Wynajem konsumencki

Volvo na raty

Abonament Volvo

Volvo swoim klientom oferuje wiele form dostępu do nowego samochodu. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się wynajem długoterminowy na bardzo atrakcyjnych warunkach oraz nie mniej interesujący kredyt. Usługi wynajmu samochodu stają się coraz popularniejsze głównie za sprawą wygody i ograniczonego czasu dokonywania opłat, po którego upływie można zrezygnować z usługi albo np. rozpocząć kolejną usługę najmu. W Volvo nie wystarczą nam standardowe rozwiązania, zawsze chcemy dać naszym klientom coś więcej i tak jest właśnie w wynajmie konsumenckim Volvo.

Najem Volvo – jak to działa?

Volvo Car Financial Services to program przygotowany dla wszystkich klientów indywidualnych zainteresowanych Volvo. Jednym z jego filarów jest wynajem dla konsumenta, który tyczy się wszystkich aut osobowych aktualnie będących w sprzedaży (EX90, XC90, XC60, XC40, S60, S90, V60, V90).

Podstawową zasadą, na której opiera się wynajem to dokonywanie przez klienta spłat będących równowartością utraty rynkowej samochodu. Innymi słowy, płacisz tylko za utratę wartości auta, a po skończonym wynajmie zwracasz samochód. Wynajem konsumencki to niskie miesięczne raty przy braku konieczności angażowania kapitału własnego.

Najem w Volvo daje możliwość wyboru poszczególnych parametrów:

  • Wpłata własna: 0%
  • Okres: 24 – 60 miesięcy
  • Limit przebiegu: 20 tys. km – 160 tys. km

Auta w najmie Volvo

Znasz już zasady, na jakich działa najem Volvo, ale możliwe, że nie znasz pełnej gamy modeli dostępnych w usłudze najmu. Samochody Volvo mają wiele cech wspólnych jak liczne systemy dbające o bezpieczeństwo, wysoki komfort czy elementy wizualne nadwozia pod postacią świateł przypominających młot Thora.

Pomimo wspomnianych podobieństw, wciąż każdy model ma swój własny charakter, unikatowy i dopasowany do innych upodobań kierowcy. Poniżej przedstawiamy gamę aut dostępnych w usłudze najmu Volvo

volvo xc40 abonament

Najem Volvo XC40

Auta typu SUV od wielu lat zyskują na popularności i trudno się dziwić, ich wygląd w większości jest atrakcyjny, a przestrzeń zapewnia komfortowe podróżowanie. Volvo XC40 idealnie sprawdzi się w najmie, gdy poszukujesz auta nowoczesnego i dbającego o kierowcę oraz pasażerów. Ten model to zdobywca nagrody Car of the Year za rok 2018. Samochód cieszy się dużą popularnością z wielu względów a jednym z nich jest zapewne niepowtarzalny wygląd.

Ten SUV po prostu pokazuje, jak powinny wyglądać auta tego typu, doskonale zarysowane, ale nie nachalne linie i wytłoczenia, sprawiają, że auto przykuwa uwagę, ale jednocześnie nie krzyczy by na nie patrzeć. Projekt został wykonany w zgodzie ze skandynawskim pojmowaniem piękna co jeszcze lepiej jest widoczne w ergonomicznym wnętrzu pozbawionym zbędnych przycisków i pokręteł.

Auto doskonale sprawuje się na drodze, a kierowca przez cały czas wspierany jest przez systemy pomagające mu manewrować oraz monitorujące przestrzeń dookoła auta w celu uniknięcia kolizji. Najem na Volvo XC40 może być jedną z Twoich lepszych decyzji.

abonament volvo xc60

Najem Volvo XC60

Jeżeli kompaktowe rozmiary Volvo XC40 nie są dla Ciebie, to zapewne zainteresujesz się nieco większą wersją Volvo XC60, która również dostępna jest w najmie. Szczególnie ciekawie prezentuje się najnowsza wersja hybrydowa pozwalająca przejechać na jednym ładowaniu 79 km bez używania silnika spalinowego.

Nowe Volvo XC60 to samochód inteligentny również dzięki integracji wielu funkcji Google, dzięki czemu wieloma aspektami auta możesz zarządzać przy pomocy komend głosowych. Volvo XC60 jest bardzo chętnie wybierane przez klientów również w najmie, głównie za sprawą komfortu i rozmiaru, który jest kompromisem pomiędzy XC40 i XC90.

Podobnie jak siostrzane wersje, tak i tutaj mamy do dyspozycji wiele inteligentnych systemów sprawiających, że jazda jest bezpieczna jak nigdy wcześniej, a zarazem bardziej komfortowa. Zachęcamy do składania pytań odnośnie wynajmu Volvo XC60.

volvo xc90 abonament

Najem Volvo XC90

Ostatnim SUV-em dostępnym w najmie jest Volvo XC90 będący największym z modeli XC i gwarantującym najwyższy poziom komfortu. Wszystkie osoby ceniące sobie nieograniczoną przestrzeń docenią pojemność auta. W tym modelu bez przeszkód może podróżować w komfortowych warunkach 7 osób. Volvo XC90 w swojej nie tak długiej historii zdobyło ponad 60 prestiżowych nagród, uznanie recenzentów jest istotne, jednak to liczba oddanych do użytkowania aut pokazuje prawdziwy sukces modelu.

