Finansowanie

Finansowanie Volvo
Abonament Volvo

Abonament Volvo

Volvo swoim klientom oferuje wiele form dostępu do nowego samochodu. Obok abonamentu, są to również wynajem długoterminowy na bardzo atrakcyjnych warunkach oraz nie mniej interesujący leasing.

Sprawdź ofertę
Leasing Volvo

Leasing Volvo w Volvo Car Financial Services

Volvo od lat wspiera przedsiębiorców starających się rozwijać swoją flotę aut firmowych, nawet jeżeli dotyczy ona tylko jednego auta. Jednym z tego przykładów jest leasing Volvo, do którego mogą przystąpić nawet jednoosobowe firmy. Dlaczego leasing należy do najpopularniejszych form finansowania zakupu auta oraz jak wygląda oferta leasingu Volvo?

Zobacz szczegóły
volvo v60 leasing

Leasing Volvo V60

Kombi przez lata było jednym z najpopularniejszych typów nadwozia. Obecnie rynek zdominowały SUV’y również przy udziale Volvo za sprawą modeli XC. Jednak nie pozostawaliśmy fanów tradycyjnych kombi samych sobie.

Sprawdź ofertę
volvo v90 leasing

Leasing Volvo V90

Leasing to doskonale znana forma finansowania zakupu auta. Wiele zalet tego rozwiązani sprawia, że osoby prowadzące firmy, chętnie po nie sięgają. W Volvo wychodzimy z założenia, że leasing musi być dostosowany do możliwości klienta.

Czytaj dalej
Volvo XC40

Leasing Volvo XC40

Chcąc dowiedzieć się czym jest luksus nowych aut premium, warto zdecydować się na zakup Volvo XC40. Ten niewielki SUV dostępne jest w atrakcyjnej ofercie leasingowej Volvo. Kompaktowy SUV Volvo jest wyborem dla osób chcących poruszać się sprawnie po mieście przy zachowaniu najwyższego komfortu jazdy.

Sprawdź szczegóły
Wynajem długoterminowy Volvo

Volvo wynajem długoterminowy

Chcesz poznać lepiej szwedzką motoryzację w standardzie premium i zastanawiasz się nad wynajmem długoterminowym Volvo? Jeżeli tak, pozwól, że przybliżymy Ci zasady najmu długoterminowego oraz powody, dla których warto zainteresować się ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

Czytaj dalej
finansowanie volvo

Kredyt w Volvo

Zastanawiasz się nad sfinansowaniem zakupu auta przy pomocy kredytu? Sprawdź na jakich zasadach działa kredyt Volvo.

Czytaj dalej
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin