Salon i Serwis Volvo blisko Szczyrku

volvo szczyrk

Salon Volvo dla mieszkańców Szczyrku w Bielsku-Białej stał się definicją nowej odsłony jakości w dziedzinie motoryzacji, dostarczając klientom samochody marki premium. Od początku naszej działalności spełniamy najwyższe standardy pracy i obsługi klienta, dbając o wizerunek lidera wśród Salonów Volvo na Śląsku. Równocześnie należy wspomnieć o doskonale ocenianym Serwisie Volvo, który jest prowadzony w bezpośrednim sąsiedztwie Salonu.

Salon Volvo dla mieszkańców Szczyrku

Szczyrk to dla nas szczególna miejscowość, nie tylko ze względu na walory estetyczne i możliwość szusowania na nartach, ale również tego, że Autoryzowany Salon i Serwis Volvo Auto-Boss jest partnerem ośrodka narciarskiego Szczyrk Mountain Resort. Cieszymy się z tej współpracy jak i również tego, że możemy docierać z naszą ofertą do osób ceniących walory marki Volvo w tym takich modeli aut jak: Volvo V60Volvo XC40Volvo XC60Volvo XC90Volvo V90Volvo S60 czy Volvo S90. Volvo to również jeden z liderów na rynku aut używanych w tym modeli poleasingowych. Dlatego i takie pojazdy znajdują się w naszej ofercie, a szczególnym zainteresowaniem cieszy się używane XC60, XC40 oraz V40. Oferujemy wyłącznie sprawdzone samochody w dobrym stanie technicznym nadające się do jazdy od razu po zakupie. Nasze auta dostępne są również w ofercie Care by Volvo czyli Volvo na zasadach abonamentu, kredytu, wynajmu długoterminowego oraz podlegają pod atrakcyjny leasing dla przedsiębiorców (np. V60 i V90).

Porozmawiajmy o samochodach Volvo

Tak jak wspomnieliśmy naszą markę budowaliśmy na solidnych filarach, gdzie najważniejszą rolę odgrywało zawsze bezpieczeństwo. Dziś jesteśmy w stanie oferować samochody nie tylko bezpieczne, ale słyniemy również z nowoczesnych technologii, które pomagają kierować samochodem i równocześnie dbają o komfort podróży.

volvo s90 szczyrk

Jednym z naszych flagowych aut jest Volvo S90 będące limuzyną, z unikatowym designem, który przyciąga wzrok, ale nie jest nachalny. Wnętrze auta to połączenie drewna, skóry oraz wysokiej jakości aluminium wszystko jest doskonale spasowane i tworzy przestrzeń przyjazną podróżującym. Auto posiada dużą przestrzeń, która nadaje się idealnie dla rodziny oraz biznesowych podróży.

Sprawdź promocję na Volvo XC40

Trudno nie wspomnieć o bliźniaczym samochodzie z nadwoziem kombi jakim jest Volvo V90 uznane za najładniejsze auto w swojej kategorii. O ile wygląd jest zawsze sprawą indywidualną o tyle nowoczesne technologie dbające o bezpieczeństwo to już sprawa obiektywna. Oferujemy kontrole pasa jezdni, która minimalizuje ryzyko wypadku np. w momencie, gdy kierowca zaśnie za kierownicą. Do tego dochodzi system ostrzegania przed zwierzyną oraz wiele innych elementów, o których można poczytać więcej na stronie opisującej model Volvo V90. Polecamy atrakcyjne promocje na XC90 i XC40.

Serwis Volvo – ASO – dla mieszkańców Szczyrku

Dysponujemy Autoryzowanym Serwisem Volvo, w którym pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i kierunkową wiedzą. Z naszej strony zapewniamy wszystkim pracownikom branżowe szkolenia i zdobywanie kwalifikacji, dzięki którym nasi klienci mają gwarancję zadowolenia i najwyższej jakości wykonania usług naprawczych, serwisowych czy diagnostycznych. Auto-Boss łączy w swojej działalności profesjonalizm z indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki temu dowiesz się, czym jest prawdziwa jakość samochodów marki premium. Zachęcamy do korzystania z przeglądów klimatyzacji i jej dezynfekcji, gdy zajdzie taka potrzeba.

serwis volvo szczyrk

Decyzja o pozostawieniu swojego auta w ASO Volvo Auto-Boss to najlepsze co można zrobić w razie problemów z samochodem. Jako Autoryzowany Serwis możemy oferować naszym klientom oryginalne części zamienne, które są idealnie spasowane, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i utrzymują wartość pojazdu. W przypadku napraw gwarancyjnych, bardzo ważne jest, aby stosować naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części, gdyż tylko wtedy można mówić o utrzymaniu gwarancji. Szczyrk i okolice nie oszczędzają auta zwłaszcza zimą, warto mieć pewność, że nie zaskoczy nas nic niespodziewanego w drodze do pracy czy na zakupy.

Sprawdź promocję na Volvo XC90

Volvo Auto-Boss zaprasza kierowców ze Szczyrku

Skorzystaj z bogatej oferty samochodów marki Volvo niedaleko Szczyrku oferowanych przez Auto-Boss i odkryj piękno motoryzacji w nowoczesnym wydaniu. Do Salonu i Serwisu zapraszamy również osoby z całego Śląska w tym miejscowości blisko Szczyrku jak Wisła, Milówka, Koniaków, Pszczyna czy Żywiec a osoby mieszkające bliżej Chorzowa mogą skorzystać z naszego Salonu właśnie w tym mieście, jest to również dogodna lokalizacja dla mieszkańców KatowicCzęstochowy, Radzionkowa, Siemianowic czy Dąbrowy Górniczej. W naszym Salonie odbędziesz również jazdy testowe obecnie produkowanymi modelami Volvo.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin