Nowe Volvo V60 – to co najlepsze w szwedzkiej motoryzacji

Nowe Volvo V60

Poszukujesz typowo rodzinnego auta, które swoją przestrzenią zapewnia pomieszczenie wszystkich bagaży nawet licznej rodziny? Rozglądasz się za samochodem, który zapewnia bezpieczeństwo i pomaga minimalizować skutki kolizji? Stawiasz na komfort podróżowania i liczy się dla Ciebie głównie przyjemna jazda? Jeżeli tak to nie musisz szukać 3 różnych samochodów, wszystkie te cechy opisują nowe Volvo V60, które jest do tego pięknym i ergonomicznym samochodem o niskiej awaryjności. Poznaj lepiej nowe kombi prosto ze Szwecji.

Volvo V60 do miasta i na długie trasy

Volvo V60 wywodzi się ze Skandynawii gdzie ogromną rolę kładzie się na dbanie o środowisko. Nowe Volvo V60 zostało zaprojektowane z myślą o naszej planecie, przy jednoczesnej trosce o to aby zapewnić kierowcom dynamiczną jazdę. Omawiany model dostępny jest w trzech wersjach, z których każda zapewnia komfort aut premium. Do dyspozycji masz:

  • Momentum – wersja podstawowa, którą można skonfigurować z wykorzystaniem naszego konfiguratora. Niższa cena sprawia, że auto jest przystępne dla większego grona osób, a bogate wyposażenie pozwala w pełni cieszyć się zaletami samochodu premium.
  • R-design – przygotowana z myślą o osobach, które cenią sportowy charakter auta.
  • Inscription – najbogatsza wersja idealnie pokazująca dlaczego Volvo wśród samochodów premium nie ma sobie równych. Gdy wejdziesz do tego auta, już nie będziesz chcieć go opuszczać.

Niezależnie na którą wersje się zdecydujesz, czeka Cię niezapomniane motoryzacyjne przeżycie.

Na naszych klientów czeka również nowe Volvo XC60

Nowe Volvo V60 nadaje się idealnie do miasta i na długie trasy. Wnętrze zostało przygotowane z myślą o spędzeniu w nim w komfortowych warunkach nawet najdłuższej trasy oraz postoju w codziennych korkach do pracy. Liczne technologiczne rozwiązania nie tylko poprawiają bezpieczeństwo, ale mają również wpływ na łatwiejsze wykonywanie manewrów na ciasnych przestrzeniach.

Nowe Volvo V60

Nowe Volvo V60 zaprasza w podróż, której nie zapomnisz

Kombi ostatnimi czasy musiały oddać trochę rynku coraz popularniejszym autom typu SUV. Volvo V60 jest propozycją dla tych osób, które wciąż kochają kombi i nie mogą sobie wyobrazić jazdą innego typu autami. Nowe Volvo V60 jest chwalone za swój unikatowy wygląd, nic dziwnego w końcu trudno odciągnąć od niego wzrok. Samochód już przy pierwszych oględzinach dostarcza przyszłemu kierowcy pozytywnych wrażeń, a dalej jest tylko lepiej.

Polecamy również nowe Volvo S60

To co najciekawsze w Volvo V60 znajduje się w kabinie auta. Jest to doskonale wyciszone miejsce, które nawet przy prędkościach autostradowych gwarantuje spokój i ciszę, ale żeby nie zrobiło się zbyt sennie można posłuchać muzyki z doskonałego systemu audio gwarantującego czysty dźwięk.

Jeżeli chcesz się w pełni móc zrelaksować podczas jazdy potrzebujesz auta, któremu możesz zaufać. Omawiany model doskonale trzyma się drogi, w każdych warunkach a podczas pokonywania licznych zakrętów docenisz zwinność auta oraz dopasowanie foteli, które gwarantują utrzymanie odpowiedniej sylwetki podczas skrętów.

Jazda testowa nowym Volvo V60

Jeżeli wciąż nie jesteś przekonany, albo chcesz sprawdzić czy to wszystko co zostało napisane na temat nowego Volvo V60 jest prawdą, to zapraszamy do jazdy testowej podczas, której doskonale poznasz zalety tego auta. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia wszystkich szczegółów. Volvo V60 dostępne jest do nabycia również w leasingunajmie długoterminowym, kredycie i abonamencie, podobnie jak wersja V90 i inne nasze modele np. S60XC60 czy XC90. Zapraszamy klientów z KatowicCzęstochowy, Radzionkowa, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej i innych śląskich miast.

Polecamy również nowe Volvo XC90

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin