Leasing Volvo XC40

Leasing Volvo XC40

Chcąc dowiedzieć się czym jest luksus nowych aut premium, warto zdecydować się na zakup Volvo XC40. Ten niewielki SUV dostępne jest w atrakcyjnej ofercie leasingowej Volvo.  Kompaktowy SUV Volvo jest wyborem dla osób chcących poruszać się sprawnie po mieście przy zachowaniu najwyższego komfortu jazdy. Przyjrzyjmy się bliżej skandynawskiej motoryzacji pod postacią XC40 oraz temu jak cieszyć się tym autem bez dużego wkładu własnego z wykorzystaniem leasingu Volvo.

Leasing Volvo XC40 wejdź w posiadanie auta roku 2018

Rodzina Volvo aut typu SUV opiera się na modelach XC40XC60 i XC90, wszystkie dostępne są w leasingu a swoją charakterystyką będą pasować do nieco innych wymagań. Volvo XC40 to najmniejszy SUV w naszej ofercie co nie znaczy, że brak w nim miejsca. Przestrzeń wewnątrz auta pozwala na w pełni komfortową jazdę, nawet w pełnym składzie osobowym. To właśnie Volvo XC40 jest obecnie najchętniej kupowanym autem z naszej oferty. Walory auta zostały docenione przez branże motoryzacyjną, nadając mu tytuł Car of the Year 2018.

Kierowcy i eksperci doceniają Volvo XC40 za wykorzystanie najlepszych materiałów oraz liczne nowe technologie wpływające na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Samochód pozwala poczuć luksus i przyjemność z jazdy niezależnie od miejsca w jakim się znajdujesz. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że manewrowanie na wąskich ulicach i parkingach jest dużo prostsze, a duża przestrzeń wewnątrz auta i wygodne fotele gwarantują, że nawet najdłuższa podróż minie w przyjemnych warunkach.

Więcej informacji na temat auta można znaleźć na stronie Volvo XC40.

Wynajem czy leasing Volvo XC40?

W Volvo doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań i obaw klientów decydujących się na zakup nowego auta. Marka Volvo od lat rozwija program Volvo Car Financial Services w celu świadczenia usług finansowania zakupu auta na najlepszych możliwych warunkach. Z najmu długoterminowego i leasingu na Volvo XC40 mogą skorzystać nawet jednoosobowe firmy, wystarczy spełniać wymogi wniosku leasingowego, bądź wymogi najmu.

Leasing stanowi jedną z najpopularniejszych form finansowania zakupu auta, a w Volvo zrobiliśmy wszystko, aby decyzja o leasingu była jeszcze prostsza. Jednak za nim przejdziemy do omówienia zasad leasingu, rzucimy trochę światła na najem długoterminowy.

Zasada działania wynajmu długoterminowego jest prosta i opiera się na wartości resztowej samochodu zbliżonej do jego wartości rynkowej po zakończeniu umowy. Ubierając to w prostsze słowa, klient spłaca tylko utratę wartości rynkowej auta wraz kosztami administracyjnymi. Wyobraź sobie, leasing Volvo XC40, w którym opłacasz tylko utratę wartości auta wynikającą z codziennej eksploatacji.

Takie podejście pozwala nam oferować Volvo XC40 oraz inne modele z bardzo niskimi ratami. Kupujący nie jest zobowiązany do wykupu auta, po wygaśnięciu umowy, chociaż taka opcja oczywiście istnieje.

Tradycyjny leasing Volvo XC40

Nasi klienci mają wybór w sposobie finansowania zakupu auta. Poza wyżej wymienioną ofertą, dostępny jest również kredyt, abonament, tradycyjny leasing operacyjny bądź finansowy. Cały proces staramy się ograniczyć w czasie do tego stopnia by decyzja o przejściu procedury leasingowej była do 1h od złożenia wniosku. Nad procedurą czuwa Doradca Leasingowy, który chętnie pomoże i odpowie na wszystkie pytania odnośnie formalności związanych z leasingiem i jego spłatą. Polecamy promocję na Volvo XC40 i XC90.

Leasing w Volvo może zostać przyznany zarówno na auta nowe jak i używane (również poleasingowe), więc masz możliwość wyboru XC40 prosto z salonu albo z drugiej ręki. Opłata wstępna zaczyna się nawet od 0%, jej wysokość uzależniona jest od wartości auta. Leasing oferujemy w dwóch walutach PLN oraz Euro.

Wybierz leasing Volvo XC40 w Auto-Boss

To tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że leasing Volvo XC40 jest dobrym pomysłem. Jeżeli wciąż mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu przez formularz zgłoszeniowy, telefonicznie bądź osobiście w Salonie przy ulicy Warszawska 299 A lub w oddziale z Chorzowa znajdującym się przy Drogowej Trasie Średnicowej 51. Każdy samochód można przetestować przed zakupem podczas jazdy próbnej.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin