Najnowsze Volvo

Volvo XC40 poleasingowe

Najnowsze Volvo to samochody, które powinny znaleźć się w garażu, każdej osoby ceniącej komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Gdy mówisz najnowsze Volvo masz na myśli serię Volvo Recharge, nową linię samochodów elektrycznych i hybrydowych Plug-in.

Zaprojektowane z myślą o użytkownikach i planecie, wszystkie nowe Volvo są dokładnie tym czego oczekujesz od naszej marki, ale w zupełnie nowej odsłonie. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi modelami Volvo.

Najnowsza seria Volvo Recharge

W Volvo jasno ustalamy priorytety, najważniejszym od zawsze jest ochrona ludzkiego zdrowia, od wielu lat dokładamy do tego ochronę środowiska. Obecnie realizowana polityka Volvo ma doprowadzić nas do sytuacji, w której wszystkie nasze auta będą bezemisyjne.

Już dzisiaj jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu najnowszy w pełni elektryczny model XC40, a trwają przygotowania do uruchomienia produkcji Volvo C40, auto od samego początku elektrycznego bez wariantów z tradycyjnym napędem. Jeżeli jesteś ciekaw jakie jest najnowsze Volvo to właśnie Volvo XC40 w wersji 100% elektrycznej, ale jak już wspomnieliśmy wkrótce miano najnowszego Volvo zajmie model Volvo C40.

Zanim jednak to nastąpi nasi klienci mają możliwość cieszenia się autami z napędami hybrydowymi typu Plug-in. Pisząc o najnowszych Volvo chcemy skupić się właśnie na elektrycznej rewolucji i nowej gamie napędów, ale wspomnimy również o modelach elektrycznych Volvo XC40 i C40.

Czym tak właściwie jest ta najnowsza seria Volvo Recharge? To kolejny krok w ograniczaniu śladu węglowego produkowanego przez samochody. Obecnie wszystkie produkowane przez nas modele posiadają wersję hybrydową Plug-in co czyni naszą ofertę wyjątkową w ujęciu światowym.

Hybrydy Plug-in mogą być ładowane na stacjach wyposażonych w specjalne ładowarki jak i w domu, wystarczy podłączyć samochód do domowej sieci. Poruszając się najnowszymi samochodami Volvo zużywasz mniej paliwa, gdyż silnik spalinowy wspierany jest przez silnik elektryczny.

Dzięki temu emisja spalin jest dużo mniejsza a może być nawet zerowa, gdy zdecydujesz się podróżować na zupełnie czystym trybie Pure. W tym trybie auto porusza się wyłącznie z wykorzystaniem napędu elektrycznego. Modele Plug-in posiadają do 60 km zasięgu.

najnowsze volvo

Przyszłość aut Volvo

Jak widzisz zasięg wszystkich aut powinien wystarczyć do codziennego poruszania się z domu do pracy czy na zakupy. Pełny czas naładowania akumulatorów z wykorzystaniem domowego gniazda zajmuje do 8 godzin, więc auto podłączone wieczorem do prądu, będzie w 100% gotowe na kolejny dzień. Naturalnie modele Plug-in jak i w pełni elektryczny XC40 odzyskują energię w trakcie hamowania. 

O ładowanie auta nie musisz się bać. Najnowsze Volvo bez problemu naładujesz w setkach obecnie istniejących stacji. Infrastruktura ciągle się poprawia i w perspektywie kilku lat nie będzie “ciemnych energetycznych” plam w Europie.

Zakładamy, że do 2025 roku połowa naszych aut będzie w pełni elektryczna by już w roku 2030 Volvo było kojarzone z firmą produkującą jedynie auta elektryczne. Od roku 1927 dostarczamy fanom motoryzacji auta bezpieczne, ta wartość wciąż ma dla nas priorytetowe znaczenia, a linia samochodów Recharge pozwala nam jeszcze lepiej zatroszczyć się o bezpieczeństwo użytkowników aut Volvo. Jeżeli stoisz przed decyzją zakupów i również cenisz połączenie bezpieczeństwa z komfortem to najnowsze samochody Volvo spełnią Twoje oczekiwania.

najnowsze elektryczne volvo

Najnowsze Volvo XC40 w pełni elektryczne

Możliwe, że znasz już Volvo XC40, auto które jest na rynku od pewnego czasu i bardzo mocno zaznaczyło swoje istnienie zdobywając tytuł Car of the Year 2018. Ten kompaktowy SUV cieszy się ogromną popularnością wśród osób poszukujących kompaktowego rodzinnego auta, zapewniającego komfort aut wyższej klasy. Volvo XC40 to samochód dostępny w wariantach Mild-Hybrid, Plug-in Hybrid oraz jako auto całkowicie elektryczne. Najnowsza wersja Volvo XC40 również należy do linii Recharge.

Pewnie zastanawiasz się jak elektryczne Volvo XC40 Recharge wygląda w liczbach? 

  • 4.9 od 0 do 100 km/h
  • Zasięg do 418 km
  • 40 minut czas ładowania baterii do ~80%
  • 408 KM czystej mocy

 

Ten model to dla Volvo istotny krok w kierunku elektryfikacji floty. W pełni elektryczny układ napędowy w istotny sposób wpływa na redukcję odgłosów, choć kabina była bardzo dobrze wyciszona to teraz dociera do niej jeszcze mniej dźwięków zakłócających spokój.

