Salon i Serwis Volvo blisko Żywca

volvo żywiec

Salon Volvo Auto-Boss to przestrzeń stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których rozwój w motoryzacji jest priorytetem. Samochody marki Volvo niedaleko Żywca to gwarancja najwyższej jakości i precyzji wykonania, która przekłada się na pewność i bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Oferujemy kierowcom samochody nowe i używane w doskonałych cenach oraz możliwość nabycia ich przy wykorzystaniu leasingu, kredytu, abonamentu lub wynajmu długoterminowego.

volvo żywiec

Salon samochodowy Volvo w pobliżu Żywca

Żywiec to urokliwe miasto nie tylko na skalę Śląska, ale i całej Polski, a tutejsi fani motoryzacji zasługują na dostęp do oferty Volvo. Volvo i Żywiec to idealne połączenie miasta spokojnego z dostojną i przystępną marką Volvo. Bezpośrednia bliskość naszego Salonu w Bielsku-Białej daje możliwość obcowania z autami marki Volvo.

Modele Volvo dostępne w naszym Salonie

  • Volvo S90 – do świata limuzyn Volvo S90 weszło z przytupem, w dużej mierze dzięki nieobojętnemu projektowi, który wzbudza dyskusje. Jednak wygląd to tylko jeden z elementów, dla których warto zainteresować się tym sedanem. Wśród innych warto wymienić wiele systemów bezpieczeństwa oraz doskonały komfort zarówno dla osób podróżujących z przodu jak i tyłu. Warto zainteresować się również modelem S60.
  • Volvo V60CC – prawdopodobnie najładniejsze kombi w swoim segmencie. Docenione przez kierowców, zarówno ze względu na wykonanie, komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Zastosowanie wielu nowoczesnych technologii sprawia, że jazda jest jeszcze przyjemniejsza i bardziej bezpieczna. Polecamy również nowe Volvo V60.
  • Volvo V90 – posiada elegancką sylwetkę, która zyskała na większym pochyleniu tyłu. Wnętrze samochodu już w pierwszym kontakcie sygnalizuje, że ma się do czynienia z marką auta premium. Zastosowanie takich materiałów jak skóry, aluminium czy drewno pozwoliło stworzyć doskonale spasowane wnętrze, które współgra kolorami i tworzy miejsce, w którym chce się spędzić najbliższą trasę. Model V90 dostępny jest w atrakcyjnej ofercie leasingu, podobnie jak model V60.
  • Volvo XC90 – jest to jeden z flagowych modeli oferowanych przez naszą firmę w ostatnich latach. Ten SUV o dużej wewnętrznej przestrzeni zapewniającej komfort jazdy, doskonale sprzedaje się w naszym kraju i zbiera wiele pozytywnych opinii. Dowiedz się więcej o nowym Volvo XC90 oraz mniejszych wersjach XC60 i XC40.
  • Volvo XC40 – ten model jest doskonale znany klientom ze Śląska w tym Żywca, wiemy o tym, gdyż mamy spory udział w popularyzacji tego auta na naszych drogach. Volvo XC40 zostało dostrzeżone przez kierowców na całym świecie, a nagroda Car of the Year 2018 tylko potwierdziła wiele osób, że warto wejść w posiadanie tego kompaktowego auta typu SUV. Volvo XC40 jest również poszukiwany na rynku samochodów używanych w tym poleasingowych.
  • Volvo XC60 – jeżeli poszukujesz auta o nieco większych gabarytach sprawdź koniecznie model XC60. Jest to elegancki SUV naszpikowany nowoczesnymi technologiami wpływającymi na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Auto doskonale sprawdza się zarówno na wąskich drogach miast jak i na szerokich autostradach. W tym aucie komfortowo poczuje się, każda osoba ceniąca minimalizm i ergonomię. Model XC60 cieszy się również dużą popularnością wśród samochodów używanych.
  • Volvo S60 – dynamiczna limuzyna Volvo doskonale sprawdzająca się jako auto rodzinne. Jeżeli na pierwszym miejscu stawiasz bezpieczeństwo to Volvo S60 zadba o nie na wiele sposobów. Systemy zamontowane w aucie nie tylko pomogą uniknąć kolizji czy zjechania z pasa ruchu, ale również będą pomocne podczas manewrów parkowania czy cofania.

Volvo stale rozwija swoje technologie starając się zwiększyć komfort podróżowania oraz jego bezpieczeństwo. Zachęcamy do sprawdzenia naszych nowych technologii stosowanych w autach i przekonania się podczas jazdy testowej, że idziemy w dobrą stronę. Nasze auta dostępne są również w ofercie Care by Volvo czyli Volvo na abonament. Zachęcamy również do śledzenia promocji na Volvo XC40XC90 i poznania najnowszego Volvo C40.

Serwis Volvo dla Żywca

Auto-Boss składa się zarówno z Salonu, jak i Serwisu Volvo, w którym zapewniamy dostęp do usług diagnostycznych, naprawczych oraz serwisowych. Korzystamy z zaawansowanego technologicznie sprzętu diagnostycznego i oryginalnych części zamiennych, których wymiana podlega pod oryginalny program serwisowy Volvo. ASO Volvo to doskonale wyszkoleni mechanicy, którzy poradzą sobie nawet z najcięższymi przypadkami. Każdego roku podnoszą swoje kwalifikacje, a dzięki codziennemu funkcjonowaniu w warsztacie doskonale znają wszystkie modele Volvo i potrafią trafnie oraz szybko wskazać przyczynę problemów a następnie ją zlikwidować.

serwis volvo żywiec

ASO Volvo

Każdy samochód to ponad 5 tysięcy elementów, które mogą ulec zniszczeniu, lub zdegradowaniu przez eksploatację. Najwyższa jakość stosowanych materiałów oraz procesy technologiczne sprawiają, że auta naszej marki potrafią bezawaryjnie przejechać wiele tysięcy kilometrów.

Jednak, gdy dojdzie do konieczności odwiedzenia Serwisu Volvo zalecamy korzystać z oryginalnych części zamiennych, które nie tylko dają gwarancję jakości i wytrzymałości, ale równie wpływają pozytywnie na wartość auta. W przypadku napraw gwarancyjnych należy pamiętać, że jednym z wymogów utrzymania gwarancji jest korzystanie z oryginalnych części zamiennych.

Niezależnie jaki model Volvo posiadasz w naszym Serwisie dokonamy naprawy z gwarancją zachowania pierwotnie ustalonej ceny.
Jeżeli chcesz zadbać o swój samochód, wybór Autoryzowanego Serwisu Volvo jest optymalnym rozwiązaniem.

Autoryzowany Salon i Serwis Volvo dla mieszkańców Żywca

Wierzymy w to, że zakup nowego samochodu nie musi być przykrym obowiązkiem, a decyzją spełniającą jedno z największych marzeń. Salon Volvo w Bielsku-Białej pracuje zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta, łącząc profesjonalizm z jakością produktów. Do odwiedzin zachęcamy nie tylko osoby z okolicy Żywca, ale również PszczynySzczyrku, Wodzisława Śląskiego, Andrychowa, Wadowic oraz innych miast z regionu.

Osoby mieszkające bliżej Chorzowa mogą skorzystać z naszego Salonu właśnie w tym mieście, jest to również dogodna lokalizacja dla mieszkańców KatowicCzęstochowy, Świętochłowic, Radzionkowa, Siemianowic czy Dąbrowy Górniczej.  Przypominamy o atrakcyjnych ofertach leasingu na wszystkie modele, więc o ofercie można dowiedzieć się m.in. ze stron leasing V60leasing V90 czy leasing XC40. W przypadku chęci skorzystania z drogi internetowej, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.