Sedan Volvo

volvo s90 szczyrk

Sedan to bardzo popularny typ nadwozia wśród aut sprzedawanych w Polsce. Wybór rodzaju nadwozia jest często jednym z pierwszych, którego dokonujemy przy zakupie nowego auta.

Auta typu sedan odbierane są jako optymalne rozwiązanie pomiędzy dużymi i przestronnymi SUVami czy kombi a mniejszymi hatchbackami. Sedany Volvo od lat cieszą się popularnością, nie inaczej jest w czasach obecnych, gdy część naszej oferty stanowią sedany S60 i S90.

Samochody z nadwoziem sedan dla wielu osób są najlepiej wyglądającymi autami poruszającymi się po drogach. Zapraszamy do poznania sedanów Volvo i wybrania dla siebie optymalnego modelu.

Dlaczego Sedan?

Odpowiedź na pytanie nie jest łatwa, gdyż preferencje, każdej osoby nieco różnią się od siebie. Istnieje jednak kilka głównych argumentów, które mogą przeważyć szalę na stronę tego typu nadwozia.

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, wiele osób odbiera auta typu sedan jako optymalne połączenie zalet małych miejskich aut z przestronnymi kombi. Sedan jest bardzo zwinnym autem, doskonale radzącym sobie w miastach i nie stwarza trudności podczas parkowania a dodatkowo zabierze Cię w podróż po całej Europie w komfortowych warunkach. 

Volvo obecnie produkuje klasyczne czterodrzwiowe sedany, które pomieszczą 5 pasażerów. Klasyczny sedan to najpopularniejsza wersja, która pozwala cieszyć się dużą przestrzenią oraz dobrym osiągami umożliwiającymi dynamiczną jazdę, przynajmniej tak jest w autach Volvo.

Zalety Sedanów

W popularności sedanów nie bez znaczenia jest ich dostosowanie do niemal wszystkich grup kierowców. Niezależnie czy poszukujesz auta rodzinnego czy jesteś singlem i samochód ma ci służyć głównie do celów biznesowych to nadwozie sedan jest skierowane do Ciebie. 

Przy wyborze auta duże znaczenie ma cena, a auta typu sedan zazwyczaj są tańsze od swoich odpowiedników w wersji kombi. Komfort w autach Volvo, gdy mówimy o wyposażeniu i porównaniu podstawowych wersji poszczególnych modeli jest na bardzo podobnym poziomie.

Limuzyny Volvo gwarantują swoim użytkownikom dostęp do najnowocześniejszych systemów Volvo dbających o bezpieczeństwo i komfort osób podróżujących autem oraz innych uczestników ruchu drogowego. 

Sedany S60 i S90 to auta uniwersalne, posiadają wiele zalet. Zapraszamy do lepszego poznania obu modeli i wybrania tego, który lepiej będzie spełniał Twoje oczekiwania.

volvo s60 abonament

Sedan Volvo S60

Zacznijmy od średniej wielkości sedana mogącego pomieścić 5 pasażerów i sporo bagażu. Volvo S60 i S90 to auta bardzo zbliżone do siebie, jednak różnice, które pomiędzy nimi występują są na tyle charakterystyczne, że oba auta ciężko nazwać jednakowymi. To co w przypadku obu jest dokładnie tym samym to fakt, że zarówno S60 jak i S90 dostępne są w wersjach Plug-in hybrid oraz Mild hybrid. 

Sedan Volvo S60 to propozycja dla wszystkich osób, które doceniają nowatorskie podejście do klasycznych rozwiązań. Volvo S60 jest autem, które doskonale się prezentuje się w ruchu i na parkingu. Charakterystyczna stylistyka z reflektorami w kształcie młota Thora i wyraźnie zarysowane linie sprawiają, że auto jest smukłe i ma dynamiczną formę. Najnowsza wersja S60 występuje również w wersji hybrydowej Plug-in co oznacza, że akumulatory napędu elektrycznego można ładować z gniazdka jak w pełni elektrycznych modelach. Gdy załadujemy do pełna akumulatory będziemy w stanie przejechać maksymalnie do 58km wyłącznie na napędzie elektrycznym, bez emisji spalin i oszczędzając na paliwie. Samochód w tej wersji posiada napęd AWD.

Wyposażenie sedana Volvo S60

O samym wyglądzie auta nie będziemy się rozpisywać, najlepiej gdy zobaczysz go samemu na stronie Volvo S60. Ten sedan został stworzony z myślą o dynamicznej jeździe, komforcie i trosce o naszą planetę. Limuzyna S60 została wyposażona w wiele systemów dbających o bezpieczeństwo. Wspomnijmy np. o układzie ostrzegania o pojazdach w martwym polu lusterek, czyli pomocy przy zmianie pasa ruchu. System reaguje w momencie gdy istnieje ryzyko kolizji z pojazdami znajdującymi się na pasie, na który chcemy zjechać. Robi to przez delikatne wpływanie na układ kierowniczy, kierując auto z powrotem ku środkowi pasa ruchu, którym samochód się porusza.