Zaletą silnika elektrycznego jest również moc dostępna od samego początku, dzięki czemu rodzinny SUV jest w stanie osiągać wyniki szybkościowe zarezerwowane niegdyś dla aut sportowych. Jest to możliwe dzięki dwóm silnikom elektrycznym generującym 660 Nm o mocy 408 koni mechanicznych. Co istotne przyśpieszenie jest płynne, nie ma momentów “dziury” co również wpływa na komfort. 

Jednak auto nie zostało stworzone z myślą o wyścigach a o bezpiecznej, komfortowej i ekologicznej jeździe. Bateria posiada pojemność 78 kWh i została umieszczona pod kabiną dzięki czemu auto zyskało dodatkowo na właściwościach jezdnych. Obniżony środek ciężkości sprawia, że auto prowadzi się jeszcze lepiej.

Co do samego akumulatora pozwala on przejechać ponad 400 kilometrów na jednym ładowaniu według norm WLTP. Taki zasięg gwarantuje dojazd w wiele miejsc na mapie Polski i Europy na jednym ładowaniu. Akumulator Volvo XC40 można naładować od zera do 80% w około 40 minut, korzystając ze stacji szybkiego ładowania.

Rezultatem zmiany napędu była również delikatna modyfikacja wyglądu auta. Najistotniejsza zmiana zaszła z przodu gdzie atrapa chłodnicy została zastąpiona płaskim panelem nadającym autu jeszcze bardziej nowoczesnego wyglądu. Umieszczenie silnika z dołu sprawiło również, że strefa zgniotu działa bardziej efektywnie. W miejscu gdzie kiedyś był silnik udało się również umieścić wodoodporny schowek o pojemności 32l. 

Volvo XC40 Recharge to doskonałe połączenie auta z technologiami Google. Dzięki integracji usług Google w najnowszym Volvo XC40 możesz korzystać z Map Google, obsługi głosowej Asystenta Google czy podłączenia swoich aplikacji. Wersja elektryczna to również bezprzewodowe aktualizacje, które sprawią, że systemy auta wciąż będą udoskonalane.

najnowsze volvo c40

Najnowsze Volvo C40 Recharge w pełni elektryczny Crossover

Wiesz już jakie jest najnowsze Volvo z aktualnie produkowanych, ale wkrótce dojdzie do zmiany modelu dzierżącego to miano, bowiem najnowszym Volvo będzie C40 Recharge.

Ten Crossover będzie samochodem opartym na modelu XC40, jednak zmiany zauważysz gołym okiem. To co w pierwszej kolejności będzie się rzucać w oczy to niższe zawieszenie, obniżona linia dachu, zmodyfikowany przód oraz zupełnie nowy tył auta.

Z punktu rozwoju firmy bardzo ważnym jest fakt, że będzie to pierwszy model dostępny tylko i wyłącznie w wersji elektrycznej. Samochód będzie cechował się:

  • 4.9 od 0 do 100 km/h
  • Zasięgiem do 420 km
  • 40 minut czasu ładowania baterii do ~80%
  • 408 KM czystej mocy

 

Nieco zwiększony zasięg względem modelu XC40 udało się uzyskać dzięki poprawionej aerodynamice auta. Warto dodać, że samochód będzie sprzedawany wyłącznie na zamówienie przez internet. Auto będzie można odebrać u lokalnego dealera, gdzie samochód będzie zamawiany, naturalnie taka opcja będzie możliwa również w naszym Salonie.

Chcąc uprościć maksymalnie proces produkcyjny oraz proces decyzyjny po stronie klienta oddamy do Państwa dyspozycji prosty konfigurator, pozwalający na subtelną modyfikację auta. Podstawowa wersja samochodu będzie bardzo dobrze wyposażona, więc głębsza konfiguracja nie będzie wymagana. 

Volvo C40 to również kolejny krok w stronę ekologii bowiem w aucie na próżno będzie można szukać skór, nie znajdziesz ich nigdzie nawet na kierownicy. Chcemy pokazać, że luksus może równie dobrze dawać wykorzystanie kombinacji różnych tkanin i materiałów przyjaznych środowisku.

Równocześnie klienci dostaną możliwość wyboru dedykowanych dekorów i palety barw, które nie będą spotykane w innych modelach Volvo. Wnętrze samochodu zachowuje naszą obecną linię i będzie bardzo ergonomiczne, jeżeli znasz obecnie produkowane modele Volvo to i bez problemu odnajdziesz się w Volvo C40.

Najnowsze Volvo dostępne w Salonie Auto-Boss

Wiesz już jakie Volvo jest najnowsze i jaką przyszłość chcemy stworzyć. Jeżeli chcesz być częścią tej przyszłości zachęcamy do odwiedzin salonu i przetestowania aktualnej gamy aut w oczekiwaniu na pełną elektryfikację.

Obecnie produkowane samochody gwarantują doskonały komfort przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Auto-Boss to lokalny Dealer Volvo, który stale zaskakuje klientów ciekawymi promocjami i wyprzedażami. Odwiedź nasz Salon Auto-Boss w Bielsku-Białej, albo w Chorzowie który jest doskonale skomunikowany z Katowicami, Częstochową, Świętochłowicami czy Zabrzem. Znajdziesz u nas również auta używane w doskonałym stanie technicznym, w tym najnowsze Volvo w wersjach Plug-In. Samochody dostępne są również w leasingu, abonamencie, wynajmie długoterminowym i opcji kredytowej. Zachęcamy również do skorzystania przed zakupem z jazdy testowej. To jak widzimy się w Salonie?

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.