Leasing Volvo V60

volvo v60 leasing

Volvo V60 obok V90 stanowi naszą propozycję dla zapalonych fanów kombi. Niepowtarzalny design doceniony na całym świecie oraz doskonałe wykończenie to tylko niektóre cechy tego auta. Samochód można sfinansować biorąc leasing. Poniżej omawiamy dokładnie dlaczego leasing Volvo V60 w programie Volvo Car Financial Services jest tak popularny.

Leasing Volvo

Zakup auta wiąże się z wydatkiem, który może istotnie wpłynąć na stan finansów firmy. Jeżeli nie chcemy obciążać budżetu warto zdecydować się na leasing. Ta forma finansowania jest znana od wielu lat, chętnie korzystają z niej tysiące przedsiębiorców.

Leasing w Volvo charakteryzuje się prokonsumenckim podejściem, które doceniają klienci na całym świecie. Osoby zainteresowane leasingiem mogą również spojrzeć na opcję abonamentu, kredytu i wynajmu długoterminowego, te nic mniej znane opcje również posiadają szereg zalet.

Leasing Volvo V60 pozwala cieszyć się autem bez konieczności jego wykupu. Umowa podpisywana jest na czas określony, po którego upływie masz możliwość wykupu auta na warunkach zawartych w umowie albo np. skorzystać z możliwości leasingu kolejnego samochodu.

Tym sposobem można być na bieżąco z autami naszej marki. W Volvo posiadamy dwie formy leasingu –  operacyjny oraz finansowy. Leasing operacyjny pozwala na zawarcie umowy na okres od 24 do 72 miesięcy. Natomiast w leasingu finansowym umowa powinna zostać zawarta na co najmniej 6 miesięcy.

Staramy się dopasować wysokość rat oraz okres spłaty do wymagań klienta. Elastyczne podejście i stała miesięczna opłata pozwalają lepiej wpisać koszty użytkowania auta do budżetu.

volvo v60 leasing

Leasing jest łatwiejszy do uzyskania niż kredyt, co może mieć wpływ na wybór finansowania. Wniosek leasingowy rozpatrywany jest do jednego dnia. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez bank, można już powoli cieszyć się z nowego auta.

Sprawy formalne związane z rejestracją samochodu bierzemy na siebie, minimum formalności i krótki czas procedur to standard, na który możesz liczyć w Volvo.

Leasing dostępny jest zarówno dla osób chcących zakupić samochód prosto z salonu jak i używany. Zachęcamy do śledzenia oferty nowych dostępnych samochodów oraz aut używanych w tym egzemplarzy poleasingowych.

Leasing Volvo V60

Volvo V60 to samochód, który bardzo szybko okazał się hitem w swoim segmencie. Tym co zapewne przyczyniło się do sukcesu jest niepowtarzalny wygląd.

Jeżeli ktoś myślał, że dynamiczny wygląd i kombi nie idą ze sobą w parze, musiał zmienić myślenie zobaczywszy na ulicy Volvo V60. Nadwozie swoim wyglądem mocno nawiązuje do mniejszych, sportowych modeli. Jest to możliwe dzięki lekko opadającemu ku tyłowi dachowi.

Spadek zaczyna się mniej więcej na wysokości przestrzeni bagażowej, więc wysokie osoby nie muszą się obawiać dotykania podsufitki. Do tego dochodzą specjalnie wystylizowane przednie reflektory przypominające młot Thora. Połączenie wszystkich elementów sprawia, że trudno przejść obok Volvo V60 obojętnie.

Jako przyszły kierowca więcej czasu spędzisz wewnątrz auta, a to niczym nie odstaje od walorów konstrukcji nadwozia. Od razu dostrzeżesz wysoką jakość materiałów, które zostały wykorzystane przy produkcji wnętrza.

Gdy na dobre zasiądziesz za kierownicą, szybko zrozumiesz, dlaczego z tego auta nie chce się wysiadać. Doskonale spasowane fotele sprawiają, że nawet najdłuższa podróż minie w komfortowych warunkach.

Przed Twoimi oczami będzie czekać miła w dotyku kierownica oraz elektryczne zegary. Punktem dominującym deskę rozdzielczą jest duży ekran dotykowy pozwalający na swobodne zarządzanie elementami multimedialnymi w aucie, a jest czym zarządzać.

Nastawienie na ergonomię przestrzeni, jednoznacznie daje znać, że ma się do czynienia ze szwedzkim autem.

Nowe Volvo V60 to auto bezpieczne i choć w przypadku samochodów Volvo to określenie jest oczywistością, to warto podkreślić, że nowa generacja wprowadza wiele systemów jeszcze bardziej dbających o bezpieczeństwo.

Nie szukając daleko na trasie będzie wspierać Cię system rozpoznawania znaków drogowych, aktywny tempomat, system rozpoznający duże obiekty jak zwierzęta czy piesi i reagujący w razie ryzyka kolizji czy aktywny system kontroli pasa ruchu.

Natomiast na parkingu możesz liczyć na umieszczone z tyłu samochodu czujniki parkowania, ostrzegające przed przeszkodą.

Wybierz leasing Volvo V60 w Auto-Boss

To tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że leasing Volvo V60 jest dobrym pomysłem. W leasingu dostępne są również modele a wśród nich Volvo V90S60XC90, czy XC40.

Jeżeli wciąż mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu przez formularz zgłoszeniowy, telefonicznie bądź osobiście w Salonie przy ulicy Warszawska 299 A lub w oddziale z Chorzowa znajdującym się przy Drogowej Trasie Średnicowej 51, doskonale skomunikowanym z Katowicami, Zabrzem, Częstochową czy Świętochłowicami.

Zapraszamy również do śledzenia promocji na nasze auta w tym np. XC90 czy XC40 oraz przetestowania aut podczas jazdy testowej.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.