Volvo poleasingowe

Volvo poleasingowe

Sprawdzone samochody poleasingowe Volvo

Volvo cieszy się dużą popularnością wśród aut poleasingowych. W naszej ofercie oczywiście nie znajdują się typowe samochody dla flot wykorzystywane przez pracowników niższego szczebla.

Pomimo tego, nie możemy narzekać na zainteresowanie właścicieli flot w tym flot składających się z nawet jednego auta.

Ogromna część przedsiębiorców uważa leasing za najlepszy sposób finansowania zakupu auta i faktycznie biorąc pod uwagę nasze prawo podatkowe często takie rozwiązanie wydaje się najrozsądniejsze.

Jak powszechnie wiadomo leasing zawierany jest na określony czas często mówimy maksymalnie o okresie 60 miesięcy choć zdarzają się również firmy, które są w stanie zagwarantować swoim klientom leasing 72 miesięczny, tak jak w Volvo. Jednak nawet najdłuższy okres leasingu to wciąż tylko 6 lat, więc jak auto trafia do sprzedaży jako samochód poleasingowy wciąż jest młode.

Do tego należy dodać fakt, że większość osób wybiera krótsze leasingi 3-4 letnie i po tym okresie dokonuje wymiany floty.

Po skończonym okresie leasingowania, osoba leasingująca auto ma możliwość wykupu samochodu na atrakcyjnych warunkach albo odstawienia go do Dealera, u którego umowa leasingowa była podpisana. Samochody poleasingowe to auta, które zostaną zwrócone Dealerowi i są dalej sprzedawane.

W przypadku nowych aut poleasingowych często przy ich zakupie jest się dopiero drugim właścicielem, a auta najmłodsze rocznikowo zawsze w pierwszej kolejności dostępne są u lokalnych Dealerów, takich jak Auto-Boss.

Jeżeli chcesz kupić samochód poleasingowy Volvo i cenisz sobie życie bez stresu sprawdź koniecznie ofertę Autoryzowanego Salonu Volvo Auto-Boss. Sprzedajemy wyłącznie auta poleasingowe, które są sprawne technicznie i mają udokumentowaną historię.

volvo xc60 używane t5

Poleasingowe auta w Volvo Selekt

Oferta aut poleasingowych dostępnych w naszej ofercie ciągle się zmienia. Sprawdź jakie aktualnie używane auta czekają na naszych klientów w programie Volvo Selekt.

Zobacz samochody Volvo Selekt

Volvo poleasingowe – dlaczego warto?

Skoro jesteś na naszej stronie prawdopodobnie już czynnie wyszukujesz informacji o autach poleasingowych Volvo. Może nie masz tej świadomości, ale ponad połowa sprzedanych aut na polskim rynku trafia do rąk firm, a spory odsetek to auta leasingowane.

Co za tym idzie znalezienie samochodu poleasingowego nie stanowi większej trudności nawet w przypadku samochodów klasy premium jak auta Volvo. Mogłoby się wydawać, że po nasze samochody sięgają głównie osoby prywatne, ale należy brać pod uwagę, że liczba firm jednoosobowych w naszym kraju jest ogromna.

Do tego coraz częściej spotyka się stanowiska pracy, w których pracownik dostaje dostęp do służbowego auta i samochody Volvo najczęściej trafiają do osób odpowiedzialnych za kreowanie wizerunku firm, zawieranie istotnych umów czy po prostu najbardziej wartościowych pracowników dla danej firmy.

Samochody Volvo nigdy nie należały do aut, które były mocno eksploatowane. Zwłaszcza w ostatnich latach gdy firmy monitorują spalanie i stopień zużycia auta, takie zachowania praktycznie nie mają miejsca.

Dodatkowo, w przypadku aut premium, pracodawca często daje możliwość wykupu przez pracownika egzemplarza, którym jeździł co zachęca do dbania o samochód. 

Dla kogo oferta aut poleasingowych Volvo?

Oferta aut poleasingowych kierowana jest głównie do osób wymagających, które nie czują konieczności kupna auta nowego i wolą odczekać kilka lat by kupić wymarzony samochód w niższej cenie. Im bardziej dopracowana konstrukcja auta tym mniej widoczne jest zużycie samochodu.

