Nowe Volvo S60

Nowe Volvo S60

Potrzeba bezpiecznej jazdy, która zapewnia komfort kierowcy a także innym pasażerom to potrzeba, której zrealizowanie wymaga najwyższej jakości samochodu, takiego jak nowe Volvo S60.

To skandynawski styl poruszania się po drodze. Niepowtarzalny, szwedzki charakter samochodu pozwoli poczuć się sobą w podróży i rozwinąć skrzydła. Nowe Volvo S60 to samochód, na którym można zakończyć poszukiwania sportowych limuzyn naszych czasów – idealnie wpisuje się w trendy.

Nowe Volvo s60

Nowe Volvo S60 – wyższy poziom bezpieczeństwa

O doskonałą przyczepność nowego Volvo S60 dba niezawodny tryb AWD. To dzięki niemu można poczuć się bezpieczni i oddać się w pełni przyjemności z jazdy.

Nowy sedan Volvo S60 oferuje układ, który w sposób automatyczny dostosowuje prędkość jazdy. Daje on komfort jazdy szczególnie na łukach, gdzie wspomaga precyzją sposób kierowania.

Nowa generacja posiada układ ostrzegania o pojazdach w martwym polu widzenia. Ta funkcja to wybawienie w kwestii prowadzenia pojazdu w intensywnym ruchu. Da ona możliwość uniknięcia kolizji z pieszymi, rowerzystami a także zwierzętami.

Układ ten będzie pomocny przy parkowaniu i cofaniu, wyśle sygnał ostrzegawczy o niebezpiecznie bliskiej odległości. Innowacyjnymi możliwościami są cztery kamery HD, dzięki którym można zobaczyć samochód z lotu ptaka, co ułatwia poruszanie się po ciasnych przestrzeniach.

Wnętrze nowego Volvo S60

Szwedzkie produkcje to zawsze szczyt profesjonalizmu w wykończeniu nawet najmniejszych elementów czy detali. Nowe Volvo S60 zostało zaprojektowane i stworzone z najwyższej jakości materiałów. To właśnie one mają zapewnić niesamowity klimat i komfort jazdy. Dla producentów liczy się przede wszystkim satysfakcja użytkownika z podróżowania samochodem.

Wnętrze nowe Volvo S60

Sportowa limuzyna to zderzenie się ze sobą eleganckiego stylu z pełnią funkcjonalności pojazdu rodzinnego z zacięciem sportowym. Model najnowszej generacji jako rozwiązanie proponuje tapicerkę, która stworzona została z wełnianej tkaniny. To przede wszystkim trwałość i wygoda.

Sprawdź również nowe Volvo XC60

Wybierz nowe Volvo S60 w Auto-Boss

Dla wielbicieli wszelkich podniebnych widoków przygotowany został uchylno-przesuwny dach panoramiczny. Jest on idealną możliwością na charakterne zaczerpnięcie świeżego powietrza oraz podziwianie przepięknych widoków.

Dzięki temu, co proponuje nowoczesna technologia, można jeszcze lepiej skupić się na drodze. Brak rozpraszaczy i konieczności odrywania wzroku od jezdni to dodatkowy atut najnowszego Volvo S60.

Posiada on wbudowany przezierny wyświetlacz, tak zwany head-up. Zapewnia on doskonałą widoczność, daje możliwość odczytywania prędkości, z którą porusza się pojazd, podsyła wskazówki nawigacyjne a także podaje informacje o tak podstawowych rzeczach jak przychodzące połączenia.

Nowe Volvo S60 to zdecydowanie sportowa limuzyna, która sprawdzi się w trudnych warunkach. Korzystanie z tego modelu zapewni bezpieczeństwo oraz niesamowitą wygodę w podróżowaniu.

Przed zakupem warto skorzystać z jazdy testowej. Zapraszamy do sprawdzenia oferty leasingu w tym modeli S60XC40V60XC60XC90 czy V90abonamentu, kredytu i wynajmu długoterminowego. Obsługujemy klientów ze wszystkich śląskich miast w tym Katowic, Częstochowy, Siemianowic, Radzionkowa czy Dąbrowy Górniczej.

U nas znajdziesz najlepszą ofertę na nowe Volvo XC90

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin