volvo elektryczne

Samochody elektryczne Volvo

Elektryczne Volvo

Teraźniejszość i przyszłość Volvo jest elektryczna. Motoryzacja przez dekady ewoluowała i obecnie żyjemy w czasach bardzo istotnych dla całej gałęzi. Zmiana energii napędzającej silniki naszych aut na energię płynącą z prądu to rewolucja potrzebna.

W Volvo nigdy nie czekaliśmy na innych, jako jedna z pierwszych firm zajmujących się produkcją samochodów, ogłosiliśmy proces pełnej elektryfikacji naszych aut. W niedalekiej przyszłości chcemy produkować wyłącznie auta, które będą w stanie zapewnić bezemisyjną jazdę, a najlepszym tego przykładem jest Volvo EX90.

Samochody w pełni elektryczne Volvo już dziś cieszą się popularnością i liczba zapytań o elektryczne Volvo rośnie. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z obecnymi modelami Volvo Recharge opartymi w całości na napędzie elektrycznym czy modeli hybrydowych Plug-In.

Samochody elektryczne Volvo

Zanim przedstawimy aktualną ofertę aut elektrycznych Volvo, warto wiedzieć jak proces zmian będzie postępował. Volvo od lat wyznacza sobie cele krótko i długoterminowe, które stara się realizować.

Bezsprzecznie najważniejszym jest cel mówiący o tym, że w autach Volvo w ciągu roku podczas wypadku nie zginie żaden kierowca. Już dzisiaj liczba śmiertelnych wypadków jest zdecydowanie niższa, a elektryfikacja auta ma być kolejnym czynnikiem, który jeszcze bardziej wpłynie na bezpieczeństwo.

Przejście na energię elektryczną to również aspekt walki o poprawę jakości powietrza w miastach i mniejszej emisji spalin. Każdego roku procent energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych rośnie co sprawia, że do ładowania naszych aut będzie wykorzystywana „czysta” energia.

Nie można również wykluczyć postępu związanego z lepszym odzyskiwaniem energii, szybszym sposobem ładowania aut czy inną metodą zasilania aut elektrycznych w trakcie jazdy albo podczas postoju. 

Volvo XC40 Recharge to istotny krok w kierunku przejścia z napędów hybrydowych na w pełni elektryczne. Całkowicie elektryczny układ napędowy wpływa również na zdecydowanie cichszą pracę co za tym idzie, w doskonale wyciszonych kabinach aut Volvo nie słychać praktycznie, żadnych niechcianych dźwięków z otoczenia.

Silniki elektryczne pozwalają również na szybkie i płynne przyspieszenie przy każdej prędkości. Istotnym elementem dzięki, któremu silniki elektryczne mają zdecydowanie większe uzasadnienie jest odzyskiwanie energii z hamowania.

Liczba stacji elektrycznych w Polsce i Europie rośnie w bardzo szybkim tempie. Również dostęp do szybkich ładowarek jest zdecydowanie łatwiejszy niż kilka lat temu. Jakby tego było mało, samochody można ładować nawet z domowego gniazdka, więc na co dzień możesz nawet zapomnieć o istnieniu stacji benzynowych/elektrycznych. 

Mianem Recharge oznaczane są samochody hybrydowe Plug-in oraz auta elektryczne. Jako jedyny producent na świecie oferujemy swoim klientom pełną gamę modeli w hybrydzie z gniazdem ładowania.

Chcemy co roku przedstawiać Państwu kolejne nowe elektryczne Volvo, tak aby w optymistycznym scenariuszu w latach 2025-2030 połowa produkowanych przez nas modeli była autami w pełni elektrycznymi przy zerowej emisji spalin.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że 0 emisji nie może ograniczać się do samych aut. Szacuje się, że około 40% śladu węglowego to proces produkcyjny, dlatego już dziś w naszych autach znajdziesz elementy pochodzące z recyklingu, a cały proces produkcji samochodów jest zoptymalizowany pod kątem niższej produkcji CO2.

Volvo EX90 - frontem

Nowe Volvo EX90 ma zasięg 600 km, może ładować się dwukierunkowo, być cały czas online, a także chronić pasażerów dzięki nowoczesnej technologii. To pierwszy model zbudowany na nowej platformie elektrycznej, a więc także spojrzenie w przyszłość marki.

EX90 pod względem proporcji i stylizacji przypomina XC90. Przód jest bardziej subtelny i mniej zadziorny, ale wyrazisty i ma w sobie styl Volvo. Pod przednią maską kryje się niewielki, 37-litrowy bagażnik.

EX90 to pierwszy model Volvo oparty na nowej elektrycznej platformie. Pozwala ona na krótkie zwisy i płaską podłogę. Samochód jest naszpikowany nowymi rozwiązaniami skupionymi na bezpieczeństwie. Na liście wyposażenia znajdziemy LiDAR umieszczony na dachu przy górnej krawędzi szyby, pięć zwykłych radarów, osiem kamer i szesnaście czujników ultradźwiękowych.

volvo xc40 elektryczne

Całkowicie elektryczne Volvo XC40 Recharge

Volvo XC40 to doskonale znany SUV, który już przed trafieniem do oficjalnej sprzedaży zbierał bardzo dobre opinie recenzentów. Te również potwierdzili kierowcy, gdy auto było już możliwe do zakupu.

Model XC40 dostępny jest w wersjach Mild-Hybrid oraz jako auto całkowicie elektryczne. Elektryczne Volvo XC40 to istotny krok dla całej marki i nie bez powodu to właśnie ten kompaktowy SUV został wyposażony w 100% w napęd elektryczny. Kilka faktów o Volvo XC40 Recharge:

  • 4.9 od 0 do 100 km/h
  • zasięg do 500 km na jednym ładowaniu
  • 27 minut – czas ładowania baterii do ~80%
  • nawet 408 KM czystej mocy

Wybór Volvo XC40 Recharge to wybór auta ekologicznego, którego przyśpieszenie jest niespotykane wśród SUVów spalinowych. Za generowanie 408 koni mechanicznych odpowiedzialne są 2 silniki  generujące 670 Nm. Pojemna bateria o pojemności 78 kWh została umieszczona pod kabiną co spowodowało obniżenie środka ciężkości, dzięki czemu auto jeszcze lepiej się prowadzi.

Akumulator pozwala przejechać do 500 km na jednym pełnym ładowaniu według WLTP. Przytoczony czas ładowania baterii do około 80% dotyczy szybkich ładowarek.

W wyniku zmiany miejsca znajdowania się silnika, auto musiało przejść pewne zmiany konstrukcyjne, które dodatkowo podniosły poziom bezpieczeństwa.

Chodzi konkretnie o strefę zgniotu, która jeszcze lepiej chroni kierowcę i pasażerów. Doszło również do zmian czysto wizualnych jak zastąpienie atrapy chłodnicy, gładkim panelem. Dzięki temu w miejscu silnika udało się ukryć dodatkowy schowek o pojemności 32l

Do zmian doszło również we wnętrzu, choć te są mniej zauważalne w końcu ile rzeczy można poprawić w samochodzie roku 2018? Z punktu widzenia kierowcy najważniejsza jest aktualizacja systemów bezpieczeństwa, które działają jeszcze lepiej. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, które dodatkowo świetnie wygląda jest możliwość wyświetlania nawigacji w miejscu zegarów. 

elektryczne volvo c40

C40 Recharge w pełni elektryczny Crossover Volvo

Kolejnym w pełni elektrycznym modelem Volvo jest C40 Recharge, który bazuje na Volvo XC40. W C40 obniżyliśmy linię dachu, poddaliśmy modyfikacji przód auta oraz na nowo zaprojektowaliśmy tył auta.

Wnętrze Volvo C40 pozbawione jest skór, nie znajdziesz ich w żadnym elemencie auta od kierownicy po dźwignię zmiany biegów. Chcemy pokazać, że luksus można osiągnąć na wiele sposobów. Gdy mówimy o środku auta, zostało one rozplanowane w ten sam sposób jak we wszystkich innych naszych modelach.

Ergonomiczny układ wnętrza zdał egzamin i przypadł kierowcom do gustu. Rezygnując ze skór oddajemy w ręce kierowców równocześnie dedykowany zestaw kolorów i dekorów, dostępny tylko dla C40. 

Zamawianie auta będzie odbywać się w całości przez internet. Model C40 będzie dostępny w wersji z dwoma silnikami po jednym na każdą oś. Pozwala to rozpędzić auto od 0 do 100 km w 4.7 sekundy. Poprawiona aerodynamika względem XC40 gwarantuje nieco większy zasięg, który w cyklu WLTP pozwala na pełnej baterii przejechać ponad 500 km. Pojemność akumulatorów to 78 kWh i naładowanie auta szybką ładowarką zajmie około 27 minut do 80% pojemności baterii. 

