Volvo wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy Volvo

Chcesz poznać lepiej szwedzką motoryzację w standardzie premium i zastanawiasz się nad wynajmem długoterminowym Volvo? Jeżeli tak, pozwól, że przybliżymy Ci usługę najmu długoterminowego oraz powody, dla których warto zainteresować się ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy w Auto-Boss Bielsko-Biała.

Volvo na raty

Zastanawiając się nad wynajmem długoterminowym, zapewne rozważałeś również opcję leasingu, a prawdopodobnie nie brałeś pod uwagę opcji tradycyjnego najmu czy kredytu. W Volvo posiadamy wiele dróg, dzięki którym można mieć auta naszej marki bez konieczności ich zakupu.

Volvo Car Financial Services to program przygotowany dla wszystkich klientów zainteresowanych Volvo. Jednym z jego filarów jest wynajem długoterminowy, który tyczy się wszystkich aut osobowych aktualnie będących w sprzedaży (EX90, XC90XC60XC40, S60, S90, V60, V90). Podstawową zasadą, na której opiera się wynajem długoterminowy to dokonywanie przez klienta spłat będących równowartością utraty rynkowej samochodu. Innymi słowy, płacisz tylko za utratę wartości auta, a po skończonym najmie możesz skorzystać z nowej umowy albo wykupić samochód na korzystnych warunkach. Takie podejście sprawia, że miesięczna rata jest dużo niższa niż w klasycznym leasingu.

Korzystne raty to nie jedyny aspekt przemawiający za tym, że wynajem długoterminowy Volvo to opcja, której potrzebujesz. Kolejnym filarem oferty najmu jest możliwość dobrania pakietu gwarancyjnego oraz serwisowego, który sprawi, że nie będziesz się musieć niczym przejmować, pozostanie jedynie czysta radość z jazdy.

Volvo na wynajem

Niewątpliwą zaletą wynajmu długoterminowego jest brak problemu z późniejszą odsprzedażą pojazdu, co dla wielu osób jest istotnym argumentem podczas wyboru finansowania auta.

Z punktu widzenia prowadzenia firmy, duże znaczenie ma fakt nienaruszania zdolności kredytowej oraz uproszczenie rozliczeń finansowych, gdzie raty i ewentualna wpłata wstępna mogą zostać zaliczone do kosztów uzyskania przychodów.

volvo xc40 wynajem długoterminowy

Volvo XC40 wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy Volvo XC40 to doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz się cieszyć jazdą kompaktowym SUV-em zapewniającym doskonały komfort i bezpieczeństwo. Model XC40 to auto, które radzi sobie zarówno na długich trasach jak i w miejskiej dżungli.

Volvo XC40 jest chętnie wybierany przez szereg zalet od prezencji po systemy bezpieczeństwa. Wygląd Volvo XC40 jest niepodrabialny, przemyślana sylwetka przyciąga uwagę i zachęca, by wejść do środka, a gdy już jesteśmy we wnętrzu tego auta, nie chcemy z niego wysiadać. Sprawdź Volvo XC40 w wynajmie długoterminowym i przekonaj się sam o zaletach tego auta.

wynajem długoterminowy volvo xc60

Volvo XC60 wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy Volvo XC60 będzie lepszym rozwiązaniem, gdy zależy nam na jeszcze większej przestrzeni, ale przy jednoczesnym zachowaniu standardowych rozmiarów auta. Model Volvo XC60 to średniej wielkości SUV, który dostarcza kierowcy wielu pozytywnych emocji z prowadzenia auta oraz pozwala odprężyć się wszystkim pasażerom.

Ten rodzinny samochód sprawdził się już na niejednej wyprawie wakacyjnej i na dziesiątkach ulicznych korków. Auto sprawnie radzi sobie z wykonywaniem manewrów, a nowoczesne systemy pozwalają kierowcy w bezpieczny sposób wykonywać takie manewry jak zmiana pasa ruchu czy wyjazd tyłem z parkingu o ograniczonej widoczności. Wynajem długoterminowy Volvo XC60 to korzystne raty za auto, którym chce się jeździć.

volvo xc90 wynajem długoterminowy

Volvo XC90 wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy Volvo XC90 jest natomiast rozwiązaniem dla osób bezkompromisowych stawiających na pierwszym miejscu komfort i ogromną przestrzeń wewnątrz auta. Volvo XC90 nie wypada nie znać, jest to najlepiej nagradzany SUV w historii co znajduje odzwierciedlenie w zainteresowaniu klientów tym modelem.

Volvo XC90 to doskonale wykończone wnętrze, które jest przemyślane i bardzo ergonomiczne. Wszystkie najważniejsze elementy dostępne są dla kierowcy w łatwy sposób. Duży panel dotykowy zastąpił wiele przycisków i jest wizytówką nowoczesności, w jaką wkracza Volvo.