W Volvo stosujemy materiały najlepszej jakości, co gwarantuje, że naprawdę trzeba się postarać, aby w przeciągu 3-4 lat doprowadzić auto do złego stanu.

Wiele z naszych modeli produkowanych lata temu wciąż posiada wnętrza w doskonałym staniem, co jest zasługą zarówno kierowców jak i wykonania. 

Nasze auta nie służą zazwyczaj jako samochody przysłowiowych “handlowców”, którzy każdego dnia wychodzą i wchodzą dziesiątki razy z i do auta co również ma wpływ na zachowanie wyglądu jak z salonu. Aspekt tego, kto porusza się autem nie ma natomiast takiego przełożenia na przebiegi samochodów.

Samochody Volvo sprzyjają długim podróżom i często są do takich wykorzystywane. Przy krótkich trasach komfort jazdy nie ma takiego znaczenia jak przy podróżach kilkuset kilometrowych, a jak wiadomo wypoczęty pracownik to efektywny pracownik.

Dlatego osoby odpowiedzialne za tworzenie floty aut, umiejętnie dobierają samochody do zakresu obowiązków danej osoby. W efekcie tego na rynku aut używanych znajdziemy poleasingowe Volvo, z wielotysięcznymi przebiegami jak i zrobionymi kilkoma czy kilkunastoma tysiącami kilometrów. Często są to kilometry zrobione na trasach, podczas spokojnej jazdy.

Finansowanie

Oferujemy liczne opcje finansowania, które pomogą w zakupie auta.

Czytaj dalej

Poleasingowe hybrydy

Hybrydowe auta Volvo to pojazdy o dużym zasięgu i bardzo ekonomiczne.

Zapraszamy do Salonów

Czekamy na Państwa w Salonach Auto-Boss w Chorzowie i Bielsku-Białej.

Korzystne finansowo rozwiązanie

Samochody, które zostały wzięte w leasing powinny być serwisowane tylko w ASO, wyjątek często stanowią drobne elementy jak np. wymiana oleju (choć ten również powinien spełniać wymagania ASO).

Dzięki temu kupując auto poleasingowe prosto od Dealera masz dostęp do pełnej dokumentacji wizyt w serwisie. Dodatkowo w Auto-Boss przed sprzedażą auta, dokładnie sprawdzamy jego stan, tak żeby mieć pewność iż do naszych klientów trafiają auta w pełni sprawne mechanicznie.

Przytoczyliśmy dużo zalet samochodów poleasingowych Volvo, ale prawdopodobnie zawsze najważniejszym plusem jest cena.

To, że samochody tracą na wartości z upływem lat to jest rzecz oczywista, choć są pewne wyjątki, ale nie każdy zdaje sobie sprawę dlaczego auta poleasingowe dostępne są w niższych cenach.

Tak samo jak hurtownik może liczyć na lepsze ceny zakupu niż klient detaliczny, tak samo firmy kupujące kilka aut dostają pewne rabaty. Takie auta mogą być sprzedawane po niższych cenach niż te, które do zaoferowania mają osoby prywatne.

Im lepiej dana firma negocjowała tym lepiej, dla klienta zainteresowanego zakupem auta poleasingowego Volvo, zniżka jest przenoszona proporcjonalnie do wartości auta, więc można sporo zaoszczędzić.

Volvo posiada możliwość konfiguracji aut, co za tym idzie po naszych drogach poruszają się wersje podstawowe poszczególnych modeli oraz lepiej wyposażone egzemplarze. Często w przypadku samochodów poleasingowych Volvo można wybierać w bogato wyposażonych wersjach.

Choć znalezienie poleasingowego samochodu Volvo może wydawać się ciężkie, wystarczy wiedzieć gdzie szukać.

Jeżeli chcemy mieć auto z pierwszej ręki koniecznie odwiedźmy lokalnego Dealera np. Auto-Boss, który posiada Salony w Chorzowie i Bielsku-Białej. Oferta samochodów poleasingowych Volvo w naszym Salonie jest warta bliższego zapoznania się.

Wszystkie auta znajdziesz na stronie samochody używane a w razie, gdy nie będzie konkretnego modelu w ofercie warto zapytać telefonicznie bądź mailowo czy w najbliższym czasie auto nie pojawi się w sprzedaży.

