Nowe Volvo XC60

volvo xc60

Nowe Volvo XC60 – rewolucja dzieje się na naszych drogach

Czy Volvo może jeszcze czymś zaskoczyć? Czy może wnieść coś więcej niż to, co dotychczas pojawiło się na rynku? Dla Volvo nie ma rzeczy niemożliwych, choć wcześniej zostały one już osiągnięte. Każdy kolejny model samochodu to trud włożony w doskonalenie wszystkich detali. Nawet najmniejszy szczegół jest dopracowany do granic perfekcji, których osiągnięcie sprawia, że nowe XC60 nie ma sobie równych.

Volvo XC60 Recharge – dynamiczna jazda w zgodzie z naturą

Nowe Volvo XC60 w wersji Recharge to dynamiczny SUV w wersji Plug-In, który został opracowany z myślą o środowisku. Emanuje pewnością siebie, dzięki której potrafi przejąć kontrolę na ulicach wszystkich miast. Duże koła i atletyczna sylwetka, to znaki rozpoznawcze, których nie da się pomylić z żadną inną marką.

volvo xc60

Boczne przetłoczenia oraz zintegrowane relingi sprawiają, że nowe Volvo XC60 wygląda jeszcze zadziorniej. Potężna maska z delikatnie zaokrąglonymi kształtami i dużym grillem skrywa pod sobą moc, która generuje niesamowite osiągi. Niezawodny silnik, który radzi sobie perfekcyjnie w najcięższych warunkach, został stworzony z myślą o środowisku, degradowanym przez niewyobrażalną ilość spalin. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym ich emisję w Volvo XC60 Recharge zredukowano praktycznie do zera.

Nowe Volvo XC60 Recharge – dbałość o Ziemię w połączeniu z luksusem

Nowe Volvo XC60 Recharge zostało wyposażone w dwie jednostki – spalinową i elektryczną, które idealnie ze sobą współpracują, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. Niższa emisja spalin, lepsze prowadzenie oraz moc wciskająca w wygodne siedzenia, to cechy, które wyróżniają ten model spośród wszystkich innych. Indywidualny charakter zawdzięcza inżynierom, którzy opracowywali zaawansowane rozwiązania, spełniające nie tylko normy, ale także oczekiwania zmieniającego się Świata.

Polecamy również Volvo S60 dostępne od ręki

Volvo to samochody, które zewsząd cechuje elegancja. Nienaganna prezencja zewnętrzna, do tego luksus we wnętrzu. Czego chcieć więcej?  Elegancka, trwała i odporna na uszkodzenia tapicerka, do tego połyskujący kokpit oraz elektronika podnosząca komfort jazdy do niewyobrażalnego poziomu – nowe Volvo emanuje luksusem, którego nie znajdziesz w innym segmencie aut.

Błyskawiczne ładowanie i gwarancja bezpieczeństwa

Nowe Volvo XC60 zostało wyposażone w tryb Pure, który pozwala na bezkresne przemierzanie kilometrów bez emitowania spalin. Szybkie ładowanie typu Plug-In gwarantuje cichą i komfortową podróż, która dostarczy pozytywnych emocji, dzięki natychmiastowej mocy. Szybki dojazd do pracy, czy też na zakupy to żadne wyzwanie dla elektrycznego silnika, który świetnie współpracuje ze swoim spalinowym odpowiednikiem. Dla osób ceniących sobie szybką jazdą i lubiących czuć prawdziwą moc, został przygotowany tryb Power, który bazuje na dwóch doładowanych jednostkach, co przekłada się na niesamowite przyspieszenie.

Atutem Volvo XC60 jest także brak ograniczonej przestrzeni. Inżynierzy już od 2008 roku projektowali ten model Volvo z myślą o silnikach elektrycznych. Ładowanie wydajnej baterii ogranicza się jedynie do podłączenia przewodu do gniazda zasilania. Innowacyjną technologią jest ograniczanie strat energii poprzez przekazywanie jej nadwyżki w trakcie hamowania do akumulatora.

Najlepsza oferta na Volvo XC40

Nowe Volvo XC60 wyrusz bezpiecznie w trasę

Volvo jest niekwestionowanym liderem w swojej branży również pod względem bezpieczeństwa. Od samego początku wszystkie modele samochodów były projektowane z myślą o tym, aby maksymalnie chronić człowieka. Zastosowane strefy kontrolowanego zgniotu perfekcyjnie rozkładają siłę uderzenia, a wysokiej wytrzymałości stal borowa tworzy istną klatkę bezpieczeństwa wokół podróżujących nowym Volvo XC60. City Safe to zabezpieczenie, dzięki któremu auto jest w stanie błyskawicznie rozpoznać zagrożenie i go uniknąć.

nowe volvo xc60 wnętrze

Systemy bezpieczeństwa stworzono dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Volvo wykrywając ryzyko kolizji, najpierw wyda ostrzeżenie, a w razie braku reakcji samodzielnie zacznie hamować. Wszystko po to, aby maksymalnie zminimalizować skutki zderzenia lub w odpowiedniej chwili je zniwelować. Układ Run-off Mitigation pozwala utrzymać pojazd na właściwym pasie ruchu. Dzięki temu niebezpieczeństwo zjechania z drogi jest znikome.

System działa niezawodnie w zakresie prędkości 65-140 km/h. W razie zjechania z trasy fotele pochłaniają znaczną część siły przy twardym lądowaniu, a specjalne pasy same się zaciskają, podnosząc bezpieczeństwo kierującego oraz pasażerów.

Intuicyjne Funkcje Google

Najnowsza wersja Volvo XC60 została wyposażona w nowoczesne funkcje Google, które są wsparciem dla kierowcy i tworzą jeszcze bardziej multimedialną przestrzeń. Asystent Google doskonale sprawdza się w zarządzaniu mapą i ulubionymi aplikacjami. Teraz jeszcze łatwiej możesz zarządzać autem bez odrywania rąk od kierownicy.

Nowe Volvo XC60 w Auto-Boss

Nasze samochody można nabyć z wykorzystaniem atrakcyjnej oferty leasingowej oraz kredycie czy najmie. O dostępność używanego XC60 należy pytać w Salonie albo skorzystać ze strony z używanymi autami. Więcej informacji na temat leasingu znajdziesz na stronie leasing Volvo XC60. Obsługujemy klientów ze wszystkich śląskich miast w tym Katowic, Częstochowy, Świętochłowic, Zabrza, Siemianowic czy Dąbrowy Górniczej. Zachęcamy również do skorzystania z opcji jazdy testowej.

Koniecznie sprawdź co do zaoferowania ma nowe Volvo XC90

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.