Model Volvo XC90 posiada wiele systemów dbających o bezpieczeństwo jak asystent pasa ruchu czy system zapobiegający kolizjom. Jeżeli chcesz sprawdzić wszystkie jego zalety zachęcamy do jazdy próbnej i skorzystania z wynajmu długoterminowego Volvo XC90.

volvo v60 wynajem długoterminowy

Volvo V60 wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy Volvo V60 pozwala przekonać się na własnej skórze, że pogłoski o wymieraniu modeli kombi są nieprawdziwe. Volvo słynie z produkcji aut o nadwoziu kombi, a nasze doświadczenia doskonale są widoczne w najnowszych modelach kombi Volvo.

Bez wątpienia są to jedne z najładniejszych kombi w historii, co potwierdza wielu kierowców na całym świecie. Jak na kombi przystało w samochodzie nie mogło zabraknąć miejsca. Volvo V60 doskonale wywiązuje się ze swojej roli auta rodzinnego. Stawiając w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo, a zaraz potem na komfort. W tym samochodzie zdecydowanie rzadziej usłyszysz słowa „długo jeszcze?”. Sprawdź naszą ofertę na wynajem długoterminowy Volvo V60.

volvo v90 wynajem długoterminowy

Volvo V90 wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy Volvo V90 to wynajem auta stworzonego z myślą o komforcie. Model V90 to kultowe skandynawskie kombi wyposażone w wiele funkcjonalności Google, czyniących auto bardziej multimedialnym. Kontrola głosowa, pozwala w prosty sposób uzyskiwać wskazówki dojazdu, korzystać z funkcji rozrywkowych czy daje stałą łączność z rodziną i współpracownikami.

Volvo V60 posiada pneumatyczne zawieszenie, które nawet z pełnym obciążeniem doskonale reaguje utrzymując auto w stabilnej pozycji zapewniając doskonały komfort. Możliwość zamontowania dodatkowego wyświetlacza przeziernego to dodatkowe wskazówki na szybie Twojego auta, bez konieczności odrywania wzroku od drogi.

To wciąż tylko kilka aspektów, o których warto wspomnieć. Volvo V90 w wynajmie długoterminowym to doskonały wybór, a wybór V90 w naszym Salonie Auto-Boss to najlepszy z możliwych wyborów.

volvo s60 wynajem długoterminowy

Volvo S60 wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy Volvo S60 skierowany jest do osób ceniących sedany. Volvo S60 ma bardzo dynamiczną sylwetkę i faktycznie auto pozwala na dynamiczną jazdę, ale jest to głównie samochód rodzinny dostosowany do podróżowania z dziećmi.

W przypadku Volvo S60 dostajemy auto zwinne, którego wnętrze jest przemyślane. Auto dostępne jest w wersji miękkiej hybrydy albo hybrydy plug-in. Niezależnie, na którą wersję się zdecydujesz otrzymasz auto wspierające Cię na każdym etapie podróży.

volvo s90

Volvo S90 wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy Volvo S90 może być spełnieniem marzeń o luksusowej limuzynie, w której każdy detal został dokładnie przemyślany.

Przestrzeni w Volvo S90 nigdy Ci nie zabraknie, a dzięki zaletom auta, będziesz chcieć nim podróżować zarówno jako kierowca jak i pasażer. Samochód nadaje się zarówno do spotkań, podróży biznesowych jak i codziennego odwożenia dzieci do szkoły. Model Volvo S90 zadba o to, abyś nie zjechał z pasa ruchu, czy nie uderzył w pojazd, który znienacka zahamuje przed tobą.

Podobnie jak w przypadku innych modeli marki Volvo, tak i tu centralnym punktem deski rozdzielczej jest duży ekran dotykowy, który pozwala zarządzać wieloma funkcjami auta. Volvo S90 w wynajmie długoterminowym dostępne jest na korzystnych warunkach w naszym Salonie.

Wybierz wynajem Volvo w Auto-Boss

W Volvo cenimy twój czas, dlatego dajemy Ci możliwość załatwienia wszystkich formalności w naszym Salonie. Nie musisz martwić się rejestracją pojazdu oraz wyborem ubezpieczenia. Jednocześnie uprościliśmy procedurę przyznania finansowania do minimum. W tym momencie warto poznać kilka kluczowych liczb:

– 0-40% – tyle % wartości auta wynosi opłata wstępna
– 24-60 – taki jest okres finansowania wyrażony w miesiącach
– 20 – 160 – taki limit przebiegu w tyś. km może zostać zawarty na umowie.

Decydując się na najem długoterminowy samochodów Volvo zyskujesz szereg wyżej wymienionych korzyści co sprawia, że jest to najlepsza oferta na rynku. Jeżeli wciąż masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszego Salonu, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie wątpliwości oraz zapoznania się z najnowszymi modelami Volvo. W ofercie także posiadamy używane Volvo, które także cieszy się ogromnym zainteresowaniem – zapytaj o szczegóły

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.