Volvo Leasing

Leasing Volvo

Leasing samochodu jest jedną z najpopularniejszych form finansowania zakupu samochodu dla firm, ponieważ oferuje większą elastyczność przy wyborze wymarzonego auta. W przypadku leasingu można wybierać spośród różnych wariantów leasingu, w tym długości i wysokości miesięcznych rat tak, żeby dopasować ofertę do swoich potrzeb. Na koniec leasingu możesz wykupić samochód za 1%.

Oferta leasingowa Volvo została przygotowana specjalnie dla przedsiębiorców chcących powiększyć flotę firmową. Salon Auto-Boss oferuje konkurencyjne stawki ubezpieczeń na samochody nowe i używane oraz elastyczne warunki, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Volvo zapewnia również dodatkowe usługi, takie jak plany przeglądów i pomoc drogowa, które pomogą zapewnić sprawne funkcjonowanie firmy.

Volvo leasing dla firm

Oczywiście masz możliwość skorzystania z tradycyjnego leasingu operacyjnego, finansowego oraz wynajmu. Leasing w Volvo Car Financial Services jest klarowny, a decyzja o jego przyznaniu jest wydawana do 1 dnia od złożenia wniosku leasingowego.

Podczas całej procedury leasingowej nad klientem czuwa Doradca Leasingowy gotowy do udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące leasingu oraz pomagający w załatwianiu formalności związanych z umową i spłatą leasingu.

Ograniczamy obowiązki klienta do minimum biorąc na siebie rejestrację samochodu. Czas trwania leasingu również jest elastyczny i staramy się go dopasować do Państwa potrzeb i możliwości.

Leasing funkcjonuje na samochody nowe oraz używane i może zostać wzięty w PLN lub EURO i ma charakter miesięczny. Przed podjęciem decyzji o kolejnym zadłużeniu warto nie tylko porównać ze sobą różne oferty, ale też skorzystać z kalkulatora rat leasingu.

Popularne nowe samochody w leasingu Volvo

Dajemy firmom możliwość sfinansowania zakupu wszystkich modeli Volvo dostępnych aktualnie w sprzedaży. Dzięki temu Nasi klienci mają możliwość leasingowania aut premierowych oraz samochodów używanych w doskonałym stanie technicznym. Wśród modeli dostępnych w leasingu znajdą Państwo:

  • Volvo XC40leasing Volvo XC40 to doskonała okazja na lepsze poznanie zalet miejskich SUV-ów. Jest to kompaktowe auto z doskonale wykończonym wnętrzem. Samochód został zaprojektowany tak, aby pomimo niewielkich rozmiarów, jak na SUV można było w nim podróżować w komfortowych warunkach nawet większą liczbą osób. Model XC40, który zyskał tytuł Car of the Year 2018 to samochód do firmy i dla rodziny.
  • Volvo XC60 – model XC60 to propozycja dla osób chcących cieszyć się wszystkimi atutami  SUV-a marki premium. Decydując się na leasing Volvo XC60 do Twojej firmy trafi auto bardzo bezpieczne i komfortowe. Volvo XC60 z powodzeniem sprawdza się na krętych drogach i daje bardzo pozytywne emocje z prowadzenia. Nadwozie auta wzbudza bardzo pozytywne opinie, nie tylko z powodu wyglądu, ale również trwałości.
  • Volvo XC90 – Nie byłoby XC40 i XC60 bez Volvo XC90 będącego pierwszym SUV-em w naszej historii. Wykończenie wnętrza w naturalnym drewnie, skórzana kierownica i koła ze stopów lekkich 20″ tworzą potężnego SUV-a, który doskonale wygląda i równie dobrze radzi sobie na polskich drogach.  Leasing Volvo XC90 będzie dobrą dla osób szukających auta rodzinnego o wysokim standardzie, jednocześnie nadającym się do biznesowych podróży.
  • Volvo EX90 – Najnowszy model Volvo, który jest w pełni elektryczny. Prawdopodobnie najbezpieczniejsze auto w historii. Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę na leasing Volvo EX90.
  • Volvo S60 – Całkiem nowe Volvo S60 to dynamiczna limuzyna, która stanowi definicję prowadzenia samochodu. Liczne systemy rozpoznają to, co się dzieje dookoła auta i pozwalają unikać stłuczek oraz poważniejszych wypadków. Natomiast Volvo S60 Recharge to samochód zaprojektowany z myślą o nowych czasach. Pozwala przejechać nawet 59 km na samym napędzie elektrycznym. Wybierz leasing Volvo S60 Recharge i zadbaj z nami o środowisko.
  • Volvo S90 – limuzyna idealnie nadająca się na dłuższe trasy oraz zakorkowane ulice. W tym sedanie z przyjemnością spędzisz każdy kilometr drogi. Volvo S90 zapewnia najwyższy poziom komfortu, dzięki doskonałemu wykończeniu wnętrza oraz udogodnieniom technologicznym. Podobnie jak w przypadku Volvo S60 możesz zdecydować się na wersję Recharge oferującą jeszcze bardziej dynamiczną jazdę.
  • Volvo V60 – Modele oznaczone jako V40, V60 i V90 to auta typu kombi idealnie spełniające funkcję pierwszego samochodu w rodzinie. Volvo V60 jest autem obok, którego trudno przejść obojętnie. Pięknie poprowadzone linie przyciągają wzrok i nadają autu bardziej sportowego charakteru. Wnętrze jest bardzo praktyczne, z czego jesteśmy znani. Wygodne fotele zapewnią komfortową podróż w nawet najdłuższych trasach. Leasing Volvo V60 może okazać jedną z lepszych decyzji w Twoim życiu.
  • Volvo V90 – Charakterystycznym elementem stylizacyjnym tego modelu oraz kilku inny są przednie światła do jazdy dziennej w kształcie młota Thora. Linia auta jest bardzo smukła i również nadaje autu sportowego charakteru. W sprzedaży jest wiele wersji wyposażeniowych, dzięki czemu, każdy znajdzie odpowiednie wyposażenie Volvo V90 dla siebie. Volvo V90 w leasing to doskonały wybór dla osób poszukujących komfortowego auta rodzinnego.

