Jaki SUV plug-in wybrać?

Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi marka Volvo. SUV-y szwedzkiego producenta z napędem hybrydowym plug-in stworzone zostały z myślą o komfortowym dojeździe do pracy w trybie całkowicie elektrycznym i wygodnym ładowaniu z gniazdka. Aktualnie wszystkie modele Volvo dostępne są z tym typem napędu. Odkryj, co zyskasz, decydując się na wybór Volvo plug-in hybrid.

Volvo XC60

Czy hybrydowy SUV jest dla Ciebie?

Zastanawiasz się, czy taka jednostka napędowa będzie w ogóle odpowiednia dla Twojego trybu jazdy? Jeśli najczęściej pokonujesz krótkie, miejskie odcinki, Volvo da Ci moc do omijania przeszkód, dynamiczne przyspieszenie, komfortowe wnętrze i wygodne fotele (docenisz stojąc w korkach), intuicyjną nawigację, głosowy panel sterowania i wspomaganie przy parkowaniu w miejskim tłoku. A do tego coś, czego nie widać na pierwszy rzut oka: mniejsze spalanie i ekologiczną jazdę. A kiedy wrócisz po południu do domu, po prostu podłączysz swoje Volvo do gniazdka, aby było gotowe na kolejne wyzwania następnego dnia. Bez zbędnych wizyt na stacji. Komfort, wygoda, bezpieczeństwo i ekologia. Takie właśnie jest Volvo nowej generacji.

Mniejsze spalanie i dłuższy zasięg

Hybrydy plug-in od Volvo z naładowanym akumulatorem pozwalają przejechać dystans kilkudziesięciu kilometrów (w najnowszych wersjach nawet do 90 km), co w przypadku jazdy miejskiej jest odpowiednikiem statystycznej dziennej trasy, pokonywanej przez europejskich kierowców. Dzięki temu wykorzystanie silnika spalinowego jest zminimalizowane, a co za tym idzie – emisja CO2 znacząco spada. Hybryda plug-in od Volvo to cichy, dynamiczny i ekologiczny samochód, który gwarantuje mniejsze spalanie, optymalne osiągi i niższe wydatki na paliwo.

Niższe koszty utrzymania hybrydy plug-in

Samochód hybrydowy to nie tylko ekologia, ale również ekonomia jazdy. Hybryda typu plug-in łączy w sobie silnik spalinowy i silnik elektryczny z dodatkową opcją ładowania z zewnętrznego źródła zasilania. Dzięki temu akumulatory mogą być ładowane aż na trzy różne sposoby:

  • za pomocą silnika
  • wykorzystując energię odzyskiwaną podczas hamowania
  • za pomocą ładowarki zewnętrznej – gniazdka lub stacji ładowania przeznaczonej dla aut elektrycznych

Zakup SUV-a plug-in od Volvo to gwarancja niskich kosztów utrzymania i radości płynącej z cichej i dynamicznej jazdy pełnej wrażeń.

Wrażenia z jazdy bez zakłóceń

Napęd hybrydowy plug-in, poza oczywistymi korzyściami ekologicznymi i ekonomicznymi, to również czysta przyjemność z prowadzenia. Większe jednostki akumulatorowe pozwalają na dłuższy zasięg w trybie elektrycznym, czyli wyjątkowe doznania przyspieszenia i frajdę z jazdy bez zakłóceń. Hybrydowe SUV-y Volvo idealnie sprawdzą się w mieście – sprawią, że dojazd do pracy będzie nie tylko ekonomiczny, ale i dynamiczny, co w ruchu miejskim przekłada się na lepszą jazdę i… znacząco lepsze samopoczucie kierowcy.

Propozycje SUV-ów typu plug-in hybrid w Salonie Auto-Boss

Jako Autoryzowany Dealer marki Volvo posiadamy w Salonie w Bielsku-Białej szeroką ofertę aut hybrydowych plug-in. Jest w czym wybierać, ponieważ szwedzki producent obecnie udostępnia każdy ze swoich modeli z wykorzystaniem napędu plug-in hybrid. Dostępne są między innymi poniższe:

XC40 Recharge Plug-in
Wyróżniający się designem, kompaktowy Volvo XC40 Plug-in jest dostosowany do potrzeb wymagających kierowców. Praktyczne rozwiązania we wnętrzu, wyjątkowy układ napędowy, doskonała nawigacja i systemy wspierające kierowcę dbają o to, by każda przebyta podróż była komfortowa i bezpieczna. A dodatkowo znany pasjonatom marki interfejs pozwala na zdalne sterowanie pojazdem i korzystanie z funkcji rozrywkowych, pozostając w stałym kontakcie z przyjaciółmi i rodziną.

XC60 Recharge Plug-in 
Ten model Volvo to średniej wielkości szwedzki SUV, który od lat pokazuje kierowcom, że łączność ze światem jest na wyciągnięcie ręki, a doskonałe osiągi pozwalają pokonać każdą trasę w każdych warunkach. Poza ekologiczną i bardziej ekonomiczną jazdą, ten model szwedzkiego producenta zapewnia szereg systemów wspierających bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

XC90 Recharge Plug-in dla 7 osób
Model który, tak samo jak poprzednie, kierowca może dowolnie konfigurować zgodnie ze swoimi potrzebami i preferowanym stylem jazdy. 7-osobowy SUV, który zachwyca swoim komfortowym wnętrzem i bogatym wyposażeniem to odpowiedź na potrzeby współczesnych rodzin, które chcą mieć pewność, że inwestują w najwyższej klasy bezpieczeństwo. Model ten w wersji plug-in pozwala wykorzystać pełną moc przy zmniejszonej emisji spalin.

Plany na elektryczną przyszłość w Volvo

Wizja Volvo na temat neutralności dla klimatu jest wprowadzana w życie już od 2019 roku. W pierwszym kroku szwedzki producent udostępnił do swoich modeli napęd hybrydowy plug-in oraz mild hybrid – czyli tak zwaną miękką hybrydę. W tym samym roku zapowiedział również swoje dalekosiężne plany, że wkrótce każdy model Volvo będzie zelektryfikowany (w pełni lub w wersji hybrydowej). W 2020 roku marka wprowadziła do swoich Salonów model XC40 Recharge, z całkowicie elektrycznym napędem. Jego brat C40 Recharge, pojawił się w roku 2022.

Dalsza polityka neutralności dla klimatu jest jasno określona: aktualny cel to zwiększona sprzedaż modeli z napędem plug-in ( 20% rocznej sprzedaży). Do 2025 roku Volvo zakłada, że połowa sprzedawanych modeli będzie całkowicie elektryczna, a druga połowa – hybrydowa. Docelowo w 2040 roku marka chce uzyskać neutralność dla klimatu w całym łańcuchu wartości (od dostaw, przez produkcję, po finalny produkt).

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (33) 811 10 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.