Nowe Volvo XC90

Nowe Volvo XC90

Na piedestał stawiamy praktyczność a także ogromną satysfakcję z jazdy samochodami marki Volvo. Do modeli z każdą nową generacją wprowadzane są ulepszenia i poprawki, które zapewnią komfort oraz zwracają uwagę na czerpanie przyjemności i satysfakcji z podróżowania.

Flagowym produktem naszej marki jest nowy SUV Volvo XC90. To samochód, który w swojej odświeżonej wersji powrócił na arenę motoryzacyjną.

Ten model auta jest przyjazny planecie. Przede wszystkim charakteryzuje go słowo: „więcej” – więcej wyposażenia, więcej mocy oraz więcej charakteru a także luksusu.

Silnik w nowym Volvo XC90

Dlaczego nowe Volvo XC90 jest tak szczególne? Cechą, która jako pierwsza rzuca się w oczy jest jego silnik. Posiada harmonijnie współgrające silniki – spalinowy oraz elektryczny. To właśnie ten drugi jest odpowiedzialny za wsparcie jednostki spalinowej, co powoduje obniżenie emisji spalin a także zużycia paliwa.

Polecamy również nowe Volvo S60

Nowe Volvo XC90 wyposażenie

Volvo XC90 to samochód wykonany z najwyższej jakości materiałów. Każdy element dobrany z myślą o przyszłym posiadaczu oraz jego potrzebach względem auta, które poza bezpieczeństwem ma oferować także radość z podróżowania.

Przyjemność czerpie się nie tylko z gładkiej i szybkiej jazdy dzięki niezawodnemu silnikowi spalinowemu oraz elektrycznemu, ale i świadomości dbania o środowisko.

Potrzebne do zaspokojenia są także potrzeby estetyczne, wizualne, które zaoferują niezapomniane wrażenia. W posiadanym samochodzie można wyrazić siebie poprzez dobranie odpowiedniego wyposażenia.

Za pomocą odmiany Inscription już teraz można uwydatnić nowoczesny luksus wyposażeniem swojego samochodu.

Nowe Volvo XC90

Wyposażenie Volvo XC90 gwarantuje najwyższej jakości komfort jazdy, który uskutecznia się dzięki wielu funkcjom oraz posiadanym możliwościom.

Posiada on wiele dodatkowych funkcji takich jak: gniazdko 12V w przestrzeni bagażnika, pakiet oświetlenia wnętrza, pojemnik na przechowywanie różnorodnych rzeczy pod podłogą bagażnika, półautomatyczną roletę bagażnika.

Nowe Volvo XC90 to model samochodu, który posiada aż 7-miejsc dla podróżujących. Fotele pasażerów są elektrycznie regulowane z wbudowana pamięcią ustawień.

Udogodnieniem jazdy szczególnie w upalne dni będzie elektroniczna dwustrefowa klimatyzacja a także możliwość wybrania w opcji foteli wentylowanych.

To wszystko daje poczucie niesamowicie przyjemnej jazdy, która z każdym kilometrem może nieść coraz większą radość.

Nowe Volvo XC90 – nowoczesne technologie

W najnowszej generacji Volvo XC90 stawia na funkcjonalność, która daje możliwość doznawania łatwości obsługi pojazdu. W omawianym modelu znajduje się podgrzewana szyba przednia, regulacja trybów jazdy, elektrycznie otwierana klapa bagażnika, czujnik deszczu, elektrycznie składane lusterka zewnętrzne, tylne czujniki parkowania.

Wielkim ułatwieniem dla kierowcy jest RSI (Road Sign Information) jest to system, który informuje o znakach drogowych na trasie.

Na naszych klientów czeka również nowe Volvo XC60

W dalekich i bliskich podróżach ważne jest bezpieczeństwo jazdy. Poza przyjemnościami liczą się także kwestie tego, czy można danemu samochodowi zaufać w czasie podróży. Za bezpieczeństwo w Volvo XC90 odpowiada City Safety oraz System Bezpieczeństwa Intellisafe Surround.

Inteligentne systemy to nowoczesność najwyższej klasy, która dba nie tylko o kierowcę czy pasażerów, ale również o innych użytkowników drogi. EBL (Emergency Brake Lights) to system, który ostrzega innych podróżujących tą samą trasą o gwałtownym hamowaniu. Ten model auta posiada także aktywny tempomat, układ utrzymania pasa ruchu a także funkcję ułatwiającą jazdę w ruchu miejskim.

Nowe Volvo XC90

Pakiety w nowym Volvo XC90

Nowe Volvo XC90 to także wielorakie pakiety, które w niezawodny sposób przysłużą się do jeszcze pełniejszego użytkowania oraz nadadzą niepowtarzalnego charakteru jeździe.

W ofercie znajduje się także funkcja masażu w fotelach przednich, przednie siedzenia są także podgrzewane. Zimą przyda się także funkcja podgrzewania dysz spryskiwaczy szyby przedniej.

Szwedzki SUV Volvo XC90 to przyjazny planecie nowoczesny samochód, który jest dostępny w promocji, podobnie jak XC40. Z nim każda podróż będzie zdumiewająco komfortowa a także bezpieczna.

Pojazd ten posiada niepowtarzalne wnętrze oraz karoserię, a także gwarantuje więcej przyjemności z jazdy dzięki połączeniu silnika spalinowego i elektrycznego.

Nowe Volvo XC90 w Auto-Boss

Samochód można nabyć z wykorzystaniem różnych form finansowania w postaci kredytu, leasinguwynajmu długoterminowego i abonamentu. Dowiedz się więcej o leasingu Volvo XC90 i innych modeli w tym XC60 czy S60.

Obsługujemy klientów ze wszystkich śląskich miast w tym Katowic, Częstochowy, Świętochłowic, Zabrza, Siemianowic, Radzionkowa czy Dąbrowy Górniczej. Zachęcamy również do przetestowania auta podczas jazdy próbnej.

Sprawdź również ofertę na nowe Volvo XC40

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.