Z punktu rozwoju aut elektrycznych, produkcja Volvo C40 ma dodatkowe znaczenie, gdyż będzie to pierwsze Volvo pozbawione wersji spalinowych. 

Jeżeli oczekujesz informacji o tym aucie śledź koniecznie naszą stronę oraz media społecznościowe, gdy tylko będzie można coś więcej powiedzieć to to zrobimy. Warto zaznaczyć, że Volvo C40 dostępne będzie w usłudze abonamentowej Care by Volvo.

Elektryczne modele Volvo Plug-in

Na ten moment Volvo EX90, XC40 Recharge oraz C40 Recharge to wszystkie w pełni elektryczne auta Volvo dostępne w ofercie, ale jak już wiesz na naszych klientów czekają również hybrydy Plug-in. Silniki elektryczne w tych hybrydowych napędach pozwalają przejechać nawet kilkadziesiąt kilometrów bez emisji spalin. Pora poznać nieco bliżej poszczególne modele Volvo Recharge.

Nowe Volvo XC60 Recharge

Volvo XC60 Recharge – 78 kilometrów z napędem elektrycznym

Volvo XC60 to dynamiczny SUV średniej wielkości, który dostępny jest z napędem typu Plug-in. Zasięg auta na napędzie elektrycznym sięga do 78 kilometrów, typ napędu to AWD. Jeżeli Twoja praca znajduje się w tym samym mieście, napęd elektryczny zabierze Cię do pracy i z powrotem bez użycia kropli paliwa.

Volvo XC60 to dynamiczna jazda luksusowym SUV-em wyposażonym w nowoczesne technologie Google. Samochód posiada integrację z mapami Google, obsługę głosową Asystenta Google oraz pozwala połączyć swoje ulubione aplikacje. Multimedialność wpływa nie tylko na komfort jazdy, ale również jej bezpieczeństwo. 

Jest wiele czynników, za które Volvo XC60 zostało pokochane przez kierowców, od wykończenia wnętrza po komfort na jaki wpływ ma również aktywne podwozie z zawieszeniem pneumatycznym. Naturalnie w aucie znajdziemy ogrom systemów bezpieczeństwa. Jednym z takich systemów jest układ ostrzegania o pojazdach w martwym polu lusterek.

Pomaga on kierowcy w manewrach zmiany pasa ruchu. Ogranicza ryzyko kolizji z pojazdami znajdującymi się na sąsiednim pasie. Jeżeli system wykryje, że auta znajduje się w martwym polu, a pomimo tego kierowca chce skręcić, delikatnie wpłynie na układ kierowniczy, pomagając utrzymać auto na właściwym torze. O Volvo XC60 przeczytasz więcej w tym miejscu.

volvo xc90 elektryczne

Volvo XC90 Recharge – 73 kilometry z napędem elektrycznym

Samochód stworzony z myślą o rodzinie, samochód na całe życie, samochód z którego nie chce się wysiadać, tym właśnie jest Volvo XC90 Recharge. Model XC90 zgarnął dziesiątki nagród i został pokochany przez kierowców. Najnowsza wersja hybrydowa Plug-in pozwala przejechać maksymalnie 73 kilometry na pełnych akumulatorach.

Zastosowanie elektrycznego napędu jako wspomagania dla klasycznego napędu to troska o Twoje oczekiwania względem auta oraz o naszą wspólną przyszłość. Już po pierwszej trasie odczujesz mniejsze zużycie paliwa. Wybierając tryb Pure możesz prowadzić Volvo XC90 jedynie na napędzie elektrycznym nie generując żadnych spalin. 

Volvo XC90 pozwala komfortowo podróżować nawet 7 osobom. Podobnie jak we wcześniej opisanych modelach na kierowcę, czeka wiele technologii wspierających bezpieczeństwo. Istotnym aspektem całego systemu jest wykrywanie innych pojazdów, pieszych, rowerzystów czy dużych zwierząt. Gdy na drodze znajdzie się niespodziewanie jedna z wymienionych przeszkód i będzie ryzyko zderzenia, samochód automatycznie zacznie hamować w celu uniknięcia kolizji. 

Jako że Volvo XC90 jest dużym SUV-em istotną pomocą w parkowaniu okaże się widok 360°, który pozwala obserwować auto z lotu ptaka. Dzięki temu rozwiązaniu unikniesz stłuczek i otarć. Również na parkingach bardzo przydatną funkcję spełnia układ ostrzegania o ruchu poprzecznym z funkcją automatycznego hamowania. Zadaniem systemu jest wykrywanie pojazdów przejeżdżających z tyłu i w razie potrzeby automatyczne hamowanie. 

To tylko część z udogodnień, jakie czekają w Volvo XC90. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat samego auta zachęcamy do sprawdzenia strony Volvo XC90.

elektryczne volvo v90

Kombi Volvo V90 i V60 Recharge

Poznałeś już elektryczne SUV-y od Volvo czas przyjrzeć się modelom typu kombi. Ten typ nadwozia przypisany jest do Volvo V90 i V60. Rodzinne samochody dostosowane do współczesnych czasów. Dynamiczne hybrydowe samochody napędzane tradycyjnym napędem wspomaganym silnikiem elektrycznym zapewniającym około 90 km zasięgu.

Zarówno Volvo V60 jak i V90 zostały bardzo pozytywnie ocenione pod kątem wyglądu. Szczególne wrażenie na kierowcach i recenzentach robi nieco mniejsze Volvo V60. Oba auta posiadają tryb jazdy Pure, umożliwiający poruszanie się jedynie z wykorzystaniem silników elektrycznych bez generowania spalin. Zasięg akumulatorów w obu autach umożliwia spokojne dojeżdżanie do pracy czy na zakupy. Auta można ładować z wykorzystaniem ładowarek dostępnych na stacjach, jak i z przydomowego gniazdka. Ładowanie aut typu Plug-in trwa około 3-4 godzin, gdy mówimy o ładowaniu prądem zmiennym 6,4 kW ze stacji Wallbox oraz do 8 godzin z gniazdka domowego 220V.

elektryczne volvo s90

Sedany Volvo S90 i S60 Recharge

Do omówienia zostały nam jeszcze sedany Volvo oznaczone jako S90 i S60. Tutaj również mówimy o autach hybrydowych Plug-in, które mają dokładnie takie same zasięgi na napędzie elektrycznym jak wcześniej przytaczane kombi. Oba samochody reprezentują wysoki komfort i dają radość z jazdy, zarówno na pozycji kierowcy, jak i pasażera, w końcu mówimy o limuzynach. 

Zarówno Volvo S60, jak i S90 zostały wyposażone w systemy znane z innych modeli Volvo. Zachęcamy do lepszego poznania naszych limuzyn na stronach Volvo S60 i Volvo S90.

Elektryczna rewolucja Volvo z Auto-Boss

Jak widzisz plany Volvo są ambitne i mają przebiegać z korzyścią dla klienta. Samochody elektryczne Volvo nic nie zatracą na swoim charakterze a dodatkowo zyskają jeszcze zwiększony poziom bezpieczeństwa i wyższy komfort.

Auto-Boss jako Autoryzowany Salon Volvo bierze udział w tych zmianach dostarczając na polskie drogi elektryczne auta Volvo. Z niecierpliwością czekamy, na moment, w którym pierwszy klient wyjedzie od nas w pełni elektrycznym Volvo C40 lub XC40. W tym samym czasie zachęcamy do testowania wersji Recharge oraz Mild-Hybrid.

Jazda testowa to najlepszy sposób na odpowiedzenie sobie na pytanie, czy dane auto jest faktycznie warte zakupu. Samochody elektryczne Volvo to przyszłość i teraźniejszość, weź udział w elektrycznej rewolucji Volvo i ciesz się samochodami na miarę 21 wieku.

Serwis należy do nas

Przez 3 lata pokrywamy koszty przeglądów i wybranych części eksploatacyjnych, by zapewnić jak najlepszą kondycję Twojego samochodu*

Pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego

Wraz z Twoim Nowym Volvo możesz otrzymać 3-letni pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego, żeby spokojnie rozpocząć podróż.

Przedłużona gwarancja

Prowadzisz śmiało, korzystając z 3-letniej ochrony gwarancyjnej Twojego Volvo. Zapytaj o szczegóły.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.