Leasing Volvo V90

volvo v90 leasing

Leasing to doskonale znana forma finansowania zakupu auta. Wiele zalet tego rozwiązani sprawia, że osoby prowadzące firmy, chętnie po nie sięgają. W Volvo wychodzimy z założenia, że leasing musi być dostosowany do możliwości klienta.

Cieszymy się, że leasing obok wynajmu długoterminowego wciąż stanowi istotny pomost pomiędzy nami a klientami. Poszukując leasing na Volvo V90 nie mogłeś lepiej trafić. W Auto-Boss możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc we wszystkich formalnościach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą leasingu na Volvo V90.

Leasing w Volvo

Leasing finansowy czy operacyjny, na który się zdecydujesz? Niezależnie od Twojego wyboru pewne rzeczy pozostają niezmienne, a podstawową z nich jest możliwie niska rata.

Staramy się, aby auta Volvo były jak najbardziej dostępne, dlatego robimy wszystko, aby raty były możliwie niskie.

Wysokość rat zależy oczywiście od wybranej wersji wyposażenia V90 czy, każdego innego modelu. Wpływ na wysokość raty ma również termin spłaty, co naturalne im dłuższy tym mniejszy miesięczny wydatek.

Volvo V90 Leasing

W Volvo okres spłaty raty leasingowej to 24-72 miesiące. Oferta dobierania jest indywidualnie pod potrzeby i możliwości klienta. Takie elastyczne podejście, pozwala dogodnie wybrać czas trwania spłaty co będzie można łatwo wpisać w comiesięczne wydatki firmy.

W przypadku leasingu finansowego, minimalny okres trwania umowy zaczyna się od 6 miesięcy. Po wygaśnięciu umowy, nie ma obowiązku wykupu auta, chociaż oczywiście można tego dokonać na atrakcyjnych warunkach zawartych w umowie.

Jednocześnie nawet tego samego dnia po wygaśnięciu jednej umowy, można zawrzeć kolejną na taki sam model albo np. inny nowszy, który miał swoją premierę w trakcie użytkowania auta.

Polecamy również leasing Volvo XC40 i leasing Volvo V60

W niektórych przypadkach istotną kwestią może być to, że leasing z zasady ma nieco mniejsze wymagania niż kredyt. Zgodę na leasing jest łatwiej uzyskać od kredytu co warto mieć na uwadze, gdy np. decyzja kredytowa zostanie odrzucona.

Decyzja leasingowa w Volvo wydawana jest w ciągu godziny od złożenia wniosku leasingowego. Osoby ceniące swój czas, na pewno zwrócą uwagę na fakt, że wszystkie sprawy związane z rejestracją pojazdu bierzemy na siebie. Oferta dostępna jest zarówno na auta nowe jak i używane w tym samochody poleasingowe.

Zarówno przed uzyskaniem leasingu jak już w jego trakcie, klient ma dedykowanego Doradcę Leasingowego, który zawsze służy radą i odpowiada na ewentualne wątpliwości.

Będąc stałym klientem lub biorąc leasing na większość ilość aut oferujemy preferencyjne warunki. Ostatnią informacją, wartą zaznaczenia jest, że można dokonać wyboru waluty finansowania, dostępne są dwie opcje PLN i EUR.

Leasing Volvo V90 – dlaczego warto?

Na rynku coraz mniej jest aut z nadwoziem kombi wartych uwagi. W Volvo nie zapominamy o osobach ceniących auta typowo rodzinne z dużą przestrzenią dla pasażerów oraz na bagaże.

Volvo V90 posiada design bardzo dobrze pasujący do szwedzkiego poczucia estetyki. Delikatne i oszczędne rysy nadają autu dystyngowanego wyglądu. Lekko opadający dach w części bagażowej dodaje dodatkowej dynamiki sylwetce.

Volvo V90 to auto wykonane z należytą precyzją. Wnętrze jasno pokazuje, że mamy do czynienia z autem marki premium. Przemyślane rozmieszczenie przycisków przy jednoczesnym ich ograniczeniu wpłynęło korzystnie na ergonomię.

Najważniejszym elementem deski rozdzielczej stał się duży ekran dotykowy, za którego pomocą będziesz obsługiwać wiele elementów w aucie. Fotele są bardzo wygodne i pozwalają na komfortową jazdę, nawet jeżeli ta będzie trwała kilka godzin bez przerwy.

Skoro to kombi, to i miejsca w środku nie mogło zabraknąć. W aucie zmieści się duża rodzina i każdy będzie mógł liczyć na odpowiednią ilość miejsca. Również przestrzeń bagażowa, pozwala zapakować na dłuższy wyjazd wszystkie walizki.

Skoro Volvo to nie może zabraknąć kilku słów o bezpieczeństwie. Volvo V90 to auto wyposażone w wiele systemów dbających o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Szczególną uwagę zwraca system unikania kolizji w przypadku wykrycia pieszego, rowerzysty czy dużego zwierzęcia. Warto wspomnieć również o asystencie pasa ruchu czy wykrywaniu znaków drogowych.

Wybierz leasing Volvo V90 w Auto-Boss

Jeżeli jesteś zainteresowany leasingiem Volvo V90 zachęcamy do kontaktu. W naszej ofercie znajdziesz również kredyt, wynajem długoterminowy i opcję najmu, a każde auto przetestujesz podczas jazdy próbnej. Odwiedź nasz Salon Auto-Boss w Bielsku-Białej, albo w Chorzowie który jest doskonale skomunikowany z Katowicami, Częstochową, Świętochłowicami czy Zabrzem.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.