Nowe Volvo XC90

Volvo_Auto_Boss_Bielsko_Biala_XC90

Na piedestał stawiamy praktyczność, a także ogromną satysfakcję z jazdy samochodami marki Volvo. Do modeli z każdą nową generacją wprowadzane są ulepszenia i poprawki, które zapewnią komfort oraz zwracają uwagę na czerpanie przyjemności i satysfakcji z podróżowania.

Flagowym produktem naszej marki jest nowa hybryda SUV Volvo XC90 oraz elektryk EX90. To samochód, który w swojej odświeżonej wersji powrócił na arenę motoryzacyjną.

Ten model auta jest przyjazny planecie. Przede wszystkim charakteryzuje go słowo: „więcej” – więcej wyposażenia, więcej mocy oraz więcej charakteru, a także luksusu.

Silnik w nowym Volvo XC90

Dlaczego nowe Volvo XC90/EX90 jest tak szczególne? Cechą, która jako pierwsza rzuca się w oczy, jest jego silnik. Posiada harmonijnie współgrające silniki – spalinowy oraz elektryczny. To właśnie ten drugi jest odpowiedzialny za wsparcie jednostki spalinowej, co powoduje obniżenie emisji spalin, a także zużycia paliwa.

Polecamy również Volvo S60

Nowe Volvo XC90 wyposażenie

Volvo XC90/EX90 to samochód wykonany z najwyższej jakości materiałów. Każdy element dobrany z myślą o przyszłym posiadaczu oraz jego potrzebach względem auta, które poza bezpieczeństwem ma oferować także radość z podróżowania.

Przyjemność czerpie się nie tylko z gładkiej i szybkiej jazdy dzięki niezawodnemu silnikowi spalinowemu oraz elektrycznemu, ale i świadomości dbania o środowisko.

Potrzebne do zaspokojenia są także potrzeby estetyczne, wizualne, które zaoferują niezapomniane wrażenia. W posiadanym samochodzie można wyrazić siebie poprzez dobranie odpowiedniego wyposażenia.

Za pomocą odmiany Inscription już teraz można uwydatnić nowoczesny luksus wyposażeniem swojego samochodu.

Wyposażenie Volvo XC90/EX90 gwarantuje najwyższej jakości komfort jazdy, który uskutecznia się dzięki wielu funkcjom oraz posiadanym możliwościom.

Posiada on wiele dodatkowych funkcji takich jak: gniazdko 12V w przestrzeni bagażnika, pakiet oświetlenia wnętrza, pojemnik na przechowywanie różnorodnych rzeczy pod podłogą bagażnika, półautomatyczną roletę bagażnika.

Nowe Volvo XC90 to model samochodu, który posiada aż 7-miejsc dla podróżujących. Fotele pasażerów są elektrycznie regulowane z wbudowaną pamięcią ustawień.

Udogodnieniem jazdy szczególnie w upalne dni będzie elektroniczna dwustrefowa klimatyzacja, a także możliwość wybrania w opcji foteli wentylowanych.

To wszystko daje poczucie niesamowicie przyjemnej jazdy, która z każdym kilometrem może nieść coraz większą radość.

Nowe Volvo XC90 – nowoczesne technologie

W najnowszej generacji Volvo XC90/EX90 stawia na funkcjonalność, która daje możliwość doznawania łatwości obsługi pojazdu. W omawianym modelu znajduje się podgrzewana szyba przednia, regulacja trybów jazdy, elektrycznie otwierana klapa bagażnika, czujnik deszczu, elektrycznie składane lusterka zewnętrzne, tylne czujniki parkowania.

Wielkim ułatwieniem dla kierowcy jest RSI (Road Sign Information) jest to system, który informuje o znakach drogowych na trasie.

Na naszych klientów czeka również nowe Volvo XC60

W dalekich i bliskich podróżach ważne jest bezpieczeństwo jazdy. Poza przyjemnościami liczą się także kwestie tego, czy można danemu samochodowi zaufać w czasie podróży. Za bezpieczeństwo w Volvo XC90/EX90 odpowiada City Safety oraz System Bezpieczeństwa Intellisafe Surround.

Inteligentne systemy to nowoczesność najwyższej klasy, która dba nie tylko o kierowcę czy pasażerów, ale również o innych użytkowników drogi. EBL (Emergency Brake Lights) to system, który ostrzega innych podróżujących tą samą trasą o gwałtownym hamowaniu. Ten model auta posiada także aktywny tempomat, układ utrzymania pasa ruchu a także funkcję ułatwiającą jazdę w ruchu miejskim.

Pakiety w nowym Volvo XC90

Nowe Volvo XC90 to także wielorakie pakiety, które w niezawodny sposób przysłużą się do jeszcze pełniejszego użytkowania oraz nadadzą niepowtarzalnego charakteru jeździe.

W ofercie znajduje się także funkcja masażu w fotelach przednich, przednie siedzenia są także podgrzewane.

Szwedzkie SUV’y Volvo XC90/EX90 to przyjazny planecie nowoczesny samochód, który jest dostępny w promocji, podobnie jak XC40. Z nim każda podróż będzie zdumiewająco komfortowa, a także bezpieczna.

Pojazd ten posiada niepowtarzalne wnętrze oraz karoserię, a także gwarantuje więcej przyjemności z jazdy dzięki połączeniu silnika spalinowego i elektrycznego.

Nowe Volvo XC90 w Auto-Boss

Samochód można nabyć z wykorzystaniem różnych form finansowania w postaci kredytu, leasinguwynajmu długoterminowego i najmu. Dowiedz się więcej o leasingu Volvo XC90 i innych modeli w tym XC60 czy S60.

Obsługujemy klientów ze wszystkich śląskich miast w tym Katowic, Częstochowy, Świętochłowic, Zabrza, Siemianowic, Radzionkowa czy Dąbrowy Górniczej. Zachęcamy również do przetestowania auta podczas jazdy próbnej.

Sprawdź również ofertę na nowe Volvo XC40

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.