Volvo XC40 Używane

Volvo XC40 używane

Segment małych SUV-ów jest dość ciasny i zatłoczony, jednak XC40 od początku wkroczenia na rynek rewelacyjnie sobie na nim radzi, a dzięki wielu ciekawym rozwiązaniom także wyróżnia się na tle silnej konkurencji!

Volvo XC40 to najmniejszy SUV w ofercie produktowej naszej marki, jednak to nie znaczy, że jest to małe auto. XC40 to rewelacyjny samochód z niezwykle komfortowym wnętrzem, który będzie odpowiedni zarówno dla jednej osoby jak i 4 osobowej rodziny.

Z zewnątrz model ten doskonale oddaje klasyczny i ponadczasowy design Volvo z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej w kształcie młota Thora wykonanymi w technologii LED, które są niezaprzeczalnym znakiem rozpoznawczym marki.

Volvo XC40 naprawdę zaskakuje swoim wyglądem i trafia w gusta zarówno kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku. To znakomite auto, które docenią miłośnicy klasyki i fani bardziej nowoczesnych rozwiązań.

Co więcej, już w podstawowym wyposażeniu pojazdu można znaleźć udogodnienia, które w tego typu samochodach nie są standardem, jak czujniki parkowania oraz umieszczony na desce rozdzielczej duży wyświetlacz 12,3 cali.

Volvo XC40 zostało po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowane w 2017 roku, dlatego też warto kupić używany model, gdyż można otrzymać świetne auto, wciąż bardzo młode i to w atrakcyjnej cenie. Volvo to gwarant najwyższej jakości, której nie da się pobić. Przedstawiamy bliżej Volvo XC40.

Volvo XC40 – Europejski Samochód Roku 2018

XC40 w 2018 roku zdobył tytuł Europejskiego Samochodu Roku, dlatego też kupując używany model Volvo można zostać posiadaczem najlepszego auta na Starym Kontynencie w rozsądnej cenie.

XC40 powstało na bazie zupełnie nowej, modułowej płyty podłogowej CMA. Stylistyka auta nawiązuje do większych braci: XC60 i XC90, a najbardziej zbliżone są reflektory przednie, tylne klosze oraz sama forma atrapy chłodnicy.

Samo Volvo XC40 nie odstaje też od nich popularnością. W standardowym wyposażeniu można znaleźć wiele funkcjonalnych rozwiązań i pożądanych innowacji, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo jazdy, dzięki czemu wybierając używane Volvo XC40 już w najtańszej wersji można otrzymać wszystko to, co przy wyborze innego modelu jest często nieosiągalne.

Sprawdź również Volvo V40 i XC60

Do najciekawszych elementów wyposażenia pojazdu należą: system ABS z EBD, ESC, EBA, EBL, SIPS, WHIPS, CTC, TSA i RSC, rewelacyjny pakiet City Safety, dzięki któremu jazda po mieście jest jeszcze wygodniejsza oraz układ ostrzegający kierowcę przed utratą koncentracji i układ informowania o znakach drogowych. Użytkowników cieszy także tempomat, system audio wyposażony w 9-calowy ekran dotykowy, 3-głośniki, WiFi, Bluetooth oraz złącza USB.

Wnętrze pojazdu również ma wiele do zaoferowania. Używane Volvo XC40 będzie także bardzo praktycznym autem z pojemnym bagażnikiem oraz sporą liczbę schowków. Model dostępny jest w 7 wersjach wyposażenia (w tym 2 limitowanych) oraz w 7 wersjach silnikowych (5 silników benzynowych i 2 silniki Diesla).

Używane Volvo XC40 – warto je kupić!

Nie ma lepszego kompaktowego SUV-a do miasta niż Volvo XC40. Dodatkowo zakup używanego Volvo to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na najwyższej jakości w założonym budżecie.

Już nie trzeba wybierać między renomowaną marką a oszczędnościami – z używanym Volvo XC40 można mieć jedno i drugie.

Volvo XC40 to jedno z najprzyjemniejszych aut swojego segmentu, co zostało potwierdzone przez setki zamówień tego modelu od początku jego produkcji.

To rewelacyjny samochód klasy premium, który nie tylko jest bardzo bogato wyposażony, ale także posiada świetny silnik i ciekawie zaaranżowane wnętrze, w którym znajdzie się przestrzeń dla każdego.

Używane Volvo XC40 to niesamowita szansa na zdobycie rewelacyjnego pojazdu w korzystnej cenie.

volvo XC40

Używane Volvo XC40 w ofercie Auto-Boss

Volvo XC40 to samochód niezwykle popularny, a jego używane egzemplarze szybko znajdują nowych właścicieli. Dostępność używanych samochodów w naszej ofercie sprawdzisz klikając w poniższy link.

Dostępne na miejscu

Volvo XC40 używane prosto z Salonu w Auto-Boss

Kupując używane Volvo XC40 u profesjonalnego, godnego zaufania Autoryzowanego Dealera ryzyko zakupu niesprawdzonego lub bardzo wyeksploatowanego samochodu, który w przyszłości nie będzie mógł się obejść bez licznych napraw jest dość spore.

Ten problem nie występuje w przypadku zakupu właśnie u Autoryzowanego Dealera, który dzięki fachowemu zapleczu oraz specjalistycznej kadrze jest w stanie w pełni świadomie i prawdziwie ocenić stan pojazdu.

W ofercie Auto-Boss znajdują się tylko w 100% sprawne samochody, które nie wymagają dodatkowych nakładów finansowych. Doskonale znamy pochodzenie proponowanych przez nas używanych Volvo XC40, ich historię serwisowania oraz aktualny stan techniczny.

Auto-Boss – Autoryzowany Dealer Volvo Bielsko-Biała

Jesteśmy cieszącym się zaufaniem Klientów indywidualnych, flotowych i firm transportowych z całej Polski Dealerem Volvo w Bielsku-Białej, który od początku zajmuje się kompleksową sprzedażą samochodów nowych oraz sprawdzonych samochodów używanych m.in. Volvo XC40.

Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół obsługi Klientów nie tylko chętnie pomoże w wyborze używanego Volvo XC40, idealnie dopasowanego do potrzeb przyszłego właściciela, ale także przedstawi kompleksową ofertę finansową i ubezpieczeniową.

Kupując w Auto-Boss Klient ma pewność, że otrzyma auto sprawdzone, sprawne i w świetnym stanie. Serdecznie zapraszamy do zakupu używanego Volvo XC40 w naszym Salonie.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.