Salon i Serwis Volvo blisko Szczyrku

volvo szczyrk

Salon Volvo dla mieszkańców Szczyrku w Bielsku-Białej stał się definicją nowej odsłony jakości w dziedzinie motoryzacji, dostarczając klientom samochody marki premium. Od początku naszej działalności spełniamy najwyższe standardy pracy i obsługi klienta, dbając o wizerunek lidera wśród Salonów Volvo na Śląsku. Równocześnie należy wspomnieć o doskonale ocenianym Serwisie Volvo, który jest prowadzony w bezpośrednim sąsiedztwie Salonu.

Salon Volvo dla mieszkańców Szczyrku

Szczyrk to dla nas szczególna miejscowość, nie tylko ze względu na walory estetyczne i możliwość szusowania na nartach, ale także tego, że Autoryzowany Salon i Serwis Volvo Auto-Boss był partnerem ośrodka narciarskiego Szczyrk Mountain Resort. Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z ośrodkiem narciarskim i że mogliśmy dotrzeć z naszą ofertą do osób ceniących walory marki Volvo. Oferujemy modele takie jak: Volvo V60Volvo XC40, Volvo EX40, Volvo XC60Volvo XC90, Volvo EX90, Volvo EX30, Volvo V90Volvo S60, Volvo S90 czy Volvo EC40.

Volvo jest również jednym z liderów na rynku aut używanych, w tym modeli poleasingowych. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone samochody w dobrym stanie technicznym, gotowe do jazdy od razu po zakupie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele używane XC60XC40. Oferujemy wyłącznie sprawdzone samochody w dobrym stanie technicznym nadające się do jazdy od razu po zakupie. Nasze auta dostępne są również w ofercie kredytu, wynajmu długoterminowego oraz podlegają pod atrakcyjny leasing dla przedsiębiorców (np. V60, XC40 i V90).

Porozmawiajmy o samochodach Volvo

Tak jak wspomnieliśmy, naszą markę budowaliśmy na solidnych filarach, gdzie najważniejszą rolę odgrywało zawsze bezpieczeństwo. Dziś jesteśmy w stanie oferować samochody nie tylko bezpieczne, ale słyniemy również z nowoczesnych technologii, które pomagają kierować samochodem i równocześnie dbają o komfort podróży.

Volvo_Auto_Boss_Bielsko_Biala_S90

Jednym z naszych flagowych aut jest Volvo S90 – elegancka limuzyna, która przyciąga wzrok swoim unikatowym, dyskretnym designem. Wnętrze auta to harmonijne połączenie wysokiej jakości materiałów tworzące miejsce przyjazne podróżującym. Samochód oferuje dużą przestrzeń, idealną zarówno dla rodziny, jak i do podróży biznesowych.

Sprawdź promocję na Volvo XC40

Trudno nie wspomnieć o bliźniaczym samochodzie z nadwoziem kombi, jakim jest Volvo V90 uznane za najładniejsze auto w swojej kategorii. O ile wygląd jest zawsze sprawą indywidualną o tyle nowoczesne technologie dbające o bezpieczeństwo to już sprawa obiektywna. Oferujemy kontrole pasa jezdni, która minimalizuje ryzyko wypadku np. w momencie, gdy kierowca zaśnie za kierownicą. Do tego dochodzi system ostrzegania przed zwierzyną oraz wiele innych elementów, o których można poczytać więcej na stronie opisującej model Volvo V90. Polecamy atrakcyjne promocje na XC90 i XC40.

Serwis Volvo – ASO – dla mieszkańców Szczyrku

Dysponujemy Autoryzowanym Serwisem Volvo, w którym pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i kierunkową wiedzą. Z naszej strony zapewniamy wszystkim pracownikom branżowe szkolenia i zdobywanie kwalifikacji, dzięki którym nasi klienci mają gwarancję zadowolenia i najwyższej jakości wykonania usług naprawczych, serwisowych czy diagnostycznych. Auto-Boss łączy w swojej działalności profesjonalizm z indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki temu dowiesz się, czym jest prawdziwa jakość samochodów marki premium. Zachęcamy do korzystania z przeglądów klimatyzacji i jej dezynfekcji, gdy zajdzie taka potrzeba.

Volvo_Auto_Boss_Bielsko_Biala_Salon-i-Serwis-Volvo-blisko-Pszczyny.jpg

Decyzja o pozostawieniu swojego auta w ASO Volvo Auto-Boss to najlepsze co można zrobić w razie problemów z samochodem. Jako Autoryzowany Serwis możemy oferować naszym klientom oryginalne części zamienne, które są idealnie spasowane, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i utrzymują wartość pojazdu. W przypadku napraw gwarancyjnych, bardzo ważne jest, aby stosować naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części, gdyż tylko wtedy można mówić o utrzymaniu gwarancji. Szczyrk i okolice nie oszczędzają auta zwłaszcza zimą, warto mieć pewność, że nie zaskoczy nas nic niespodziewanego w drodze do pracy czy na zakupy.

Sprawdź promocję na Volvo XC90

Volvo Auto-Boss zaprasza kierowców ze Szczyrku

Skorzystaj z bogatej oferty samochodów marki Volvo niedaleko Szczyrku oferowanych przez Auto-Boss i odkryj piękno motoryzacji w nowoczesnym wydaniu. Do Salonu i Serwisu zapraszamy również osoby z całego Śląska w tym miejscowości blisko Szczyrku jak Wisła, Milówka, Koniaków, Wodzisław Śląski, Pszczyna czy Żywiec a osoby mieszkające bliżej Chorzowa mogą skorzystać z naszego Salonu właśnie w tym mieście, jest to również dogodna lokalizacja dla mieszkańców KatowicCzęstochowy, Radzionkowa, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej czy Świętochłowic. W naszym Salonie odbędziesz również jazdy testowe obecnie produkowanymi modelami Volvo.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.