Volvo XC40 poleasingowe

Volvo XC40 poleasingowe

Istnieje kilka modeli aut, które cieszą się większą popularnością wśród samochodów poleasingowych Volvo. Klienci najczęściej pytają o SUV’y Volvo czyli modele XC40, XC60 i XC90.

Wszystkie trzy modele zostały bardzo dobrze odebrane przez krytyków motoryzacyjnych i kierowców. Wielu przedsiębiorców postanowiło, że SUV’y Volvo znajdą się w ich flotach jako auta leasingowe. Volvo XC40 to kompaktowy SUV, który posiada niepowtarzalny wygląd i masę udogodnień a z racji relatywnie niedużych rozmiarów i oszczędnych silników wspieranych napędami elektrycznymi auto jest oszczędne w eksploatowaniu.

W zdecydowanej większości firm auta służą jako pojazdy, którymi przemieszczają się pojedyncze osoby. Nie inaczej jest w przypadku aut Volvo, w których pracownicy często pokonują długie trasy w pojedynkę, więc nie ma potrzeby zakupu większych modeli jak XC60 czy XC90.

Model Volvo XC40 jest autem bardzo bezpiecznym, systemy wspomagające kierowcę skutecznie dbają o to, żeby auto trzymało się pasa ruchu czy korygują błędy nieuważnych kierowców poprzez kontrolę martwego pola w lusterkach bądź wyświetlanie ostatnio mijanych znaków drogowych.

volvo xc60 poleasingowe

Volvo XC60 poleasingowe

Volvo XC60 to auto swoimi gabarytami mieszczące się pomiędzy XC40 i XC90. Samochód cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko wśród osób prywatnych, ale również firm.

Auto swoimi gabarytami zachęca do tego aby wozić w nim całą rodzinę, ale również doskonale nadaje się jako auto dla pracowników, którzy potrzebują po trasie wyjść wypoczęci na istotne spotkanie.

Poleasingowe egzemplarze Volvo XC60 spotyka się z różnymi przebiegami i nie trudno trafić na samochody, które nie przejechały 50 tys. kilometrów. Volvo XC60 podobnie jak inne modele posiada możliwość konfiguracji i dostępne jest w różnych wariantach wyposażenia.

Volvo XC90 poleasingowe

Volvo XC90 poleasingowe

W przypadku największego SUV’a Volvo XC90, najczęściej trafia on do rąk osób prowadzących działalność jednoosobową albo właścicieli firm.

Przestrzeń i komfort jakie gwarantuje Volvo XC90, czyni z auta samochód typowo rodzinny. Wybierając poleasingowe Volvo XC90 z dużą dozą prawdopodobieństwa, auto było użytkowane właśnie jako auto rodzinne, choć trafiają się osoby, które po prostu cenią sobie przestrzeń.

Volvo XC90 może być wykorzystywane również w zawodach wymagających dużej przestrzeni ładunkowej. Warto sięgnąć po poleasingowe modele XC90 u Autoryzowanych Dealerów, gdyż są to często samochody po pierwszym właścicielu, doskonale zadbane.

Wszystkie pokrótce omówione modele to samochody młode, więc na rynku samochodów poleasingowych spotkasz auta kilkuletnie w dobrym stanie.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów chroni przed nadmiernym zużyciem wnętrza i sprawia, że używane auta Volvo są chętnie wybierane przez kierowców.

Naturalnie to tylko część z aktualnie produkowanych modeli i warto bliżej przyjrzeć się pełnej ofercie naszych aut.

Samochody poleasingowe Volvo w Auto-Boss

Zainteresowany ofertą samochodów poleasingowych Volvo? Czekamy na Ciebie w naszych Salonach Auto-Boss w Bielsku-Białej i Chorzowie. Cieszymy się, że klienci z Katowic, Częstochowy, Gliwic, Zabrza, Żywca, Pszczyny, Szczyrku, Bytomia, Świętochłowic i innych miast Śląska wybierają naszą ofertę. Oferujemy nie tylko najlepsze ceny, ale również profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze najlepszej opcji finansowania (leasing, kredyt).

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.