Volvo XC40 – kompaktowy SUV

pełen nowoczesnej technologii

Nowe Volvo XC40

Hybryda Volvo XC40 oraz elektryk EX40 to najmniejsze SUV’y produkowane przez szwedzki koncern posiadający większość zalet swoich większych odpowiedników. Samochód skandynawskiego koncernu jest obecnie jednym z najchętniej kupowanych modeli spośród wszystkich aut z rodziny Volvo.

Nowe Volvo XC40 – pokaż charakter

Nowe Volvo XC40 to kompaktowy SUV, który cechuje się niepowtarzalnym nadwoziem. Perfekcyjnie zaznaczone rysy dodają mu wyrazistego charakteru, a przemykanie po ulicach miast przychodzi mu lekko i przyjemnie, co wywołuje podziw wśród wszystkich, którzy go zobaczą. SUV szwedzkiego koncernu cechuje się niezwykłą funkcjonalnością. Wnętrze jest wyposażone w innowacyjne rozwiązania, które uprzyjemniają podróż i sprawiają, że komfort jazdy nabiera nowej definicji. Nowe Volvo XC40 dostępne jest w kilku wersjach wyposażenia: Essential, Core, Plus oraz Ultra.

Volvo_Auto_Boss_Bielsko_Biala_XC40

Liczne wieszaki, duże kieszenie i ukryte schowki, pozwalają zachować idealny porządek i ład wewnątrz luksusowego XC40 oraz EX40. Dzięki temu użytkownik może urządzić się w nim naprawdę po swojemu. Panoramiczny dach, który jest uchylno-przesuwny to nie tylko zastrzyk świeżego powietrza, ale także możliwość podziwiania gwiazd podczas romantycznie spędzanych chwil we dwoje z dala od miejskiego zgiełku. Wspaniałe widoki, niebo na wyciągnięcie ręki, duża przestrzeń i poczucie niebywałej swobody, zamknięte w kompaktowym SUV-ie od Volvo, którego zakup może zostać wsparty leasingiem. W ofercie posiadamy również możliwość finansowania  przy pomocy kredytu, wynajmu długoterminowego i najmu.

Wybierając Volvo XC40 możemy skorzystać z dwóch silników: benzynowy (B4) z automatyczną skrzynią biegów o mocy 197 KM oraz benzynowy mild-hybrid (B3) również z automatyczną skrzynią biegów o mocy 163 KM. Miękkie hybrydy oszczędzają paliwo i zmniejszają emisję spalin poprzez odzyskiwanie energii hamowania i magazynowanie jej w akumulatorze 48 V. Jeżeli interesują Cię dokładne dane techniczne to zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź również nowe Volvo XC60 albo wersję używaną Volvo XC60

Volvo XC40 – wybierz się w podróż życia

Perfekcyjne połączenie materiałów najwyższej jakości z nowoczesną technologią to konfiguracja, która wprowadza do Volvo XC40/ EX40 luksus na niespotykanym dotąd poziomie. Mimo niewielkich gabarytów auto oferuje ogromną przestrzeń, dzięki czemu każdy ruch wewnątrz będzie w pełni swobodny. Inżynierowie ze Szwecji zadbali także o wymagania pasażerów, którzy również mogą cieszyć się przestronnym wnętrzem.

Pojemny bagażnik oferuje kilka możliwości konfiguracji. Oprócz standardowego wnętrza do przechowywania został on zmodyfikowany tak, aby użytkownicy Volvo mogli wykorzystać wszystkie jego atuty. Podnoszona tapicerka podłogi bagażnika odkrywa nowe możliwości. Specjalne zaczepy pozwalają powiesić torby z zakupami, które wymagają delikatnego traktowania.

Nowoczesna technologia widoczna jest także przy kokpicie kierowcy. W Volvo inżynierowie wiedzą, jak istotne jest połączenie prostoty z niepowtarzalnym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Dlatego też komunikacja kierowcy z nowym Volvo XC40 odbywa się w sposób naturalny. Wyświetlacz zegarów został wyposażony w inteligentny sensor, który wykrywa natężenie światła, dzięki czemu może dostosować jasność ekranu do otoczenia.

Polecamy także Volvo S60

Nowoczesne technologie, dbające o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów

Nowe Volvo XC40/EX40  zostały wyposażone w szereg udogodnień, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wbudowane cztery kamery HD zapewniają kąt widzenia 360 stopni, czyli wszystkiego tego, co znajduje się w obrębie samochodu. Dzięki nim można bez problemu zająć i opuścić ciasne miejsce parkingowe w zatłoczonej miejskiej uliczce. Inteligentne rozwiązania zapobiegają także stłuczkom z innymi samochodami, pieszymi oraz dużymi zwierzętami.

Najlepsza oferta na Volvo XC90

Volvo XC40 poleasingowe

Niezwykle przydatna podczas wyjazdu z parkingu okaże się funkcja ostrzegania o przeszkodach. System bez problemu wykrywa przejeżdżające obok pojazdy i alarmuje o zagrożeniach. W razie braku reakcji ze strony kierowcy Volvo XC40/EX40 samo zahamuje i zapobiegnie wypadkowi. Problemy z martwym polem znikną, dzięki specjalnemu układowi ostrzegania Intellisafe Surround. Dodatkowo auto pomoże wrócić na właściwy tor jazdy.

Zjeżdżając nieświadomie z pasa ruchu nietrudno o wypadek. Nowe Volvo XC40 zadba o prawidłowy tor jazdy, przypominając o tym lekkim drżeniem kierownicy. Dzięki temu kierowca będzie miał szansę zareagować i wrócić na środek pasa ruchu. Na dodatek system komunikacji, który działa w chmurze umożliwia udostępnianie oraz odbieranie ważnych komunikatów. To pozwoli między innymi na przygotowanie się na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Nowe Volvo XC40 dostosowane do indywidualnych wymagań

Volvo XC40 oraz EX40 zostały wyposażone w wiele inteligentnych funkcji. Dzięki nim użytkownik może ustawić ogrzewanie lub wychładzanie kabiny, zanim jeszcze wsiądzie do samochodu. Inżynierowie szwedzkiego koncernu kładą także kres ciągnącym się kablom w samochodzie. Od teraz można bezprzewodowo naładować swój smartfon w specjalnie przygotowanym do tego schowku.

Natomiast system audio został tak rozmieszczony, aby gwarantować kierowcy i pasażerom nieskazitelnie czysty dźwięk, pozbawiony jakichkolwiek szumów. Znakomite doznania muzyczne czekają na Ciebie w nowym Volvo XC40. Model dostępny jest również w ofercie leasingu podobnie jak pozostałe SUV’y Volvo XC60XC90 i wszystkie inne modele. Samochód dostępny jest do przetestowania podczas jazdy testowej – zapytaj o szczegóły.

Obsługujemy klientów ze wszystkich śląskich i zagłębiowskich miast w tym Katowic, Częstochowy, Zabrza, Świętochłowic, Siemianowic, Radzionkowa, czy Dąbrowy Górniczej. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej szczegółów. W Salonie Samochodowym Auto-Boss w Bielsku-Białej znajdzie nowe i używane samochody Volvo dostępne od ręki.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.