Volvo Leasing

Leasing Volvo

Volvo od lat wspiera przedsiębiorców starających się rozwijać swoją flotę aut firmowych, nawet jeżeli dotyczy ona tylko jednego auta. Jednym z tego przykładów jest leasing Volvo, do którego mogą przystąpić nawet jednoosobowe firmy. Dlaczego leasing należy do najpopularniejszych form finansowania zakupu auta oraz jak wygląda oferta leasingu Volvo?

Volvo leasing dla firm

Oczywiście masz możliwość skorzystania z tradycyjnego leasingu operacyjnego lub finansowego. Leasing w Volvo jest klarowny, a decyzja o jego przyznaniu jest wydawana do 1h od złożenia wniosku leasingowego.

Podczas całej procedury leasingowej nad klientem czuwa Doradca Leasingowy gotowy do udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące leasingu oraz pomagający w załatwianiu formalności związanych z umową i spłatą leasingu.

Ograniczamy obowiązki klienta do minimum biorąc na siebie rejestrację i ubezpieczenie samochodu. Czas trwania leasingu również jest elastyczny i staramy się go dopasować do Państwa potrzeb i możliwości. Minimalny czas trwania umowy to 24 miesięce a maksymalny 72.

Leasing funkcjonuje na samochody nowe oraz używane i może zostać wzięty w PLN lub EURO.

Popularne samochody w leasingu Volvo

Dajemy firmom możliwość sfinansowania zakupu wszystkich modeli Volvo dostępnych aktualnie w sprzedaży. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość leasingowania aut premierowych oraz samochodów używanych w doskonałym stanie technicznym. Wśród modeli dostępnych w leasingu znajdą Państwo:

  • Volvo XC40 – leasing Volvo XC40 to doskonała okazja na lepsze poznanie zalet miejskich SUV’ów. Jest to kompaktowe auto z doskonale wykończonym wnętrzem. Samochód został zaprojektowany tak, aby pomimo niewielkich rozmiarów jak na SUV’a można było w nim podróżować w komfortowych warunkach nawet większą liczbą osób. Model XC40, który zyskał tytuł Car of the Year 2018 to samochód do firmy i dla rodziny.
  • Volvo XC60 – model XC60 to propozycja dla osób chcących cieszyć się wszystkimi atutami  SUV’a marki premium. Decydując się na leasing Volvo XC60 do Twojej firmy trafi auto bardzo bezpieczne i komfortowe. XC60 z powodzeniem niweluje wszelkie bujania na zakrętach i daje bardzo pozytywne emocje z prowadzenia. Nadwozie auta wzbudza bardzo pozytywne opinie, nie tylko z powodu wyglądu, ale również trwałości.
  • Volvo XC90 – Nie byłoby Xc40 i XC60 bez  Volvo XC90 będącego pierwszym SUV’em w naszej historii. Wykończenie wnętrza Cross Brushed Aluminium, skórzana kierownica i koła ze stopów lekkich 19″ tworzą potężnego SUV’a, który doskonale wygląda i równie dobrze radzi sobie na polskich drogach.  Leasing Volvo XC90 będzie dobrą dla osób szukających auta rodzinnego o wysokim standardzie, jednocześnie nadającym się do biznesowych podróży.
  • Volvo S60 – Całkiem nowe  Volvo S60 to dynamiczna limuzyna, która stanowi definicję prowadzenia samochodu. Liczne systemy rozpoznają to co się dzieje dookoła auta i pozwalają unikać stłuczek oraz poważniejszych wypadków. Natomiast Volvo S60 Recharge to samochód zaprojektowany z myślą o nowych czasach. Pozwala przejechać nawet 59km na samym napędzie elektrycznym, samochód produkuje bardzo mało CO2. Wybierz leasing Volvo S60 Recharge i zadbaj z nami o środowisko.
  • Volvo S90 – limuzyna idealnie nadająca się na dłuższe trasy oraz zakorkowane ulice. W tym samochodzie z przyjemnością spędzisz każdy kilometr drogi. Volvo S90 zapewnia najwyższy poziom komfortu, dzięki doskonałemu wykończeniu wnętrza oraz udogodnieniom technologicznym. Podobnie jak w przypadku Volvo S60 możesz zdecydować się na wersję Recharge oferującą jeszcze bardziej dynamiczną jazdę.
  • Volvo V60 – Modele oznaczone jako V60 i V90 to auta typu kombi idealnie spełniające rolę pierwszego samochodu w rodzinie. Volvo V60 jest autem obok, którego trudno przejść obojętnie. Pięknie poprowadzone linie przyciągają wzrok i nadają aut bardziej sportowego charakteru. Wewnątrz panuje praktyczności i ergonomia, z której jesteśmy znani. Wygodne fotele zapewnią komfortową podróż w nawet najdłuższe tras. Leasing Volvo V60 może okazać jedną z lepszych decyzji w Twoim życiu w ostatnim czasie.
  • Volvo V90 – Charakterystycznym elementem stylizacyjnym tego modelu oraz kilku inny są tylne światła do jazdy dziennej w kształcie młota Thora. Linia auta jest bardzo smukła i również nadaje autu sportowego charakteru. W sprzedaży jest wiele wersji wyposażeniowych, dzięki czemu, każdy znajdzie odpowiednie wyposażenie Volvo V90 dla siebie. Leasing Volvo V90 to doskonały wybór dla osób poszukujących komfortowego auta rodzinnego.

Leasing z Volvo – samochody używane

Decydując się na zakup aut w programie Volvo Selekt zyskujesz pewność, że samochód, który trafi w Twoje ręce będzie w pełni sprawny.

Szukając w internecie frazy „Volvo leasing używane” natrafisz na różne oferty, ale tylko Autoryzowane Salony są w stanie zagwarantować, że auto zostało w pełni sprawdzone i przeszło wielopunktową kontrolę, zgodną z najwyższymi standardami Volvo, dokładnie tak jak to ma miejsce w naszym Salonie. Samochody po zakończonej kontroli mają instalowane najnowsze oprogramowania co sprawia, że są jeszcze atrakcyjniejsze.

Wybór aut używanych w leasingu Volvo to pełna satysfakcja i pewność, że auto spełni Twoje oczekiwania.

Nasza oferta aut używanych stale się zmienia, warto być na bieżąco, żeby nie przegapić żadnej oferty. Korzyści z wyboru leasingu są dokładnie takie same jak w przypadku nowych samochodów.

Używane Volvo doskonale przechodzą próbę czasu i dobrze się starzeją. Nasze auta są niezawodne co ma przełożenie na ich żywotność.

Osoby kupujące auta premium zwracają również uwagę na zachowanie wnętrza w jak najlepszym stanie, dlatego kupując poleasingowe auta Volvo masz prawo oczekiwać, że samochód będzie w doskonałym stanie.

Leasing samochodowy Volvo w Auto-Boss

Jak leasing Volvo to z Auto-Boss. Od lat dostarczamy firmom z całej Polski samochody szwedzkiego koncernu. Znamy odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie naszych aut i samego leasingu, klienci cenią sobie nasz profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie leasingu, od jego początku po sam koniec. Zachęcamy również do zapoznania się z abonamentem w Volvo, kredytem, wynajmem długoterminowym i odbycia jazdy próbnej. Odwiedź nasz Salon Auto-Boss w Bielsku-Białej, albo w Chorzowie który jest doskonale skomunikowany z Katowicami, Częstochową, Świętochłowicami czy Zabrzem i skorzystaj z leasingu Volvo.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin