Volvo V40 używane – wybierz jakość!

Volvo V40 używane wnętrze

Hatchback to jedno z najczęściej poszukiwanych aut używanych. Ten typ nadwozia gromadzi rzeszę miłośników na całym świecie i nie ma w tym nic dziwnego. Hatchback to doskonały wybór i dla rodzin z dziećmi i dla singli, którzy cenią sobie dużo przestrzeni wewnątrz auta i komfortowe warunki jezdne.

Samochód osobowy Volvo V40 w wersji hatchback cieszy się dużą popularnością nie bez powodu. Volvo to synonim bezpieczeństwa, jednak szwedzką markę na rynku wyróżnia nie tylko ten aspekt. Kierowcy doceniają Volvo także ze względu na piękne linie i ponadczasową stylistykę. Nie inaczej jest w przypadku wspomnianego kompaktowego Volvo V40. Czas bliżej poznać ten model i zrozumieć, dlaczego jest to doskonały wybór używanego auta!

Szerokie możliwości modelu Volvo V40

Historia modelu V40 jest niezwykle interesująca. Pierwsza generacja jednego z najpopularniejszych hatchbacków została zaprezentowana w 1995 roku. Pojazd ten został zbudowany na płycie podłogowej Mitsubishi Carisma, a po 4 latach od premiery przeszedł interesujący face lifting. Zmianie uległy m.in. sylwetka oraz wprowadzono kilka istotnych modyfikacji technicznych np. w układzie kierowniczym i układzie zawieszenia. Wprowadzono też zupełnie nowe jednostki napędowe.

Volvo V40 to kompaktowy hatchback klasy premium, idealnie dopasowany do życia w mieście. Czyste, nowoczesne linie i młodzieżowy charakter czynią z V40 doskonały samochód na co dzień, a jego zaawansowane rozwiązania technologiczne istotnie ułatwiają życie. Dynamiczne zawieszenie budzi zaufanie i gwarantuje świetne opanowanie samochodu na każdej drodze, a znakomite wykończenie kabiny i nadzwyczajny komfort to symbole wyjątkowego skandynawskiego designu Volvo.

Volvo V40 – silniki

Pod maską modelu V40 znajdziemy do wyboru 3 silniki benzynowe oraz 3 silniki diesel (wysokoprężne). Wśród silników benzynowych mamy do wyboru trzy opcje: T3 (silnik 1.6 o mocy 150KM), T4 (silnik 1.6 o mocy 180KM), T5 (silnik 2.5 o mocy 254KM). Silniki wysokoprężne także mamy do wyboru w trzech opcjach: D2 (silnik 1,6 o mocy 115KM), D3 (silnik 2,0 o mocy 150KM), D4 (silnik 2.0 o mocy 177KM lub 192KM).

Volvo v40

Używane Volvo V40 pierwszej generacji w wyposażeniu posiadać może m.in. klimatyzację, podgrzewane fotele, reflektory ksenonowe i tak rzadko dziś spotykany w nowych modelach – odtwarzacz CD, który jest niejako reliktem przeszłości, jednak wciąż chętnie poszukiwanym przez zwłaszcza starsze osoby. Model ten przestał być produkowany w 2004 roku i przez blisko 10 lat nie doczekał się swojego następcy.

Sprawdź również Volvo: XC40 i XC60

Volvo V40 drugiej generacji to zupełnie inny model, który szturmem zyskał popularność. Samochód został zaprezentowany w 2012 roku jako 5-drzwiowy hatchback. Jest to auto zbudowane na bazie płyty podłogowej trzeciej generacji Forda Focusa – C1. Warto podkreślić, że rok po premierze model ten zajął 3 miejsce w popularnym plebiscycie na Europejski Samochód Roku. Dziś w świetnej cenie można więc wybrać używane Volvo V40 oraz Volvo V40 Cross Country, czy R-Design i cieszyć się jazdą za kierownicą jednego z najlepszych, europejskich aut. Ta generacja Volvo V40 dostępna była w siedmiu wersjach wyposażenia, a jej produkcja oficjalnie zakończyła się w 2019 roku.

Volvo V40 – auto warte zakupu!

Używane Volvo V40 to absolutny hit sprzedażowy i jest dziś poszukiwane przez wielu kierowców. Używany samochód klasy Premium, jakim jest Volvo, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chcą otrzymać najwyższą jakość, poczucie bezpieczeństwa i piękne auto. Nawet samochody z początku produkcji nadal wyróżniają się na tle ówczesnej konkurencji. Nie trzeba już wybierać między jakością a oszczędnościami – można mieć i to, i to, wybierając kupno używanego Volvo V40 w Salonie Auto-Boss w Bielsku-Białej.

używane Volvo V40

Warto podkreślić, że utrzymanie używanego Volvo V40 nie musi być kosztowne. Ważne, by w razie ewentualnych napraw, które wystąpią w trakcie użytkowania, kierować się do sprawdzonych, Autoryzowanych Serwisów Volvo, dzięki czemu nie tylko można uzyskać szybką i fachową pomoc, ale także ma się pewność, że auto zostało oddane w ręce osób dokładnie znających specyfikę marki, które są świadome najlepszych rozwiązań. Volvo V40 to znakomite auto, które będzie służyło jeszcze przez wiele lat.

Volvo V40 używane z Salonu – tylko od Autoryzowanego Dealera

Autoryzowany Dealer to gwarancja kupna w pełni sprawdzonego używanego Volvo V40, którego pochodzenie, historia serwisowa i aktualny stan techniczny będzie potwierdzone przez fachowy i wykwalifikowany zespół specjalistów, mających nie tylko dostęp do profesjonalnego i dobrze wyposażonego zaplecza, ale także aktualną wiedzę na temat samej marki. Jest to rozsądny i bezpieczny wybór, który w ogólnym rozrachunku może zaowocować również sporymi oszczędnościami. Kupno używanego Volvo V40 w niesprawdzonym źródle może początkowo wydawać się tańsze, jednak ryzyko otrzymania wyeksploatowanego, niesprawnego auta lub pojazdu z ukrytymi usterkami jest o wiele większe, a nieoczekiwane naprawy mogą sporo kosztować. Nie ma sensu tak się narażać – wystarczy kupić używane Volvo V40 u Autoryzowanego Dealera i mieć spokojną głowę!

Sprawdź używane Volvo V40 z Salonu Auto-Boss

Zaufaniem Klientów cieszymy się od lat. Jako Autoryzowany Dealer Volvo z powodzeniem dostarczamy samochody nowe oraz świetne, w pełni niezawodne i starannie wyselekcjonowane samochody używane zarówno dla Klientów indywidualnych, flotowych jak i firm transportowych z całej Polski. Proponujemy nie tylko świetne pojazdy m.in. używane Volvo V40, ale także gwarantujemy kompleksową ofertę finansową i ubezpieczeniową. Zespół Auto-Boss chętnie służy także radą i pomocą w wyborze idealnego auta, który doskonale pasować będzie do oczekiwań i wymagań Klienta.

Zapraszamy do skorzystania ze świetnej oferty aut używanych w naszym Salonie w tym samochodów poleasingowych.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.