Volvo XC90 doskonale się sprzedaje i jest chętnie wybierane w różnych formach finansowania jak najem czy leasing. Jest wiele powodów, dla których długość podróży tym autem przestaje mieć znaczenie. Wygodne fotele trzymają nawet na szybkich i ostrych zakrętach, deska rozdzielcza nie rozprasza i gwarantuje kierowcy, że wszystko, czego potrzebuje ma pod ręką. Auto pomimo swoich gabarytów posiada doskonałe właściwości jezdne i nawet na wspomnianych zakrętach nie ma się wrażenia, że samochód za bardzo się wychyla.

Do tego należy dołożyć starannie wybrane materiały użyte w wykończeniu auta oraz nowoczesne technologie ułatwiające wykonywanie manewrów na ciasnych drogach i parkingach. Czy najem Volvo XC90 to dobra decyzja? Najlepiej będzie, jak się umówisz na jazdę próbną i sam się przekonasz.

volvo s60 abonament

Najem Volvo S60

Nie zapominamy również o fanach sedanów, dla których przygotowaliśmy dwie wersje aut o tym nadwoziu, mianowicie model S60 i S90. Volvo S60 to trzecia generacja tego modelu, auto miało swoją premierę po Volvo V60. Tak jak wspomnieliśmy na początku, wygląd zewnętrzny auta jest spójny z innymi modelami, które wyszły spod ręki projektanta Thomas Ingenlath. Jest to dynamiczny sedan pozwalający kontrolować każdy kilometr drogi dzięki zastosowaniu intuicyjnych rozwiązań.

Samochód zapewnia wystarczająco dużo miejsca do komfortowego podróżowania w pełnym 5-osobowym składzie. Auto, podobnie jak pozostałe modele Volvo zostało wyposażone w szereg systemów zwiększających bezpieczeństwo podróżujących. Najem Volvo S60 jest rozwiązaniem dla wszystkich osób, które pokochały nasze limuzyny, albo chcą je dopiero poznać.

volvo s90 abonament

Najem Volvo S90

Chcąc użytkować nieco większą limuzynę warto zdecydować się na najem Volvo S90 – luksusowej, skandynawskiej limuzyny. W tym aucie raz chcemy być kierowcą, a raz chcielibyśmy być wożeni.

Duża przestrzeń dla kierowcy i pasażerów z tyłu, najlepsze materiały użyte we wnętrzu auta oraz doskonałe wyciszenie pozwalają odprężyć się podczas jazdy. Zarówno przednie jak i tylne siedzenia zostały pokryte skórą nappa, a dodatkowo przednie fotele posiadają funkcję dziesięciopunktowego masażu pleców. Polecamy najem Volvo S90 wszystkim osobom chcącym odnaleźć w motoryzacji komfort jak w domowym salonie.

volvo v60 abonament

Najem Volvo V60

Na koniec zostawiliśmy do omówienia kombi Volvo, które również występują w dwóch wersjach, nieco mniejszej V60 oraz V90. Model Volvo V60 jest młodszy i obecnie na rynku funkcjonuje dopiero druga generacja tego auta.

Cieszymy się, że auto szybko zyskało na popularności i jest chętnie wybierane przez kierowców również w wynajmie. Auto dysponuje systemami znanymi z innych modeli Volvo, więc może powiedzmy coś o wersji hybrydowej plug-in. Pozwala ona przejechać na jednym ładowaniu 91 km tylko przy wykorzystaniu napędu elektrycznego.

Funkcja oczyszczania powietrza w kabinie zapewnia, że zawsze będziemy oddychać świeżym powietrzem. W tym samochodzie to ty dyktujesz warunki. Zaawansowany napęd AWD zapewnia przyczepność praktycznie na każdej drodze, nawet mokrej i ośnieżonej. Przekonaj się sam, dlaczego wynajem Volvo V60 to słuszny wybór.

volvo v90 abonament

Najem Volvo V90

Gdy mówimy o skandynawskim poczuciu estetyki za przykład można podawać Volvo V90. Auto, które zebrało bardzo pozytywne opinie za swój wygląd, który w niczym nie przypomina nudnego kombi. Lekko opadający dach w części bagażnika nadają autu dobrą dynamikę. We wnętrzu auta, również odnajdziemy wszystko, czego potrzebujemy. Jak na kombi przystało, odnajdziesz w nim dużo przestrzeni, która pozwoli wyprawić się na wakacje i nie będziesz musiał rezygnować z zabrania żadnej walizki.

Sama podróż natomiast przebiegnie w relaksujących warunkach, wnętrze zostało zaprojektowane w ergonomiczny sposób, w spokojnych barwach. Volvo V90 to auto typowo rodzinne a co za tym idzie bezpieczne, zresztą jak wszystkie produkowane przez nas samochody. Na pokładzie znajdziesz wspomniane już wcześniej systemy kontrolujące tor jazdy, czy wykrywające ryzyko kolizji, możesz również liczyć na pomoc BLIS – systemu ostrzegającego przed pojazdami znajdującymi się w martwym polu.

Wynajem Volvo V90 to idealne rozwiązanie dla osoby ceniącej tradycyjne rozwiązania Volvo połączone z duchem XXI wieku. Zapraszamy do przetestowania prezentowanych aut podczas jazdy próbnej.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.