Salon i Serwis Volvo

blisko Cieszyna

Salon Volvo Auto-Boss to miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których rozwój w motoryzacji jest priorytetem. Salon marki Volvo niedaleko Cieszyna to gwarancja najwyższej jakości i precyzji wykonania, która przekłada się na pewność i bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Oferujemy kierowcom samochody nowe i używane w doskonałych cenach oraz możliwość nabycia ich przy wykorzystaniu leasingu, kredytu, najmu lub wynajmu długoterminowego.

Salon samochodowy Volvo w pobliżu Cieszyna

Cieszyn to urokliwe miejsce z bogatą historią, którego mieszkańcy z chęcią wybierają motoryzacyjne marki premium. Elegancja i tradycja Cieszyna harmonizują z renomą i niezawodnością samochodów Volvo, tworząc idealne połączenie. Bliskość naszego salonu w Bielsku-Białej umożliwia cieszynianom łatwy dostęp do pojazdów naszej marki. Podróż z Cieszyna do Bielska-Białej zajmuje zaledwie pół godziny. Serdecznie zapraszamy!

Modele Volvo dostępne w naszym Salonie Auto-Boss to m.in.:

  • Volvo S60 – dynamiczna limuzyna, idealna jako auto rodzinne. Jeżeli na pierwszym miejscu stawiasz bezpieczeństwo, Volvo S60 zadba o nie na wiele sposobów, pomagając uniknąć kolizji czy zjechania z pasa ruchu.
  • Volvo V90 – elegancka sylwetka i wnętrze sygnalizujące kontakt z marką premium. Doskonale spasowane materiały tworzą miejsce, w którym chce się spędzać najbliższą trasę. Model V90 dostępny jest w atrakcyjnej ofercie leasingu, podobnie jak model V60.
  • Volvo XC90 – flagowy model naszej firmy. Ten przestronny SUV zapewnia komfort jazdy i cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Dowiedz się więcej o nowym Volvo XC90.
  • Volvo XC40 – doskonale znany klientom ze Śląska, szczególnie z Cieszyna. Volvo XC40 zostało docenione na całym świecie, a nagroda Car of the Year 2018 potwierdziła jego wyjątkową wartość. Model Volvo XC40 jest również poszukiwany na rynku pojazdów używanych w tym poleasingowych.
  • Volvo XC60 – elegancki SUV, który doskonale sprawdza się zarówno na wąskich drogach miast, jak i na szerokich autostradach. Model XC60  ceniący minimalizm i ergonomię cieszy się również dużą popularnością wśród samochodów używanych.

Volvo stale rozwija swoje technologie, dążąc do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa podróży. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi nowymi rozwiązaniami technologicznymi oraz do odbycia jazdy testowej, aby przekonać się, że podążamy w dobrym kierunku. Zachęcamy również do śledzenia promocji na Volvo XC40XC90 i poznania najnowszych modeli Volvo.

Serwis Volvo blisko Cieszyna

Auto-Boss składa się zarówno z Salonu, jak i Serwisu Volvo, w którym zapewniamy dostęp do usług diagnostycznych, naprawczych oraz serwisowych. Korzystamy z zaawansowanego technologicznie sprzętu diagnostycznego i oryginalnych części zamiennych, których wymiana podlega pod oryginalny program serwisowy Volvo. ASO Volvo to doskonale wyszkoleni mechanicy, którzy poradzą sobie nawet z najcięższymi przypadkami. Każdego roku podnoszą swoje kwalifikacje, a dzięki codziennemu funkcjonowaniu w warsztacie doskonale znają wszystkie modele Volvo i potrafią trafnie oraz szybko wskazać przyczynę problemów a następnie ją zlikwidować. Masz problem z silnikiem, skrzynią biegów czy klimatyzacją – zapraszamy do Serwisu samochodów Volvo.

ASO Volvo

Każdy samochód to ponad 5 tysięcy elementów, które mogą ulec zniszczeniu, lub zdegradowaniu przez eksploatację. Najwyższa jakość stosowanych materiałów oraz procesy technologiczne sprawiają, że auta naszej marki potrafią bezawaryjnie przejechać wiele tysięcy kilometrów.

Jednak, gdy dojdzie do konieczności odwiedzenia Serwisu Volvo zalecamy korzystać z oryginalnych części zamiennych, które nie tylko dają gwarancję jakości i wytrzymałości, ale równie wpływają pozytywnie na wartość auta. W przypadku napraw gwarancyjnych należy pamiętać, że jednym z wymogów utrzymania gwarancji jest korzystanie z oryginalnych części zamiennych.

Niezależnie jaki model Volvo posiadasz w naszym Serwisie dokonamy naprawy z gwarancją zachowania pierwotnie ustalonej ceny. Jeżeli chcesz zadbać o swój samochód, wybór Autoryzowanego Serwisu Volvo jest optymalnym rozwiązaniem.

Autoryzowany Salon i Serwis Volvo dla mieszkańców Cieszyna

Wierzymy w to, że zakup nowego samochodu nie musi być przykrym obowiązkiem, a decyzją spełniającą jedno z największych marzeń. Salon Volvo w Bielsku-Białej pracuje zgodnie z najwyższymi standardami sprzedaży i obsługi klienta, łącząc profesjonalizm z jakością produktów. Do odwiedzin zachęcamy nie tylko osoby z okolicy Żywca, ale również PszczynySzczyrku, Andrychowa, Wadowic oraz innych miast z regionu.

Osoby mieszkające bliżej Chorzowa mogą skorzystać z naszego Salonu właśnie w tym mieście, jest to również dogodna lokalizacja dla mieszkańców Katowic, Świętochłowic, Radzionkowa, Siemianowic czy Dąbrowy Górniczej.  Przypominamy o atrakcyjnych ofertach leasingu na wszystkie modele – więcej o ofercie można dowiedzieć się m.in. ze stron leasing V60leasing V90 czy leasing XC40. W przypadku chęci skorzystania z drogi internetowej, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego i umówienia wizyty.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.