracamy elementy nadwozia do stanu pierwotnego, bez uszkodzeń lakieru.

Jeśli Twój pojazd uległ uszkodzeniu, warto skorzystać z usług Autoryzowanego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego AUTO-BOSS w Bielsku-Białej. Nasz zespół specjalistów zadba o to, aby przejście przez proces likwidacji szkody było sprawne i bezstresowo dla Ciebie. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możesz mieć pewność, że Twój samochód zostanie naprawiony z najwyższą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń pojazdu. Nasz zespół pomoże Ci w każdej sytuacji, a Ty będziesz miał pewność, że Twój samochód jest w najlepszych rękach.

Volvo

Nasza filozofia opiera się na pełnym zaangażowaniu i profesjonalnym podejściu do każdego zlecenia, niezależnie od jego rodzaju czy skali.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.