Volvo XC60 używane

Volvo XC60 używane

Volvo to bezapelacyjny synonim bezpieczeństwa! Nasza marka przywiązuje wielką wagę do tego, by wszystkie oferowane przez nas auta były wyróżniające się w tej kwestii. Myśl ta przyświeca projektantom od samego początku istnienia Volvo, czego wynikiem jest właśnie Volvo XC60 – uważane za jedno z najbezpieczniejszych aut świata. Jednak to nie wszystko!

Obie generacje Volvo XC60 są całkowicie nowoczesne, na ich wyposażeniu znajdują się innowacyjne rozwiązania oraz bezapelacyjnie posiadają niesamowity smak i klasę w swej stylistyce.

Jest to jeden z trzech SUV-ów w całej ofercie produktowej naszej marki i stoi dumnie obok XC40 i XC90. Jest to SUV, który przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi tego typu aut. Czas poznać bliżej Volvo XC60 i dowiedzieć się, dlaczego jest to doskonały wybór auta używanego.

Volvo XC60 – najważniejsze jest bezpieczeństwo

Do dnia dzisiejszego pojawiły się dwie generacje modelu i każda z nich jest świetnym wyborem używanego auta. To, co wyróżnia Volvo XC60 to rewelacyjne proporcje, stylistyka, obok której nie da się przejść obojętnie oraz niesamowite właściwości jezdne.

Wybierając używane Volvo XC60, otrzymuje się fantastyczne auta w optymalnej cenie.

Dylemat jakość czy oszczędzanie nie istnieje, jeżeli pod uwagę weźmie się ten znakomity model szwedzkiej marki. Volvo XC60 wyróżnia się m.in. podwyższonym nadwoziem, dzięki któremu jazda po każdym rodzaju nawierzchni nie sprawia żadnych kłopotów, a dodatkowo wyższa pozycja za kierownicą umożliwia lepszą obserwację jezdni. Do tego dochodzi również niezwykle funkcjonalne wnętrze oraz pojemny bagażnik.

Używane Volvo XC60 – szeroki wybór

Premiera Volvo XC60 (pierwsza generacja) została zorganizowana w 2008 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Samochód początkowo dostępny był tylko w wersji 4×4. Model został oparty na płycie podłogowej EUCD, wykorzystanej do zbudowania także rewelacyjnych Volvo S60 i V60. Auto zadziwiało odważną stylistyką oraz opływowym kształtem.

W 2013 model przeszedł pierwszy face lifting, który zapowiadał charakterystyczne światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED w kształcie nawiązującym do młota Thora, obecne dopiero w drugiej generacji modelu, zaprezentowanej oficjalnie również podczas targów w Genewie, tym razem jednak w 2017 roku.

Używane Volvo XC60 dostępne jest w wielu wersjach wyposażenia oraz napędzane może być silnikami benzynowymi i dieslami wyposażonymi w układ miękkiej hybrydy lub układ hybrydowy plug-in z napędem na przednią oś lub na cztery koła.

Sprawdź również Volvo XC40

Używane Volvo XC60 – warte zakupu!

Każda generacja Volvo XC60 zdobyła serca kierowców na całym świecie i do dziś jest często wybierana przez osoby poszukujące najlepszych rozwiązań. Używane Volvo XC60 to znakomita propozycja, gdyż jest to idealne połączenie najwyższej jakości z możliwymi oszczędnościami. Już nie trzeba wybierać: jakość, czy cena.

XC60 to fantastyczny samochód klasy premium, do którego najważniejszych zalet należą interesująca stylistyka nadwozia, rewelacyjne właściwości jezdne oraz solidna konstrukcja, dzięki czemu nie trzeba bać się niespodziewanych awarii.

Volvo XC60 używane

Ponadto warto wspomnieć o wysokim prestiżu modelu oraz znakomitej jakości wykończeniu, który m.in. na ów prestiż się składa.

Dodatkowo używane auto w klasie premium wcale nie musi być drogie w utrzymaniu – wystarczy korzystać ze sprawdzonych Autoryzowanych Serwisów, które nie tylko są w stanie zaoferować najlepszą jakość wykonanej usługi, ale także doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z ewentualnymi usterkami Volvo, aby to znów było w pełni sprawne.

Używane Volvo XC60 to gwarancja otrzymania rewelacyjnego pojazdu w korzystnej cenie.

Volvo XC60 używane – prosto z Salonu

Zakup u Autoryzowanego Dealera używanego Volvo XC60 to bezpieczny i rozsądny wybór! W ten sposób łatwo można wyeliminować ryzyko kupna bardzo wyeksploatowanego, niesprawnego auta lub z ukrytymi usterkami, które często zdarzają się w przypadku niesprawdzonego źródła.

Oferta Auto-Boss to tylko i wyłącznie w pełni sprawne samochody używane Volvo XC60, które nie wymagają dodatkowych nakładów finansowych. Jest to w dużej mierze zasługa profesjonalnego i dobrze wyposażonego zaplecza serwisowego oraz doświadczonej kadry, która z autami marki Volvo pracuje każdego dnia.

Wybierając proponowane przez nas używane Volvo XC60 Klient zna doskonale pochodzenie pojazdu, jego historię serwisową oraz aktualny stan techniczny.

Sprawdź używane Volvo XC60 z Salonu Auto-Boss

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Volvo w Bielsku-Białej, który zaufaniem Klientów indywidualnych, flotowych i firm transportowych z całej Polski cieszy się już od wielu lat.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową sprzedaż samochodów nowych oraz rewelacyjnych, w pełni niezawodnych i starannie wyselekcjonowanych przez nasz zespół aut używanych m.in. Volvo XC60.

Służymy radą w zakresie wyboru pojazdu idealnie dopasowanego do oczekiwań i wymagań Klientów.
Zapraszamy do skorzystania ze znakomitej oferty używanych Volvo w naszym Salonie.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.