Leasing z Volvo – samochody używane

Decydując się na zakup aut w programie Volvo Selekt zyskujesz pewność, że samochód, który trafi w Twoje ręce będzie w pełni sprawny.

Szukając w internecie frazy „volvo leasing używane” natrafisz na różne oferty, ale tylko Autoryzowane Salony są w stanie zagwarantować, że auto zostało w pełni sprawdzone i przeszło wielopunktową kontrolę, zgodną z najwyższymi standardami Volvo, dokładnie tak jak to ma miejsce w naszym Salonie. Samochody po zakończonej kontroli mają instalowane najnowsze oprogramowania co sprawia, że są jeszcze atrakcyjniejsze.

Wybór pojazdów używanych w leasingu marki Volvo to pełna satysfakcja i pewność, że auto spełni Twoje oczekiwania. Nasza oferta aut osobowych stale się zmienia, warto być na bieżąco, żeby nie przegapić żadnej oferty. Korzyści z wyboru leasingu są dokładnie takie same jak w przypadku nowych samochodów.

Używane Volvo doskonale przechodzą próbę czasu i dobrze się starzeją. Nasze auta są niezawodne, co ma przełożenie na ich żywotność.

Osoby kupujące auta premium zwracają również uwagę na zachowanie wnętrza w jak najlepszym stanie, dlatego kupując poleasingowe auta Volvo masz prawo oczekiwać, że samochód będzie w doskonałym stanie. Masz pytania związane z leasingiem Volvo? Skontaktuj się z nami.

Samochody polisingowe Volvo w Auto-Boss

W ofercie naszej firmy znajdują się samochody polisingowe marki Volvo. Dzięki temu, że jesteśmy oficjalnym dealerem marki, mamy dostęp do najnowszych modeli samochodów, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta lub firmy

Nasze samochody polisingowe to pojazdy o wyjątkowych parametrach technicznych, które charakteryzują się nie tylko niezawodnością i bezpieczeństwem, ale również oszczędnością i ekologicznością. Modele te wyposażone są w zaawansowane systemy wspomagające kierowcę, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze.

Jako Autoryzowany Dealer Volvo, oferujemy naszym Klientom samochody polisingowe na najlepszych warunkach. Nasze samochody polisingowe są dostępne w różnych wersjach wyposażenia i kolorach, co pozwala na dostosowanie ich do konkretnych potrzeb i wymagań. Wszystkie modele oferowane przez naszą firmę posiadają gwarancję producenta, co zapewnia naszym Klientom pełne bezpieczeństwo i zadowolenie z zakupu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą samochodów polisingowych marki Volvo oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego modelu i udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Leasing samochodowy Volvo w Auto-Boss

Jak leasing Volvo to z dealerem Auto-Boss. Od lat dostarczamy firmom z całej Polski samochody szwedzkiego koncernu. Znamy odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie do naszych aut i samego leasingu, klienci cenią sobie nasz profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie leasingu, od jego początku po sam koniec. Zachęcamy również do zapoznania się z kredytem, wynajmem długoterminowym i odbycia jazdy próbnej. Przygotowaliśmy także usługę „Volvo leasing konsumencki”, czyli propozycję wynajmu długoterminowego dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

Odwiedź nasz Salon Samochodowy Auto-Boss w Bielsku-Białej i skorzystaj z leasingu Volvo. W Salonie często możemy także zobaczyć klientów z takich miast jak: Pszczyna, Żywiec, Szczyrk, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Wodzisław Śląski czy Cieszyn. Chcesz otrzymać indywidualną ofertę leasingu? Skontaktuj się z nami, uzyskaj więcej informacji i poznaj ofertę.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.