Wymiana rozrządu w Volvo

BIELSKO-BIAŁA

Koszt wymiany rozrządu w Volvo Auto-Boss Bielsko-Biała

VOLVO AUTO-BOSS BIELSKO-BIAŁA

WYMIANA ROZRZĄDU

Usługa obejmuje nie tylko wymianę paska rozrządu, ale również:

 • napinacza paska rozrządu
 • rolki prowadzącej paska rozrządu
 • paska osprzętu
 • rolki prowadzącej paska osprzętu
 • napinacza paska osprzętu

Podczas wizyty w naszym serwisie zweryfikujemy również stan pompy wody. Warto wymieniać wszystkie elementy, które są niezbędne do prawidłowego działania silnika. Dzięki profesjonalnej usłudze w Autoryzowanym Serwisie masz pewność, że Twoje Volvo jest w dobrych rękach! Wymiana niezbędnych elementów w silniku to najlepszy sposób na zapewnienie jego optymalnej i bezpiecznej pracy. Regularna konserwacja to klucz do utrzymania Volvo w doskonałej kondycji przez wiele lat!

Wymiana paska rozrządu w Auto-Boss Volvo Bielsko-Biała

ASO Volvo Bielsko-Biała

WYMIANA PASKA ROZRZĄDU W VOLVO

Twoje Volvo zasługuje na najlepszą opiekę. Dlatego w Autoryzowanym Serwisie Volvo Auto-Boss w Bielsku-Białej dajemy Ci gwarancję jakości wymienionych części oraz ich niezawodności. Używamy najnowocześniejszych narzędzi i sprawdzonych technik, aby zapewnić, że wymiana rozrządu zostanie wykonana prawidłowo i bezpiecznie. Nasi technicy są wysoko wykwalifikowani i mają wieloletnie doświadczenie w pracy ze wszystkimi modelami Volvo. Jako ASO Volvo pracujemy na oryginalnych elementach najwyższej jakości. Posiadamy również specjalistyczny osprzęt i narzędzia, które są dedykowane do silników marki Volvo. Nasze doświadczenie pozwala nam na pewną i szybką wymianę rozrządu w każdym modelu Volvo, bez względu na jego rocznik. A teraz dodatkowo to wszystko otrzymujesz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Ile kosztuje wymiana rozrządu Volvo? Już od 970 zł

Poniżej podajemy całkowite ceny wymiany dla wybranych, najbardziej popularnych modeli Volvo w naszym serwisie:

 • Volvo S40 już od 1350 zł
 • Volvo V40 już od 1750 zł
 • Volvo XC60 już od 1750 zł
 • Volvo XC90 już od 1800 zł

Wymiana rozrządu w naszym serwisie odbywa się na podstawie z góry ustalonej ceny – nie ma żadnych ukrytych kosztów. Stosujemy tylko oryginalne części zamienne, które cechuje najwyższa jakość i niezawodność. Dzięki nim przejedziesz dokładnie taki sam dystans jak w przypadku fabrycznego rozrządu. Dodatkowym, bezkonkurencyjnym atutem jest dożywotnia gwarancja na wady materiałowe oraz montażowe oryginalnych części użytych do naprawy. Mamy przejrzystą strukturę cenową, która określa wszystkie koszty pracy i wszelkie niezbędne części do wykonania zadania. Dodatkowo nasi doświadczeni mechanicy przedstawią Państwu kosztorys przed rozpoczęciem pracy, aby nie było niespodzianek.

SERCE SILNIKA

CZY WYMIANA ROZRZĄDU JEST WAŻNA?

Rozrząd jest jednym z najważniejszych układów znajdujących się w samochodzie. Jego zadaniem jest zapewnienie dopływu powietrza do cylindrów, a także usuwanie z nich spalin. Minimalne problemy z układem rozrządu powodują szereg problemów z właściwą pracą całego silnika, a zaniedbanie jego odpowiedniego serwisowania może doprowadzić do całkowitego zniszczenia jednostki napędowej. Koszty usunięcia usterki będą wówczas niewspółmierne wyższe. Lepiej zawczasu się przed tym ochronić. Jak? To proste. Wystarczy ściśle przestrzegać ustalonych przez Producenta samochodu interwałów wymiany paska rozrządu, a jego wymianę zlecić naszym wykwalifikowanym Technikom.

Dlaczego wymiana rozrządu w ASO ma sens?

Bo to my stworzyliśmy twoje Volvo i wiemy najlepiej jak o niego zadbać.
Pozwól naszym specjalistom zaopiekować się sercem silnika Twojego Volvo.

Wymiana rozrządu w ASO ma sens w dzisiejszych czasach ze względu na postęp w technologii motoryzacyjnej. Wiele nowszych pojazdów ma zaawansowane systemy komputerowe, które wymagają zaawansowanego sprzętu diagnostycznego i oprogramowania do dokładnego diagnozowania i naprawy problemów. Posiadanie najbardziej aktualnego sprzętu i oprogramowania pomoże zapewnić, że technicy są w stanie szybko i dokładnie zdiagnozować wszelkie problemy z pojazdem. Co więcej, posiadanie najnowszych systemów diagnostyki rozrządu może znacznie skrócić czas naprawy, co skutkuje oszczędnością kosztów dla klientów.

Co ile wymiana rozrządu?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno należy kierować się zaleceniami producenta – np. w przypadku Volvo S40 czy V50 interwał wymiany został określony na 10 lat lub przebieg na poziomie 240 tys. km.

Jednak ważne są także inne czynniki, które mają istotny wpływ na żywotność paska, a są to m.in., styl jazdy kierowcy czy też środowisko, w jakim użytkowany jest samochód.

Wizyta w warsztacie jest niezbędna także wówczas, gdy zaniepokoją Cię:

 • nierówna praca silnika oraz jego szarpanie podczas gaszenia,
 • metaliczne dźwięki, które przypominają klekotanie czy chrobotanie,
 • nadmierne zużycie paliwa,
 • spadek mocy auta.

Warto pamiętać też, że zawsze, gdy stajesz się nowym Właścicielem samochodu używanego, bez jasnej historii jego napraw, jako jedna z pierwszych obowiązkowych czynności serwisowych zalecana jest wymiana kompletnego rozrządu.

Serwis Volvo Bielsko-Biała

Jak długo trwa wymiana rozrządu?

Wymiana rozrządu w serwisie Volvo Auto-Boss zajmuje zwykle od 1,5 do 4 godzin. W zależności od pełnego zakresu usługi, który oczywiście uzgodnimy z Tobą przed jej wykonaniem. Bez ukrytych kosztów i niemiłych niespodzianek. Już dziś zapraszamy do naszego Autoryzowanego Serwisu przy ul. Warszawskiej 299A w Bielsku-Białej lub do kontaktu telefonicznego/mailowego w celu ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu lub zapytania o szczegóły.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.