Volvo kojarzone jest od dekad z bezpieczeństwem i technologią pozwala nam troszczyć się o życie kierowców i pasażerów w jeszcze większym stopniu. Jednak w sedanach liczy się również radość z jazdy, a tą zapewnia precyzyjny układ kierowniczy a auto również natychmiastowo reaguje na przyśpieszenie. Co istotne zaawansowane podwozie i napęd na wszystkie koła gwarantują, że S60 będzie doskonale spisywał się, w każdych warunkach pogodowych.

Wpływ na komfort ma również czyste powietrze w kabinie. Nasz sedan podobnie jak większa wersja S90 korzystają z zaawansowanych filtrów kabinowych, które eliminują do 95% cząstek stałych PM 2,5 z powietrza dostającego się do kabiny auta. Ty i Twoi pasażerowie możecie cieszyć się teraz czystszym powietrzem niż kiedykolwiek wcześniej. W Volvo S60 jeszcze lepiej możesz skupić się na jeździe, technologia może zadbać o utrzymywanie bezpiecznej odległości do samochodów jadących przed Tobą a także będzie pomagać utrzymać auto w pasie ruchu, natomiast na zakrętach prędkość jest optymalizowana w celu zapewnienia maksymalnego komfortu. 

Sedan jakim jest Volvo S60 jest autem, które łatwo docenić i zachęcającym do jeżdżenia, zarówno na pozycji kierowcy jak i pasażera. Więcej o zaletach tego auta dowiesz się również u specjalistów z Auto-Boss, czekamy w naszych Salonach na Śląsku.

volvo s90 wynajem długoterminowy

Sedan Volvo S90

Nasz największy sedan to Volvo S90, który pozwala podróżować jak chcesz. Ta skandynawska luksusowa limuzyna posiada napęd hybrydowy Plug-in bądź Mild-Hybrid. W wersji Plug-in auto jest w stanie przejechać na pełni naładowanych akumulatorach do 61 km wykorzystując przy tym jedynie napęd elektryczny.

Niższa emisja spalin w tym wypadku nie oznacza kompromisów. Napęd elektryczny pełni tutaj rolę uzupełnienia dla klasycznego napędu spalinowego. Ładując akumulatory do pełna bez problemu dojedziesz do i z pracy w obrębie swojego miasta, nie emitując przy tym spalin. Volvo S90 to przykład tego jak stworzyć auto ze świetnymi osiągami i dynamiką, które będzie jednocześnie bardzo komfortowe.

Wyposażenie sedana Volvo S90

Jeżeli poszukujesz multimedialnego sedana, to Volvo S90 jest modelem dla Ciebie. Auto posiada wiele zintegrowanych funkcji Google, jak mapy czy obsługę głosową z wykorzystaniem Asystenta Google. Dzięki Google możesz również połączyć swoje ulubione aplikacje.

Volvo S90 jest nieco większe i dzięki temu na tylnych siedzeniach możesz poczuć się naprawdę luksusowo, nawet jeżeli jesteś wysoką osobą. Aplikacja Volvo On Call pozwala dostosować temperaturę w aucie jeszcze przed wyruszeniem w trasę. Samochód posiada możliwość dokupienia dodatkowego wyświetlacza przeziernego na szybę, dzięki czemu będziesz otrzymywać informacje o prędkości, trasie czy o dzwoniącym telefonie.

Również w modelu S90 znajdziesz wcześnie opisywany system ostrzegania o pojazdach w martwym polu, a jako że auto jest nieco dłuższe docenisz zapewne układ ostrzegania o ruchu poprzecznym z funkcją automatycznego hamowania.

Jest to idealne rozwiązanie podczas cofania tyłem z miejsca o mocno ograniczonej widoczności. Przy wyjeżdżaniu z różnych miejsc jak i parkowaniu przydatny może okazać się również widok 360 stopni, ukazujący auto z lotu ptaka.

Taki widok wyświetlany na dużym ekranie znajdującym się w centralnym miejscu deski rozdzielczej doskonale pokazuje przeszkody i pozwala ocenić odległość.

Wybierz sadana Volvo w wersji Recharge

Limuzyny Volvo dostępne w ofercie Auto-Boss

Omówione powyżej sedany Volvo dostępne są w naszych Autoryzowanych Salonach znajdujących się w Chorzowie i Bielsku-Białej. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz dokładną prezentacją aut.

Zachęcamy do korzystania z jazd testowych podczas, których najlepiej można poznać możliwości oraz różnice S60 i S90. Sedan Volvo od lat oznacza wybór komfortowego i bezpiecznego auta, które zapewni doskonałe wrażenia z jazdy. Sedany Volvo to również doskonały wybór jako auta poleasingowe.

Niezależnie od tego na jaką wersję silnikową się zdecydujesz, będzie ona dostępna w leasingu, kredycie i najmie. W ofercie posiadamy również atrakcyjną ofertę leasingu na modele V60 czy V90. Zapraszamy, dołącz do rodziny Volvo z Auto-Boss.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.